خط لباس شنای 100٪ بازیافتی ریکسو

[ad_1]

ریکسو یکی از آنهایی که مارک هایی که سردبیران مد و تأثیرگذاران آنها را دوست دارند و به آنها وفادارند. آخرین مجموعه آنها – یک سری لباس شنا پایدار – شاهدی بر این دلیل است. دامنه 11 قطعه از 100٪ مواد بازیافتی ساخته شده است که اولین مورد برای خانه مد لوکس است.

در طول LFW دیجیتال ، این طراحانی هستند که به دنبال مد پایدار و تغییرات آگاهانه هستند

دو سال پیش آنها برای اولین بار لباس شنا را به بازار عرضه کردند و به موفقیت چشمگیری دست یافتند ، اما با این مجموعه آنها به وضوح به صفحه نقاشی برگشته اند تا در نظر بگیرند که چگونه قطعات می توانند از نظر محیط زیست آگاه تر باشند. این یک مهر تایید بزرگ از ما می گیرد.

ماده اصلی در اینجا Q-Nova است ، یک الیاف نایلون پایدار که از مواد اولیه بازسازی شده به دست می آید و در غیر اینصورت مواد زائد بودند و به گفته این برند “پیشرفت در آینده پایدارتر” است. اصولاً از Rixo انتظار نوآوری بیشتری داشته باشید كه از تأثیر لباس آنها بر محیط كاهش یابد. بنیانگذاران به اشتراک گذاشتند که آنها زنجیره تأمین خود را نیز کاهش داده اند تا مازاد حاصل از تولید انبوه را به حداقل برسانند ، به علاوه روند ایجاد نیز از مواد شیمیایی استفاده نمی کند که می تواند به محیط زیست آسیب بیشتری برساند.

این همکاری های جین طراح پایدار خبر خوبی برای کمد لباس شما * و * کره زمین است

طرح های بیکینی و لباس ها از شکل ها و برش های پرنعمت ایتالیایی الهام گرفته شده و پالت رنگ از ترکیبی تابستانی از سبزه های خاموش ، مرجان ها و یاس بنفش ساخته شده است. اینها سبکی نیستند که سال آینده از مد خارج شوند.

Rixo در مورد چاپ های دریایی و مضمون دریا می گوید: “برش ها و سایه های سنتی لباس شنا با مارک های چاپی مترادف به روز شده اند. Mermaid Patchwork ، Pearl Shell و Sea Life – هرکدام با الهام از یک نوار کاغذ دیواری عتیقه که طراحان برای آن ارزش زیادی قائل شده اند خیلی سال.”

آیا ممکن است بیشتر از این قابل لمس شود؟

اگر با سبک های این برند آشنا هستید ، می توانید انتظار داشته باشید این قطعات در دسترس باشند: ریتا ، تریا ، آلیس ، جنی ، جین و کریستن.

از اندازه 6 تا 16 ، بیکینی ها و لباس های شنا در حال فروش هستند.

قیمت این مجموعه از 125 تا 155 پوند است (اگرچه قطعات از مجموعه های منطبق را می توان جداگانه خریداری کرد و بنابراین ارزان تر هستند). در حالی که سطح بالاتری دارد ، شما می دانید که در کنار اعتبارات زیست محیطی بهتر از بیشتر ، از کیفیت لوکس برخوردار هستید.

آخرین قطره Rixo را در زیر خریداری کنید.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>