حیوانات خانگی قفل شده هر روز رها می شوند بنابراین در اینجا نحوه کمک به شما آورده شده است

[ad_1]

ما یک ملت عاشق هستیم. طبق تحقیق کانال 5 در سپتامبر سال گذشته ، 73 درصد از انگلیسی ها خود را دوستدار حیوانات می دانند. با استفاده از فرصتی که با کار در خانه فراهم شد ، وسوسه خرید یا پذیرفتن یک دوست خزدار در حین قفل شدید شد. و بیایید حقیقت را بپذیریم ، اشتراک فضای با حیوان خانگی می تواند مانند آفتاب خالص باشد.

اما دوست داشتن حیوانات همیشه برابر با درمان با مراقبت های لازم نیست. طبق اعتماد Dogs ‘Trust ، تقاضای توله سگها در حین قفل افزایش یافت و جستجوهای Google برای’ خرید توله سگ ‘166٪ افزایش یافت. در سه ماه آوریل – ژوئن 2020 ، سگهای باطری سگ و گربه ها 40392 مورد درخواست برای سکونت مجدد سگ ها دریافت کردند که نسبت به سه ماه قبل 53٪ افزایش یافته است. علاوه بر این ، 31٪ از افرادی که در این دوره سگ یا گربه خریداری کرده اند ، قبل از قفل کردن ، تصور نمی کردند صاحب حیوانات خانگی شوند.

توله سگ همه گیر: چرا یک سگ برای زندگی است ، نه فقط برای قفل کردن

این ممکن است توضیح دهد که چرا بسیاری از دارندگان حیوانات خانگی جدید نتوانسته اند نیازهای حیوان خانگی جدید خود را درک کنند. در ژانویه 2021 ، متخصصان سلامتی حیوانات خانگی Itch کشف کردند که بیش از یک سوم انگلیسی ها که در طی شیوع همه گیر سگی را خریداری یا به فرزندی قبول کرده بودند ، هرگز آنها را به پارک نبردند. البته محدودیت های فاصله اجتماعی فرصت های محدودی برای معاشرت با سگ ها دارند. اما این نگرانی های جدی در مورد رفتار آینده سگ دوست آنها – و احتمال مازاد یافتن آنها در مورد نیازها ایجاد می کند.

کورین جونز ، 34 ساله ، از بریستول ، اعتراف می کند که آنها به دلیل “کسالت” سگی را در قفل خریداری کرده اند – و در نهایت او را به یک مرکز نجات منتقل کرده اند.

او توضیح می دهد: “من و میک ، شریک زندگی ام ، قصد نداشتیم یک سگ بگیریم اما همه در حبس حوصله ما سر رفته بود و فکر کردیم” چرا که نه؟ ” در واقع این ایده من بود ، اما میک با آن همراه شد. دیدن اینکه پسر شش ساله ما لوکاس در حالی که در خانه در قفل گیر کرده بود چقدر بدبخت بود باعث شد فکر کنم یک توله سگ یک راه حل واقعا خوب است. این امر باعث حواس پرتی ما می شود و دلیلی برای خروج هر روزه از ما فراهم می شود. همه ما روبی ، جک راسل خودمان را ذره ذره دوست داشتیم اما به زودی متوجه شد که او یک سگ کاملاً پوسته است. او بیش از هیچ چیز پارس نمی کند و همسایگان شروع به شکایت می کنند.

“هرچقدر که سعی کردم او را آموزش دهم ، او فقط یک سگ بسیار عصبی و پر سر و صدا بود. هنگامی که لوکاس به مدرسه بازگشت ، من مجبور شدم روبی را در خانه ترک کنم ، در حالی که من مدرسه را اجرا می کردم و او بدون وقفه پارس می کرد تا اینکه من برگشتم دامپزشک به من گفت این اضطراب جدایی است و می توان با آن مقابله کرد ، اما تنش ناشی از همسایگان غیرممکن شد و ما فقط وقت و هزینه ای برای مشاوره گرفتن از یک رفتارگرای سگ نداشتیم. این واقعا استرس زا بود. بیشتر ، لوکاس علاقه خود را از دست داد – او سگها را دوست دارد اما نه کسی که همیشه پارس کند. من و میک مدام در مورد آن بحث می کردیم و در پایان او گفت “سگ می رود یا من این کار را می کنم” بنابراین ما او را به کمک نجات دادیم. قلب ، اما من می دانم که این کار درستی بود ، خصوصاً که چند هفته بعد دوباره به خانه اش آمد. “

به همین ترتیب ، کات دیویس ، 29 ساله ، از لندن ، اعتراف می کند که او همان اشتباه را مرتکب شده است و هنگامی که از بدن خارج شد ، فهمید که وقت مراقبت از توله سگ خود را ندارد. وی گفت: “من کاملا ریگی ، توله سگ مینیاتوری شناوزر را که در حین قفل به دست آوردیم دوست دارم.” “همه او را دوست دارند و او یک سگ واقعاً خوش اخلاق است. من عاشق این هستم که او را با لباسهای کوچک بپوشم و آنها را در شبکه های اجتماعی به خصوص در کریسمس به اشتراک بگذارم. وقتی من همیشه در خانه بودم کار آسانی بود ، اما وقتی از روی زمین خسته شدم و مجبور شدم به کارهای شیفتی برگردم ، فهمیدم که او دوست ندارد ساعت ها من بروم. علی رغم اینکه قبل از کار کنارم قدم می زد و سپس وقتی که من بیرون بودم توسط یک سگ واکر او را بیرون می کشیدم ، یک بار در خانه او زنگ می زند ، حتی بعد از اینکه همسر صاف من به خانه می رسد و تا زمانی که من زوزه می کشم با او. او همچنین شروع به کندن پوست در تخت کرده است ، کاری که از زمان توله سگ انجام نداده است. با 22 پوند در روز توانایی مراقبت روزانه سگی را ندارم ، بنابراین اکنون در نقطه ای هستم که می دانم باید او را رها کنم یا کسی را پیدا کنم که او را به فرزندی قبول کند. نگه داشتن او عادلانه نیست. من الان واقعا از به دست آوردن یک سگ پشیمانم و احساس گناه می کنم. صاحبان سگ دیگر این کار را آسان نشان می دهند اما اگر سگ شما با زندگی شما سازگار نباشد واقعاً استرس زا است. ”

RSPCA می گوید حدود 40 حیوان خانگی در روز در سراسر انگلیس و ولز رها می شوند و آنها می ترسند افراد بیشتری شغل خود را از دست بدهند ، به این معنی كه افراد كمتری بتوانند از حیوان خانگی خود تغذیه كنند. مشکل این است که با وقوع رویدادهای جمع آوری کمک مالی به دلیل بحران ، پناهگاه های امداد و نجات ظرفیت بالایی دارند و برای نگهداری از حیواناتی که تحت مراقبت و نگهداری از آنها هستند تلاش می کنند.

دوستدار حیوانات و بازیگر جما آتکینسون ، که مالک Spaniel و Sproodle Ollie و Norman و رئیس The Bleakholt Animal Sanctuary است ، برای افزایش آگاهی در مورد حیوانات خانگی پناهگاه ، با همکاری Pet’s Nutrition همکاری کرده است. وی گفت: “در حالی که کشور در قفل محصور بوده و خارج شده است ، اما پناهگاه های سراسر کشور برای کمک به بسیاری از حیوانات تحت مراقبت خود بی وقفه کار کرده اند. متأسفانه ، درست مثل همه مشاغل و صنایع ، آنها به دلیل بیماری همه گیر رنج می برند و اکنون به شدت نیاز به حمایت دارند. “

پناهگاه های حیوانات در پایین و پایین کشور با کاهش بودجه و فشار مالی بی سابقه ای روبرو هستند. در یک نظرسنجی که توسط انجمن خانه های سگ و گربه انجام شده است ، تقریبا نیمی از 142 سازمان نجات انگلیس کاهش درآمد بیش از 50 درصد را گزارش کرده اند.

در تعریف و تمجید از گربه ها (و مردم گربه ها): توله سگها را فراموش کنید ، چرا قفل دوم ممکن است زمان مناسب برای تجدیدنظر در تفرقه انگیزترین حیوان خانگی کشور باشد

مایکل اونسورث ، مدیر امور دامپزشکان در شرکت پت فودز هیل می گوید: «در بسیاری از افراد پناهگاه ها با توانایی” پشیمانی خریدار “و یا متأسفانه به دلیل بیماری همه گیر دچار مشکلات مالی یا سلامتی هستند. کارمندان و داوطلبان این پناهگاه ها به صورت شبانه روزی برای تغذیه آنها و نگه داشتن سقفی بر روی سرشان کار کرده اند ، اما تنها کارهای بسیار زیادی که می توانند با تأمین اعتبار و بازگرداندن خانه به حالت تعلیق انجام دهند. “

و اعتماد سگ هشدار می دهد اگر خانواده ها برای کنار آمدن با مشکلات اقتصادی ناشی از بیماری همه گیر تلاش کنند ، می توان افزایش قابل توجهی در تعداد سگهایی که به آنها داده می شود یا به خواب می روند ، تخمین زد که 40،000 سگ ولگرد یا رها شده دیگر وجود داشته باشد نیاز به کمک این ممکن است با ترک بیشتر سگها به دلیل مشکلات رفتاری مانند اضطراب جدایی ، بدتر شود.

مطالعه ای که توسط Battersea Dog And Cats ‘Home انجام شد نشان داد که 19٪ از مالکان از تصمیم خود برای به دست آوردن سگ یا گربه ابراز تأسف می کنند ، دلیل اصلی این امر هزینه ها ، تقاضای وقت و رفتار حیوان خانگی آنها است. به طرز حیرت انگیزی 20٪ از صاحبان حیوانات خانگی گفتند که پیامدهای طولانی مدت را از جمله نحوه مراقبت از توله سگ هنگام بازگشت به محل کار خود کاملاً در نظر نگرفته اند و 15٪ نیز تصدیق کرده اند که این یک اشتباه است.

به همین دلیل است که شما باید یک سگ را به جای خریدن توله سگ از یک پرورش دهنده در این قفل ، قبول کنید

وت روری کولام ، نویسنده کتاب زندگی مخفی یک دامپزشک و سفیر RSPCA ، می گوید: “ما سگهای زیادی را می بینیم که دارای مشکلات رفتاری هستند. آنها اضطراب جدایی دارند و وقتی در خانه تنها بمانند مخرب می شوند زیرا آنها عادت کرده اند که تمام روز در کنار مردم باشند. ”

و چه اتفاقی می افتد اگر ، همانطور که پیش بینی شده است ، تعداد سگهای ناخواسته بیش از تعداد دوباره سکونت مجدد است؟ روری می گوید: “نگرانی من این است که اتانازی به تنها گزینه تبدیل شود.” “بیشتر نجات ها سیاست” کشتن ممنوع “دارند ، اما هنگامی که پر شوند ، پر می شوند. و این سگهایی که دارای مشکلات رفتاری هستند ، یا آنهایی که کمی عجیب به نظر می رسند ، کمتر مورد اهانت قرار می گیرند. “

بنابراین چه کاری می توانید انجام دهید؟

عکس ها را به اشتراک بگذارید
با استفاده از #MissionForeverFriend در سراسر Instagram و Facebook ، تصاویر حیوانات خانگی خود را به اشتراک بگذارید. برای هر پست ، Pet Foods هیل ظرف ماه آوریل یک کاسه غذا به یک پناهگاه محلی اهدا می کند. جما ، که از این کارزار پشتیبانی می کند ، می گوید: “با حمایت از #MissionForeverFriend ، دوستداران حیوانات می توانند حمایت خود را از پناهگاه های محلی نشان دهند و به حیوانات نیازمند فرصت دوم بدهند.”

اهدا کنید
پتو یا حوله ، غذای سگ یا گربه / خوراکی ، تسمه یا مهار و تخت حیوانات اهلی فقط برخی از مواردی است که می توانید به نزدیکترین پناهگاه حیوان خانگی خود اهدا کنید. برای اطلاع از اینکه واقعاً به چه چیزی احتیاج دارند ، پیش از این تماس بگیرید.

داوطلب
با پیاده روی از حیوانات خانگی نجات دهید. مدیریت شبکه های اجتماعی آنها و پیشنهاد گرفتن عکسهایی که شخصیت حیوان خانگی را نشان می دهد تا فرزندخواندگی آنها را تشویق کند. هر پناهگاهی نیازهای خاص خود را دارد ، بنابراین از آنها بپرسید که بیشتر به چه کمکی نیاز دارند.

پرورش دادن، پروردن
مطمئن نیستید که آیا کاملاً برای تعهد مادام العمر در پذیرش حیوان خانگی آماده هستید؟ پرورش سگ یا گربه موجب صرفه جویی در فضای پناهگاه می شود و در عین حال به معاشرت حیوان پناهنده نیز کمک می کند.

اتخاذ کردن
اگر قصد دارید یک سگ تهیه کنید ، یک توله سگ گران قیمت دریافت نکنید و یا یک پسر بچه را از خارج به فرزندی قبول نکنید – در ماه های آینده سیل زیادی به پناهگاه ها وارد خواهد شد ، می گوید: “بنابراین اگر سگ می خواهید ، سگی را که واقعاً به خانه احتیاج دارد قبول کنید”.

کمک متخصص
اگر سگ شما نشانه هایی از مشکلات رفتاری را نشان می دهد ، با کمک محلی خود تماس بگیرید تا از متخصص رفتار سگ خود کمک بگیرید.

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد #MissionForeverFriend و یافتن راه هایی که می توانید به حیوانات خانگی پناهگاهی برای یافتن خانه های خود برای همیشه کمک کنید ، به www.HillsPet.co.uk/shelter مراجعه کنید. زندگی مخفی یک دامپزشک توسط Rory Cowlam (rorythevet @) در آمازون و همه کتابفروشی های خوب موجود است.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>