جوایز BAFTA 2021: بهترین نگاه از فرش قرمز

[ad_1]

رسمی است: رونا نمی تواند فرش قرمز را متوقف کند.

گرچه ممکن است امسال هفتاد و چهارمین دوره جوایز فیلم آکادمی انگلیس ، معروف به BAFTA ، کمی متفاوت به نظر برسد ، اما بزرگترین نام های فیلم و تلویزیون اجازه ندادند که همه گیری ها آنها را از اظهارات جسورانه و متوقف کننده نمایش مد متوقف کند.

مراسم BAFTA امسال یکی از رویدادهای نهایی تقویم فصل جوایز است که طی دو شب در رویال آلبرت هال لندن برگزار می شود ، با فرش قرمز مربا و مملو از ستاره ، جای خود را به یک امر کاملاً مجازی و بدون تماشاگر زنده می دهد. .

اگرچه ممکن است مراسم بیش از حد معمول عقب باشد ، افراد مشهور از پریانکا چوپرا جوناس تا بریجتونفیبی داینور و سینتیا اریوو اطمینان حاصل کردند که BAFTA ها مثل همیشه پر زرق و برق هستند. در حقیقت ، BAFTA ها در صنعت به خاطر فرش قرمز جسورانه ترشان شناخته می شوند ، که اغلب رویکردی عصیانگرانه و غیر قابل پیش بینی برای مد را جشن می گیرند.

و از کت های گلدوزی شده تا لباس های مخملی و کت و شلوارهای براق * نهایی ، فرش قرمز امسال در خدمت تمام لباس های مد است که برای کمد لباس های “بازگشت به زندگی واقعی” نیاز داریم. در واقع ، تعجب نکنید اگر ما را در باغ آبجو محلی ببینید که یک لباس پولک نقره ای براق و تابناک a la Gugu Mbatha-Ra دارد. فرش قرمز BAFTA 2021 پس از یک سال حضور در لباس های راحتی و لباس راحتی ، ما را برای لباس پوشیدن دوباره هیجان زده می کند.

جوایز SAG 2021 همه چیز در مورد پاره کردن دستورالعمل فرش قرمز بود – این لحظات مد شما باید ببینید

در اینجا بهترین ستاره های لباس پوشیده از فرش قرمز BAFTAs 2021 را مشاهده می کنید …

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>