خالی کردن دو برابر: تکنیک Peeing که به معنای این است که شما نیازی به ادامه کار ندارید

[ad_1]

ما باید در مورد پوست کندن صحبت کنیم. به طور خاص ، ما باید در مورد صحبت کنیم چگونه به دفع ادرار.

می دانم ، با توجه به اینکه همه ما بزرگسال هستیم و امیدواریم مدتها آموزش ناپذیری داشته باشیم ، احتمالاً فکر نمی کنید که لازم باشد در مورد نحوه کندن پوست صحبت کنیم. اما ظاهراً یک روش “درست” برای کندن پوست وجود دارد – و همه ما این کار را اشتباه انجام داده ایم.

همه چیز با یک قسمت اخیر از آغاز شد جزیره عشق: بیت های دیده نشده (تحمل کن) در آن ، شارون ، جزیره ای ، گفت: “ظاهراً ، هنگامی که هنگام آب زدن به جلو خم می شوید ، نیم لیتر اضافی خلاص می شود”.

یک فاجعه گیج پاسخ داد: “چگونه این کار را انجام دادید؟” ، که کلوئی ، چراغ راهنمای بی نظیر ادرار ، به او پاسخ داد: “دکترم به من گفت. من مقدار زیادی آب می نوشم بنابراین بار زیادی می کشم”.

من هم مثل کلوئه ، آب زیادی می نوشم تا بار زیادی بیاورم. بنابراین وقتی این نکته جالب را شنیدم ، فهمیدم که باید تحقیق کنم. بله ، این گزارش بسیار جدی از خط مقدم روزنامه نگاری است.

به نظر می رسد ، این یک چیز است ، و حتی دارای یک نام پزشکی شیک است – “باطل شدن مضاعف”. یا همانطور که دکتر ترزا ایروین از تگزاس ، “متخصص واژن” نامیده می شود ، “گاوچران” …

برای دیدن این تعبیه شده ، باید کوکی های Targeting را تأیید کنید. تنظیمات برگزیده کوکی من را باز کنید.

دکتر ماریا پرازا گودوی ، بنیانگذار و رئیس پزشکی جنسی ، توضیح می دهد: “تخلیه مضاعف عملی است که می تواند مثانه خود را با شل کردن پرینه ، بهبود وضعیت لگن و گرفتن زمان لازم برای ادرار کامل تخلیه کند.” در گروه لذت سالم.

“برای زنانی که بیشتر اوقات پیس می زنند – یا به این دلیل که عادات بد ادراری را پذیرفته اند یا به دلیل مصرف زیاد آب و / یا مواد تحریک کننده مانند قهوه و چای – بنابراین دو بار خالی شدن از راه دور می تواند یک راه حل بالقوه باشد ، فقط یک بار علل شایع مرتبط با مسائل ادراری مورد مطالعه قرار گرفته و حذف شده است “، می گوید دکتر گودوی.

11 دلیل بالقوه شما تمام وقت لعنتی را می گویید

وی توضیح می دهد که نیاز مکرر به استفاده از پوسیدگی در زنان جوان بیشتر دیده می شود – با توجه به اینکه هیچ علائم دیگری وجود ندارد – و اغلب نتیجه عادت های آموخته شده یا مصرف مایعات بیشتر است. مواد تحریک کننده مانند چای ، قهوه یا نوشیدنی های گازدار باید کاهش یابد.

اما دکتر گدوی می گوید باطل کردن دو برابر برای همه لازم نیست. وی می گوید: “تأکید بر این نکته مهم است که اگر قبلاً عادات خنثی سازی خوبی دارید و علائم ادراری پایینی ندارید – معروف به LUTS ، مانند تردید یا فوریت – لازم نیست هنگام دفع ادرار تغییراتی را اعمال کنید.”

در اینجا نحوه تمرین باطل کردن مضاعف در صورت نیاز وجود دارد:

  1. کار خود را با نشستن روی توالت و خم شدن به جلو و قرار دادن دستان روی ران شروع کنید.
  2. وقت خود را صرف کنید ، نیازی به عجله یا ایجاد فشار شکمی نیست.
  3. پس از ادرار کردن ، حدود 30 ثانیه صبر کنید و در حالت نشسته باشید ، قبل از اینکه دوباره کمی خم شوید ، ادرار را کاملاً تمام کنید.
  4. قطع جریان ادرار در کل مهم است.

بنابراین ، مقدار طبیعی “استخراج” چیست؟

به گفته دکتر گدوی ، هر سه یا چهار ساعت ادرار خوب است ، اما اگر هر یک از این موارد را تجربه کردید باید با پزشک یا متخصص خود صحبت کنید:

  • در الگوی خنثی سازی معمول شما تغییری ایجاد می شود
  • اگر برای شروع یا پایان ادرار کردن باید فشار وارد کنید
  • اگر لازم است بیش از سه بار در طول شب به دستشویی بروید
  • اگر جریان ادرار شما ضعیف و طولانی است
  • در صورت فوریت یا احساس سوزش هنگام ادرار یا وجود خون در ادرار

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>