حالت پوست ممکن است از نوع پوست مهمتر باشد. آنچه شما باید بدانید در اینجا آورده شده است

[ad_1]

آیا تا به حال فکر کرده اید که چرا روزی پوست شما سرم مورد علاقه شما را بالا می برد و دیگری ، مادیان دارد و شروع می شود؟ مانند ما ، پوست ما می تواند خلاف باشد و بسته به عوامل مختلف خارجی ، ممکن است با حالت های مختلف پوستی روبرو شوید: یک روز خنک ، روز دیگر خشمگین.

رویکرد ساده “نوع پوست” (طبیعی ، ترکیبی ، روغنی) این نوسانات شرایط را به حساب نمی آورد ، به همین دلیل بسیاری از متخصصان پوست خواهان یک رویکرد جامع تر هستند.

آن را پوستی بنامید ، اسمش را بگذارید اما پوست ما می تواند همه چیز را به ما بگوید بدون اینکه هرگز کلمه ای را به زبان بیاورید. فقط باید توجه کنیم.

مایکللا بولدر ، متخصص چهره و متخصص برند آئورلیا ، توضیح می دهد: “نیازهای پوست ما می تواند به دلیل شرایط پیرامونی مانند گرمایش و تهویه هوا یا تغییرات فصلی ، روز به روز تغییر کند.” وی می افزاید: “تأثیرات داخلی مانند عدم تعادل هورمونی هنگام وارد شدن و خارج شدن از چرخه ماهانه می تواند باعث ایجاد مشکلاتی در رفتار پوست شود ، همچنین تغییر در رژیم غذایی ، روزهای تقلب ، به طور کلی ضعف در روده و داروها.”

آیا انواع پوست * واقعاً * مرتبط هستند؟ ما از متخصصان پوست پرسیدیم …

سپس تأثیرات فیزیکی مانند لایه برداری و استفاده از مراقبت از پوست نادرست وجود دارد. مایکللا می گوید: “همه موارد ذکر شده ، حتی کوچکترین تغییر ، می تواند دلیل واکنش متفاوت پوست شما در زمان های مختلف باشد.”

وقتی به آن فکر می کنید کاملاً واضح به نظر می رسد ، اما تعداد بسیار کمی از مارک ها یا سرویس هایی هستند که به این ترتیب به پوست ما نزدیک شوند. مگان فلتون ، متخصص پوست ، توضیح می دهد ، “به همین دلیل او پشتیبانی پوست خود را ایجاد می کند ،” جدید راه اندازی جدید و توسعه محصول وجود دارد ، اما نوآوری زیادی از نظر بازاریابی و خدمات وجود ندارد که واقعاً به مصرف کنندگان کمک می کند تا در این فضا حرکت کرده و محصولات واقعاً مناسب آنها را پیدا کنند. ” سرویس شیر / ne در کنار Ksenia Selivanova ، یکی از بنیانگذاران.

هدف اصلی این سرویس است؟ برای شناسایی و رسیدگی به حالات پوستی. نکته مهم این است که شما 65 دلار برای مشاوره پرداخت می کنید که بر اساس نگرانی های اصلی پوست شما با یک مربی پوست مطابقت دارید. آنها شما را از طریق “skinterview” راهنمایی می کنند و سپس توصیه های بی طرفانه محصولات را از طیف وسیعی از مارک ها (از جمله Murad ، Paula’s Choice و La Roche Posay) در کنار یک رژیم شخصی و صبح و عصر به شما ارائه می دهند.

کسنیا توضیح می دهد: “روحیه پوست چیزی است که می تواند روز به روز ، هفته به هفته و ماه به ماه متفاوت باشد.” او می گوید: “ما پروفایل پوست را بسیار جدی می گیریم. این یک قسمت اساسی از دیدگاه پوست ما است زیرا واقعاً به شما کمک می کند که در آن مکان پوست شما در چه مکانی قرار دارد. این بسیار متفاوت از بیماری پوست است (که به مشکلاتی مانند آکنه ، اگزما یا روزاسه اشاره دارد)” .

“ما به جای توقف در نوع پوست ، کل داستان پوست شما را تعریف می کنیم ، زیرا این فقط 10٪ از آنچه در پوست شما اتفاق می افتد را بیان می کند. ما اصطلاح Skin Moods را به کار بردیم و از آن برای توصیف شرایط خارجی پوست استفاده می کنیم که به دلیل عوامل زندگی. بعضی اوقات می توانیم با تغییر رژیم غذایی ، میزان استرس یا میزان خواب ، روحیه پوست خود را تنظیم کنیم ، در حالی که سایر موارد مانند هورمون ها ، ژنتیک ، آب و هوا و غیره از کنترل خارج می شوند. “

در اینجا چگونگی بدست آوردن پوستی درخشان و بدون قرار دادن یک مورد روی صورت خود آورده شده است

در صورت تمایل به مشاوره شخصی ، مشاوره ها مکانی عالی برای شروع هستند. به طور کلی ، مواردی وجود دارد که می توانید برای پیگیری وضعیت روحی و روانی پوست خود انجام دهید.

ما از مایکللا پرسیدیم که چگونه می توان آن اسکین روشی را که قبلاً به آن اشاره کردیم پرورش داد …

پوست خود را بشناسید

مایکللا می گوید: “واقعاً پوست خود را بشناسید.” “من همیشه به مشتریانم می گویم که رفتار طبیعی پوست آنها را درک کنند. سپس با دیدن تغییرات جزئی می توانید دلیل آن را مشخص کنید و در جهت درست کردن آن تلاش کنید. هنگامی که شما می دانید چه چیزی پوست شما را از بین می برد – به عنوان مثال قند یا لبنیات ممکن است باعث شکستگی شود – شما می توانید بلافاصله آن را درمان کنید. ” این می تواند به معنای کنار گذاشتن غذاهایی باشد که با شما موافق نیستند – اگر مایکرولا آن را با آب گرم و لیمو شستشو ندهید – یا بالا بردن مورچه با مراقبت از پوست خود. وی می گوید: “به عنوان مثال ، می توانید از ماسک لایه بردار یا لایه بردار استفاده کنید.”

با محصولات قدرتمند زیاده روی نکنید

مایكلا توضیح می دهد: “مطمئناً لایه برداری بیش از حد” امری “است. به خصوص در طول سال گذشته ، افراد بیش از حد در حال آزمایش و از بین بردن پوست به پشت بوده اند و این باعث تغییر در یكپارچگی پوست آنها شده است. وی می گوید: “اسیدهای شیمیایی فقط باید 2-3 بار در هفته استفاده شود ، مگر اینکه خلاف آن توصیه شود.” “توجه داشته باشید که لازم نیست هر محصولی در برنامه روزانه شما فعال باشد که منجر به وارونگی سلول (لایه برداری) شود. از رتینوئیدها باید با احتیاط و به درستی استفاده شود ، توصیه شخصی از یک متخصص برای کمک به ایجاد این تغییرات ایده آل است.” خط آخر؟ “پوست سالم ناشی از آبرسانی عمیق و اطمینان از سلامت جسمی شما از داخل است. لایه برداری بیش از حد عملکرد سد پوست شما را ضعیف می کند و باعث ایجاد پوستی قرمز ، ملتهب ، خشک یا ناهموار می شود که به راحتی با استفاده از محصولات روی آن تحریک می شود.”

مراقب چرخه خود باشید

مایکللا توضیح می دهد: “حدود ده روز پس از چرخه ماهانه ، پوست شما در قوی ترین حالت است ، به این معنی که عملکرد سد کننده پوست قوی تر از حد معمول است”. “با این وجود این حداکثر فقط دو هفته طول می کشد ، سپس سطح استروژن شما کاهش می یابد و بدن باعث ایجاد سبوم بیش از حد می شود. این یک بازی ردیابی پوست شما در طول ماه و استفاده از محصولات صحیح است که متناسب با نگرانی های شما در آن زمان است.” می گوید ، بنابراین خوب توجه کنید “تغییرات فصلی همچنین می تواند باعث ویرانی ، تشدید خشکی ، التهاب و شکستگی ناشی از تغییر دما شود. اطمینان حاصل کنید که به اندازه کافی از آبرسانی استفاده می کنید و پوست خود را به صورت روال منظم درمان می کنید ، با در نظر گرفتن هرگونه تغییر.” این بدان معناست که به جای اینکه هر شب بدون فکر روی همان مرطوب کننده بکشید ، فکر کنید که کمی خشک هستید ، کمی چرب هستید یا کمی کسل کننده هستید و بهترین محصولات را از آنجا انتخاب می کنید.

چگونه جهان مراقبت از پوست در نهایت دوره هایی را با این محصولات در نظر گرفته است که برای کمک به پوست “زمان ماه” طراحی شده اند

گزینه های ملایم تری پیدا کنید

مایکللا می گوید: “سعی کنید از نسخه های نرم تری از مواد محافظ پوست استفاده کنید.” او می گوید: “به عنوان مثال ، سرم Resurfacing Aurelia London به جای رتینول دارای باکوچیول طبیعی است اما همان مزایا را در سطح ملایم تری ارائه می دهد.” وی می افزاید: “از میزان اسید لایه بردار با درصد کمتری مانند 2 یا 5٪ استفاده کنید و فقط یک یا دو بار در هفته از آنها استفاده کنید.” و ترکیبات تسکین دهنده داشته باشید. “CBD ، هیالورونیک اسید ، کره شی ، نیاسینامید و بیزابولول چند گزینه خوب برای کمک به آرامش پوست است.” مایکللا می گوید: “برای شراره های شدید ،” با قرار دادن ابزار صورت یا قاشق های میز خود در کیسه غذا در یخچال ، پوست را خنک کنید و سپس از آنها برای ماساژ صورت استفاده کنید. “

در صورت شک ، همه چیز را عقب بردارید

مایكلا توصیه می كند: “من همیشه توصیه می كنم وقتی پوست شما در آغوش است ، آن را به اصول ساده برگردانید.” به مدت دو هفته به مواد شوینده ، سرم ، مرطوب کننده و SPF (صبح) یا روغن صورت (شب) بچسبید تا پوست جا بیفتد. وقتی صحبت از تغییر رفتار پوست می شود ، کمتر است. سعی کنید بفهمید که چرا پوست شما عکس العمل نشان داده و سپس محصولات فعال خود را دوباره به محض خوشحال شدن از اینکه پوست دوباره احساس قدرت می کند ، دوباره معرفی کنید. ”

اصولاً با پوست خود مانند یک ملکه قبل از قاعدگی رفتار کنید. ملایم و عاشق خدا باشید ، آن را عصبانی نکنید. این کار را بکن ، و باید کاملاً باشی خوب

برای اطلاعات بیشتر از معاون ویرایشگر زیبایی GLAMOUR ، اِل ترنر او را در Instagramelleturneruk دنبال کنید.

3 محصول غیر قابل مذاکره که هر زن در رژیم مراقبت از پوست خود به آن نیاز دارد و چرا

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>