جوایز BAFTA 2021: بهترین موهای آرایش شده از فرش قرمز

[ad_1]

جوایز مورد انتظار 2021 Bafta این آخر هفته برگزار شد ، با یک جشن دو شب در Royal Albert Hall لندن برگزار شد و ستاره های فیلم مورد علاقه ما روی فرش قرمز ناامید نشدند.

مانند اکثر فصل جوایز امسال ، نمایش به دلیل همه گیری ، کمی متفاوت از برنامه معمول است ، و برندگان و نامزدها تقریباً تنظیم می شوند ، در حالی که ارائه می دهد میزبان زنده از محل برگزاری ، شبیه به گلدن گلوب ، منتقد انتخاب جوایز و جوایز SAG هفته گذشته.

در حالی که شنبه شب بر روی دسته بندی های فنی بیشتری از شب تمرکز داشت ، مانند بهترین صدا ، تولید و طراحی لباس ، مراسم یکشنبه شب همه در مورد اعلام برندگان بزرگ از فهرست نامزدهای امسال بود و به مناسبت این جشن ، ستاره هایی در لندن و لس آنجلس با باورنکردنی ترین موها و آرایش های فصل جذاب شد.

بازیگر Bridgerton و ستاره جلد GLAMOR ، فوبی داینور ، با اولین جلوه زیبایی که پوست بی عیب و نقص او را نشان می داد ، در میان اولین فرش های قرمز ظاهر شد. پریانکا چوپرا درست پشت سر او بود که به ما نشان می داد چگونه یک تار حباب بزنیم ، در حالی که آنا کندریکاند و رنه زلوگر ، که از LA زندگی می کرد ، هر دو به دنبال یک موضوع فلزی تیز بودند.

در اینجا بهترین موها و آرایش های صورت گرفته از شب وجود دارد …

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>