خانواده سلطنتی پیام های تولد شیرین را در دومین سالگرد تولد آرچی ارسال می کنند

[ad_1]

تولد دوم تولد آرچی مونت باتن-ویندزور مبارک! در حال حاضر پسر کوچک شاهزاده هری و مگان مارکل دو ساله هستند؟

در حالی که ممکن است او در آن حوض زندگی کند ، با مادر و پدرش در LA زندگی می کند ، بقیه اعضای خانواده سلطنتی تعداد زیادی ادای احترام تولد شیرین را به راه خود ارسال کردند.

در اینستاگرام رسمی ملکه ، عکس شایان ستایش مگان و هری در آغوش آرچی نوزاد تازه متولد شده ، که فقط چند روز پس از تولد او گرفته شده بود ، در کنار این عنوان منتشر شده بود: “امروز برای تولد 2 سالگی آرچی مونتبتن-ویندزور مبارک. “

برای دیدن این تعبیه شده ، باید کوکی های رسانه اجتماعی را تأیید کنید. تنظیمات برگزیده کوکی من را باز کنید.

در همین حال ، پرنس چارلز ، نوه آرچی ، یک عکس به همان اندازه شایان ستایش در حساب کلارنس هاوس از کودک آرشی به اشتراک گذاشت. عکس سیاه و سفید که در مراسم تعمید آچی در جولای سال 2019 در ویندزور گرفته شده است ، شاهزاده هری را نشان می دهد که پسرش را در حالی که شاهزاده چارلز عاشقانه به او نگاه می کند ، در آغوش می گیرد. در زیرنویس آمده است: “تولد آرچی ، که امروز دو ساله شد ، مبارک باشد. “

برای دیدن این تعبیه شده ، باید کوکی های رسانه اجتماعی را تأیید کنید. تنظیمات برگزیده کوکی من را باز کنید.

خاله و عموی آرچی ، کیت میدلتون و پرنس ویلیام نیز با آرزوی تولد همراه شدند و لحظاتی زودتر از مراسم تعمید آرکی در سال 2019 با حضور هری ، مگان و آرچی در کنار پرنس چارلز ، کامیلا پارکر بولز ، کیت میدلتون ، پرنس ویلیام و همچنین مادر مگان دوریا ارسال کردند. راگلند و لیدی جین فلوس و لیدی سارا مک کورکوداله – خواهران پرنسس دیانا.

مگان مارکل در حال انتشار یک کتاب کودکانه با الهام از پیوند پدر و پسر شاهزاده هری و آرچی است

در پیام هایشان آمده است: “امروز برای آرچی آرزوی تولد 2 سالگی بسیار مبارک است. 🎈🎂”

برای دیدن این تعبیه شده ، باید کوکی های رسانه اجتماعی را تأیید کنید. تنظیمات برگزیده کوکی من را باز کنید.

طرفداران سلطنتی ممکن است امیدوار باشند که مگان و هری تصویر جدیدی از آرچی را به مناسبت دومین سالگرد تولد خود منتشر کنند ، اما از آنجایی که این زوج به عنوان کارمندان سلطنتی کناره گیری کرده اند ، احتمالاً کمتر ملزم به احساس نیاز به پیروی از سنت کیت و ویلیام هستند. آغاز شده.

با توجه به اینکه مگان و هری در تابستان امسال در انتظار دختر بچه ای هستند ، امروز آخرین تولد آرچی کوچک به عنوان تنها فرزند خواهد بود.

این دلیل تعجب آور است که Meghan Markle و پسر شاهزاده هری ، Archie ، شاهزاده مانند پسر عموهایش نیستند

تولد آرچی فقط چند روز پس از اعلام این خبر می رسد که مگان یک کتاب کودکانه با الهام از پیوند شاهزاده هری و آرچی نوشت – کتابی که در ماه ژوئن در حال فرود است. وقتی آرچی بزرگ شد چه یادگاری دوست داشتنی ای است.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>