خشونت مردان علیه زنان: تمام آمارهای مربوط به حمله و سو Ab استفاده علیه زنان و دختران

[ad_1]

زنان خسته شده اند. ما عصبانی و ترسیده ایم و خیلی لعنتی خسته ایم.

از زمان قتل سارا اورارد ، خشونت مردان علیه زنان بر گفتمان جمعی ما حاکم است. ما در مورد آن در اخبار ، رسانه های اجتماعی ، گروه های WhatsApp و خانه های خود صحبت می کنیم.

این گفتگو برای زنان چیز جدیدی نیست. این ترس و خشم چیز جدیدی نیست و یک چیز مطمئناً اکنون شوکه شده است. اما برای مردان اطراف ما ، رویدادهای این ماه ایمنی زنان را به کانون توجهات کشانده است.

#NotAllMen در شبکه های اجتماعی گرایش داشته و به مکالمات ما فرو رفته است (باز هم زنان از این موضوع عصبانی هستند ، اما ما شوکه نیستیم). مسئله این است که ، وقتی خیلی خسته شده اید و نه تنها به عنوان یک زن در ترس زندگی می کنید ، بلکه دائماً در مورد آن بحث می کنید ، گاهی تصدیق و پاسخ دادن به این تاکتیک دفاع زن ستیز دشوار است. این فقط شش دقیقه ما را از پا در می آورد و تنها چیزی که فکر می کنیم این است: “باور نمی کنم مجبور باشم این موضوع را توضیح دهم”.

ما نمی گوییم وظیفه زنان این است که به مردان در مورد تجربیات خود به مردان آموزش دهند زیرا مثل همیشه ، اتحاد معتبر با آموزش آغاز می شود و زنان نباید ملزم به آموزش تجربه ما به مردان باشند. اما ما فکر کردیم که می توانیم آماری را درباره خشونت مردان علیه زنان جمع کنیم تا دفعه دیگر که در آن فضای بی حس و خالی مانده اید ، از آنها استفاده کنیم. یا به سادگی این لینک را برای آنها ارسال کنید و بگویید که آنها خودشان آن را بخوانند. برای مراقبت از سلامت روان خود در این زمان خاص ، هر کاری که باید انجام دهید ، این کار را انجام دهید.

پرونده سارا اورارد به زنان یادآوری کرده است که ما نه تنها در معرض خشونت از سوی مردان نیستیم ، بلکه ما نیز مقصر آن هستیم

 • هر سال، 85000 زن با نفوذ ، تجاوز ، تلاش برای تجاوز به عنصر یا حمله جنسی را تجربه می کنند طبق انگلستان و ولز به تنهایی ، طبق نظرسنجی جرم و جنایت برای انگلیس و ولز (CSEW)
 • بر فراز سالانه 400000 زن مورد حمله جنسی قرار می گیرند در انگلیس و ولز ، طبق وزارت کشور.
 • فقط اطراف 15٪ از کسانی که خشونت جنسی را تجربه می کنند به پلیس گزارش می دهند. 5.7٪ موارد گزارش شده منجر به محکومیت می شود.
 • در سال مارس 2020 ، 84٪ قربانیان مربوط به جرایم جنسی زن بودند، طبق اطلاعات 41 نیرو در انگلستان و ولز ، 16٪ مرد است.
 • از هر سه دختر نوجوان ، یک نوع خشونت جنسی را از طرف یک شریک زندگی تجربه کرده است، با توجه به دانشگاه بریستول برای NSPCC ، و از هر پنج زن یكی از 16 سالگی به نوعی خشونت جنسی را تجربه كرده است، همانطور که در ONS.
 • هر سه روز یک زن به دست مرد می میرد، طبق سرشماری زنان کش. از سال 2009 تا 2018 در انگلیس 1425 زن و دختر کشته شدند.
 • 97٪ زنان 18-24 ساله مورد آزار و اذیت جنسی قرار گرفته اند، در حالی که طبق نظر سنجی از سازمان UN Women UK ، 80٪ از زنان در هر سنی گفته اند که در فضاهای عمومی آزار جنسی را تجربه کرده اند.
 • تعداد کل زنان کشته شده در سال منتهی به مارس 2019 با افزایش 10 درصدی از 220 به 241 نفر ، دومین افزایش متوالی سالانه و بالاترین رقم از سال 2006 تاکنون، با توجه به ONS.
 • سال گذشته ، تعداد افرادی که به جرم تجاوز جنایی تحت تعقیب و مجازات قرار گرفتند ، به پایین ترین سطح از زمان شروع سوابق رسید. پلیس ثبت کرد 55130 مورد تجاوز جنسی، اما وجود دارد فقط 2،102 پیگرد قانونی و 1439 محکومیت در انگلیس و ولز بین 2019 و 2020.
 • روزانه 137 زن توسط یکی از اعضای خانواده خود کشته می شوند، طبق اعلام سازمان ملل تخمین زده می شود که از 87000 زنی که عمداً در سال 2017 در سطح جهانی کشته شده اند ، بیش از نیمی (50،000) توسط شرکای صمیمی یا اعضای خانواده کشته شده اند. بیش از یک سوم (30،000) زن که عمداً در سال 2017 کشته شده اند توسط شریک زندگی صمیمی فعلی یا سابق آنها کشته شده اند.
 • در سال منتهی به مارس 2020 ، 92٪ از متهمان در تعقیب کیفری مربوط به سو abuse استفاده در خانه مرد بودند، با توجه به ONS. 77٪ از قربانیان زن بودند.

ما می خواهیم که مردان آزار و اذیت جنسی را عادی نکنند ، بنابراین آیا ما باید گربه زنی ، پیروی از زنان و سوت زدن گرگ را جرم بدانیم؟

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>