حاشیه پرده نرم که توسط J-Lo تکان داده شده است داغترین روند مو است

[ad_1]

Fringes: مارمیت دنیای آرایشگری. همه ما وسوسه شده ایم که یکی را امتحان کنیم اما بیشتر ما خیلی مرعوب شده ایم.

مدت هاست که حاشیه فروتنانه تا حدودی ترسناک تلقی می شود. مردم ادعا می کنند ، “اوه ، اما برای من مناسب نخواهد بود”. بهانه ها کافی است! بهانه های قدیمی اکنون به لطف انبوهی از سبک های حاشیه ای متناسب با تقریباً هر شکل صورت ، زائد است.

هنوز هم در انتظار گرفتن قیچی به افتخار آراستگی خود هستید؟ به ما اجازه دهید راه حلی به شکل پرده نرم به شما پیشنهاد دهیم. تکرار جدیدترین مدل مو – و از نظر متواضعانه ترین مدل موها – ایده آل ترین روش برای تست جاده ای حاشیه ای است ، اگر خیلی ترسیده اید که آن را به سبک جسورانه بکشید.

برای دیدن این تعبیه شده ، باید کوکی های رسانه اجتماعی را تأیید کنید. تنظیمات برگزیده کوکی من را باز کنید.

فقط به J-Lo نگاه کنید تا بهترین مدل موی پرده نرم را پیدا کنید. این ستاره در آخر هفته از طریق آرایشگر خود ، کریس اپلتون ، از این سبک رونمایی کرد و کاملاً آتشین به نظر می رسد.

بلا حدید به تازگی یک حاشیه لاغر و ضعیف مژه (به علاوه همه سبک های حاشیه ای معروف ما …)

Domenico Casella از شرکت Neville Hair and Beauty معتقد است که حاشیه پرده نرم جدید J-Lo برای صورتهای بیضی شکل مناسب است اما اگر صورت شما به صورت گرد یا بلند باشد به دلیل اینکه می توانید از کنار آن حالت دهید ، هنوز هم موثر است. تطبیق پذیری ، بررسی کنید!

وی خاطرنشان می کند: “این مدل به راحتی مدل می یابد و حفظ می شود ، به شرطی که موها خیلی فر نباشند.” “فقط موها را با سرعت کم سشوار ، رو به جلو خشک کنید تا خشک شود ، و اگر موها کاملا صاف نیست با یک برس بزرگ و صاف آن را صاف کنید.”

برای دیدن این تعبیه شده ، باید کوکی های رسانه اجتماعی را تأیید کنید. تنظیمات برگزیده کوکی من را باز کنید.

حاشیه دهه 70 عظیم است (کاملاً به معنای واقعی کلمه). در اینجا تمام مواردی را که لازم دارید در نظر بگیرید ، اگر می خواهید یکی از آنها را بررسی کنید – و می توانید این کار را خودتان در خانه انجام دهید

اگر نگران هستید به محض اینکه ریز ریز شوید از مد می افتد ، ترس نکنید. “من پیش بینی می کنم که موهای پرده ای [or fringes] Sal Salcedo ، جالبترین آرایشگر مو در LA ، به GLAMOR گفت: “جالب ترین آرایشگر LA ، Sal Salcedo ، به GLAMOR گفت.” ابروهای شما (دقیقاً مانند پرده ها) ، یکی از ساده ترین مدلهای حاشیه ای است زیرا طول کمی در کنار آن به برجستگی استخوان گونه کمک می کند. “Sal می گوید:” آنها به کمترین نگهداری نیاز دارند ، زیرا به آرامی تبدیل می شوند یک قاب خوب که در هر مرحله خوب به نظر می رسد. “

برای دیدن این تعبیه شده ، باید کوکی های رسانه اجتماعی را تأیید کنید. تنظیمات برگزیده کوکی من را باز کنید.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>