جودی ترنر-اسمیت و جوشوا جکسون هنگام اولین دیدار یک شب ایستاده بودند

[ad_1]

جودی ترنر-اسمیت چگونگی آشنایی با همسرش جوشوا جکسون را فاش کرده است و ما اکنون حتی یکسان هستیم بیشتر وسواس این زوج.

این بازیگر زن که به خاطر بازی قدرتمندش در ملکه و لاغر، در حال صحبت کردن در اواخر شب با شیث میرز وقتی فهمید که ملاقات اولیه او با جاشوا واقعاً یک شب ایستاده است ، پس از آنکه در یک مهمانی فوراً جذب او شد.

“هنگامی که من برای اولین بار با شوهرم آشنا شدم ، نوعی بود – ما یک شب ایستاده بودیم. اکنون در یک جایگاه یک شبانه دو ، سه ساله هستیم.

“اول از همه ، من او را قبل از دیدن من دیدم ، و وقتی او را دیدم ، مانند” من این را می خواهم. ” و بعد وقتی او من را دید ، من فقط وانمود کردم که او را ندیدم. او مجبور شد از روی اتاق برای من فریاد بزند ، و من این تی شرت را از فیلمی به نام “متاسفم که اذیت کردم” پوشیدم و [actress] تسا تامپسون در نقش شخصیتی به نام دیترویت بازی می کند و این تی شرت را دارد که می گوید: “آینده انزال زن است.”

وی ادامه داد: “و بنابراین ، او در سراسر اتاق فریاد می زند ،” دیترویت! ” او آمد و … این کار زیبا و جذاب را که انجام می دهد و فقط تمام شب را انجام می دهد – او فقط در اطراف مهمانی مرا دنبال کرد. “

جودی ترنر-اسمیت در نقش آن بولین در تریلر تبلیغاتی جدیدی برای درام نادیده گرفتن کنوانسیون حماسی به نظر می رسد

واضح است که این کار م workedثر واقع شد ، زیرا این زوج شایان ستایش رابطه خود را کمی بعد آغاز کردند و پس از گذشت بیش از یک سال ، یک شب اقامت در یک دسامبر 2019 به ازدواج تبدیل شد. و 4 ماه بعد ، این زوج صاحب اولین فرزند خود ، جانی جکسون شدند.

ما برای صداقت ترنر-اسمیت در مورد نحوه دیدار با جکسون بسیار اینجا هستیم. ما در جهانی زندگی می کنیم که هنوز برای آزادی جنسی زنان مبارزه می شود و در آن زنان هنوز به خاطر رابطه جنسی غیر رسمی شرمنده هستند. هرچه زنان درست مانند ترنر-اسمیت صادق و گشوده باشند ، بیشتر می توانیم زنان را در زندگی جنسی خود به هر جهنمی که می خواهند عادی کنیم. بگیر دختر.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>