جوایز منتخب منتقدان 2021: هر آنچه باید بدانید

[ad_1]

چند هفته مانده به بیست و ششمین دوره جوایز منتخب منتقدان ، فصل جوایز واقعاً آغاز می شود و ما به شدت هیجان زده می شویم.

این راهنمای شما برای جوایز منتخب منتقدان 2021 است ، از جمله افرادی که پیش بینی می کنند گنگها را به خانه ببرند …

Critics ‘Choice Awards 2021 چه زمانی است؟

بیست و ششمین دوره جوایز سالانه منتقدان به صورت زنده از شبکه آمریکا پخش می شود CW یکشنبه 7 مارس 7 بعدازظهر ET – این نیمه شب در انگلیس است ، بنابراین ساعت 12 صبح روز دوشنبه 8 مارس. این مراسم معمولاً حدود سه ساعت طول می کشد.

در اینجا لیست کامل نامزدهای Critics ‘Choice Awards 2021 در سراسر تلویزیون و فیلم وجود دارد

کجا می توانم آن را تماشا کنم؟

سال گذشته ، جوایز منتقدان منتخب از هیچ شبکه تلویزیونی انگلستان پخش نشده و از طریق پخش مستقیم نیز قابل مشاهده نیست. با توجه به اواخر زمان هوا در انگلستان ، احتمالاً امسال نیز چنین خواهد بود.

اگر به روزرسانی زنده می خواهید ، می توانید Critics Choice را در توییتر دنبال کنید ، هشتگ #CriticsChoice را بررسی کنید یا به صفحه اصلی GLAMOR UK نگاه کنید ، جایی که ما همه چیزهایی را که باید بدانید برای شما به ارمغان می آوریم!

چه کسی میزبان مراسم امسال خواهد بود؟

بازیگر آمریکایی Taye Diggs برای سومین سال اجرا به عنوان میزبان برمی گردد.

برای دیدن این تعبیه شده ، باید کوکی های رسانه اجتماعی را تأیید کنید. تنظیمات برگزیده کوکی من را باز کنید.

چه کسی احتمالاً برنده خواهد شد؟

اولین چیز اول ، در اینجا لیست کامل نامزدهای جوایز منتقدان منتخب در میان دسته های تلویزیون و فیلم وجود دارد.

فیلم نتفلیکس مانک – که ساخت فیلم کلاسیک را ترسیم می کند همشهری کین از نگاه نمایشنامه نویس هرمان جی مانکیویچ (با بازی گری اولدمن) – با 12 نق زدن بیشترین نامزدی فیلم را دریافت کرد.

از 10 نامزد بهترین فیلم ، حساب می کنیم مانک یا زن جوان امیدوار کننده ممکن است آن را در کیف داشته باشد. فکر می کنیم بعید باشد پایین سیاه ما راینی، اخبار جهان یا صدای فلز صرفاً به این دلیل که مدیران آنها تنها کسانی هستند که در گروه بهترین کارگردان معرفی نمی شوند. اگرچه امیدواریم که چادویک بوسمان پس از مرگ با بازی در فیلم کارشناسی ارشد.

همچنین دوست داریم ونسا کربی را برای بازی در این دوره از جوایز جارو کند تکه های یک زن، که در آن الن بورستین نیز بازی فوق العاده ای ارائه داد ، بنابراین اگر او بهترین گونگ بازیگر نقش مکمل زن را به خانه برد تعجب نخواهیم کرد.

برای تلویزیون ، ما تعجب خواهیم کرد اگر بهترین بازیگر زن به اما کورین یا اولیویا کلمن برای بازی در تاج، در حالی که امیدواریم Michaela Coel را ببینیم ممکن است شما را نابود کنم جایزه بهترین بازیگر زن در یک سریال محدود یا بهترین سریال محدود را به خانه ببرید ، به ویژه پس از تحویل در گلدن گلوب.

بیش از 400 منتقد تلویزیون ، رادیو و آنلاین و سرگرمی که انجمن انتخاب منتقدان (CCA) را تشکیل می دهند ، برندگان را تعیین می کند.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>