حجامت صورت: چیست ، چه فوایدی دارد و آیا باید آن را در خانه انجام دهم؟

[ad_1]

یک روز دیگر ، یک روند زیبایی دیگر گیج کننده ذهن در Tik-Tok ویروسی می شود ، این بار به شکل ‘حجامت’.

بله ، ما به معنای واقعی کلمه “حجامت کردن” صورت شما هستیم ، و حتی توسط افرادی مانند کیم کارداشیان پشتیبانی می شود (همه ما می دانیم که او عاشق یک مراسم پوستی با صدای دیوانه است – احمق ، صورت خون آشام؟) ، بنابراین در تلاش بی پایان ما برای پوست درخشان و تحریم “قفل صورت” برای همیشه ، ما می دانستیم که باید به حجامت صورت نگاه کنیم.

هک سرخ کننده ویروسی همه در حال تلاش برای RN هستند (و این برای افراد ضعیف نیست)

اما کلمن ، پزشک پرستار زیبایی شناسی و پوست ، می گوید: “در طب سنتی چین ، حجامت خون راکد و لنف را متلاشی می کند تا به بهبود اختلالات تنفسی و اسکلتی عضلانی کمک کند.” “لیوان های شیشه ای توسط پزشکان چینی ، با ایجاد خلاuum با شعله برهنه ، در مناطق مناسب بدن قرار می گیرند.”

امروزه ، روند حجامت صورت ، وبلاگ نویسان زیبایی و مواد ضد عفونی کننده پوست Tik-Tok را می بیند که از لیوان های سیلیکون استفاده می کنند و آنها را از طریق صورت خود حرکت می دهند. این به عنوان یک جایگزین در خانه برای سوزن ها و ترفندها معرفی می شود که از خطوط ریز تا آکنه مقابله می کند ، التهاب را کاهش می دهد و درخشندگی را افزایش می دهد.

هنگامی که از مزایای حجامت خواسته شد ، Tik-Toker Miranda Emma Bokon (sageaesthetix) پاسخ داد: “به خطوط ریز و چین و چروک کمک می کند ، باعث تسکین چانه ، خط فک ، گردن ، کاهش پف و تحریک مواد مغذی می شود.”

برای دیدن این جاسازی شده ، باید کوکی های Targeting را تأیید کنید. تنظیمات برگزیده کوکی من را باز کنید.

به همین ترتیب ،wildlilyorganics یک نسخه نمایشی حجامت را با عنوان نوشت: “هیچ پرکنی لازم نیست.” جایگزین پرکننده طبیعی: لیفت و مجسمه سازی.

“همیشه یک روغن صورت برای سر خوردن استفاده کنید. با دست مخالف پوست را پشتیبانی کنید و به آرامی از قسمت بینی بینی به سمت معبد سرخ کنید. 4 بار تکرار کنید. این کار را 2-3 بار در هفته انجام دهید.”

giseleayora نکات مشابهی را در مورد چگونگی امتحان کردن حجامت صورت در خانه به اشتراک گذاشت و گفت: “جوراب شلواری فک را از بین ببرید و چانه خود را از دست دهید! حجامت صورت با گذشت زمان مانند ورزش کار می کند. این کار را 2-3 بار در هفته انجام دهید. پوست را سفت می کند و سموم / وزن اضافی آب را از بین می برد. “

برای دیدن این تعبیه شده ، باید رضایت خود را برای کوکی های هدف قرار دهید. تنظیمات برگزیده کوکی من را باز کنید.

برای دیدن این تعبیه شده ، باید رضایت خود را برای کوکی های هدف قرار دهید. تنظیمات برگزیده کوکی من را باز کنید.

اما همه با حجامت صورت DIY دست به گریبان نبوده اند. کاربرانی مانندmegan_sester وmontykeates کلیپ هایی را به اشتراک گذاشته اند که نشان می دهد “صورت آنها” در نتیجه حجامت است ، و علائم بزرگ و قرمز بنفش تیره روی پوست آنها ظاهر می شود.

برای دیدن این تعبیه شده ، باید رضایت خود را برای کوکی های هدف قرار دهید. تنظیمات برگزیده کوکی من را باز کنید.

برای دیدن این تعبیه شده ، باید رضایت خود را برای کوکی های هدف قرار دهید. تنظیمات برگزیده کوکی من را باز کنید.

اما می گوید: “اگر حجامت به صورت حرفه ای انجام شود ، گردش خون و مایعات را فراهم می کند و منجر به بهبود عملکرد عصب می شود.” “اما حجامت صورت در خانه خطرات زیادی از جمله سوختگی ، کوفتگی ، تاول ، آسیب عصبی و پارگی رگ های خونی را به همراه دارد ، به علاوه می تواند باعث بدتر شدن شرایط پوستی شود.

“megan_sester باعث ایجاد استخرهای خون و مایعات در زیر سطح پوست او شده است ، که ممکن است طی چند روز آینده منجر به تاول های ناخوشایند شود – احتمالاً نتیجه ای که پس از آن بوده است.”

اما خاطرنشان می کند که این کیت های DIY غالباً حاوی فنجان های سیلیکونی هستند – نه لیوانهایی که افراد حرفه ای از آن استفاده می کنند – بنابراین مزایای مشابهی ندارند. بنابراین ، اگر می خواهید حجامت صورت را امتحان کنید ، به ویژه برای کمک به شکایات پوستی مانند آکنه ، بهتر است آن را به افراد موافق بسپارید (حتی اگر ما پروب ها نمی توانند با چهره پردازی کیم K (وارد کتاب شوید).

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>