خلوص کارداشیان هک های سلامتی خود را نشان می دهد

[ad_1]

درست همانطور که فکر می کردیم بعد از پایان دوره Keeping Up With The Kardashians چه اتفاقی برای قبیله کارداشیان / جنر خواهد افتاد (آه!). ما جواب خود را از Khloé گرفتیم ، زیرا فعالیت سلامتی جدید او روی میز ما افتاد.

این Khloé ، کوچکترین خواهر کارداشیان است که باید از او به خاطر اشتراک اجتماعی در تمرینات روزانه ، تجربه انزوای COVID و سفر مادری تشکر کنیم. مانند بقیه افراد مشهور ، او یکی از زنان تاجر باهوش است و به نظر می رسد که فقط به یک تجارت موفق ، خط لباس او Good American اکتفا نکرده است ، اما همچنین مانند خواهران کایلی ، کورتنی و کیم به فضای زیبایی و سلامتی نیز چشم دارد. آخرین فعالیت کارآفرینی وی مشارکت در مارک کلاژن و پودر پروتئین قابل نوشیدن ، Dose & Co است و (بله!) اکنون در انگلیس نیز موجود است.

‘I love my stripes’: Khloe Kardashian یک تصویر قدرتمند به اشتراک می گذارد و علائم کشش خود را جشن می گیرد

کلاژن یک واژه زیبا برای لحظه ای است ، در سال گذشته جستجو برای مکمل های کلاژن 401٪ افزایش یافته است ، بسیاری از ما ، از جمله Khloe ، پوست ، مو و ناخن را دوست داریم. او این را مدیون کمک خود به ریزش مو پس از زایمان در دوران بارداری خود با True می داند (بعداً در مورد این موضوع بعداً). در این زمان بود که او با مادر مادرش ، لیبی متیوز ، یک متخصص تغذیه واجد شرایط و طبیعت پیوند برقرار کرد و بعداً به عنوان سخنگوی و شریک تجاری فعال در Dose & Co به او پیوست.

Khloe که در اینجا به طور اختصاصی با GLAMOR گفتگو می کند ، هک های زیبایی و زیبایی را که قسم خورده نشان می دهد و اینکه چرا کلاژن روزانه بعد از تمرین است.

بزرگترین اقدام مراقبت از خود در این سال و زمان گذشته در انزوا چیست؟

“فعال بودن برای سلامتی روان بسیار مهم است ، بنابراین من سعی می کنم هر روز ورزش کنم. حضور در باشگاه زمان” من “من است. من همچنین دوست دارم لحظات ساکت و آرام را برای دعا و تأمل در خودم بگذرانم. لحظات مورد علاقه من قبل از شروع روز لذت بردن از قهوه با Dose & Co است.

تمرینی که اکنون بیشتر دوست دارید چیست؟

“من عاشق راه رفتن روی تردمیل هستم تا گرم شود یا وقتی که نیاز به ایمیل یا متن دارم. این کاری است که باید انجام دهم ، پس چرا روی تردمیل که می توانم قدم هایم را بردارم و حتی متوجه آن نشوم ، نمی روم!

چگونه سلامت روان خود را مدیریت می کنید؟

“مراقبت از خود بسیار مهم است. من گاهی دوست دارم کمی استراحت کنم و ارتباطم را قطع کنم ، با خانواده ، دوستان و مهمتر از همه دخترم وقت بگذارم. این زمان به من اجازه داده است که با افرادی که بیشتر دوستشان دارم وقت بگذارم ، به من احساس آرامش بدهید و من از این بابت بسیار سپاسگزارم.

برای دیدن این تعبیه شده ، باید کوکی های رسانه اجتماعی را تأیید کنید. تنظیمات برگزیده کوکی من را باز کنید.

چه چیزی از نظر جسمی و روحی در مادر شدن برای شما تغییر کرد؟

“من فکر می کنم که من تازه یاد گرفته ام که درباره هر اتفاقی چشم انداز بیشتری داشته باشم. اکنون همه چیز را از طریق چشم دخترم می بینم ، بنابراین در مورد آنچه برای او قابل دسترسی است و آنچه که او نیاز دارد ، بسیار انتخاب و انتخاب می کنم.
من بیشتر از هر زمان دیگری مراقبت از محیط زیست را شروع کردم و مادر شدن باعث می شود که شما واقعاً بهترین چیز را برای فرزندان خود و دنیای زندگی آنها بخواهید. اکنون به دنبال گزینه های پایدارتر می گردم و سعی می کنم گزینه های رایگان پلاستیکی مانند Dose & Co پیدا کنم. .

شما در مورد سفر ریزش مو پس از بارداری صحبت کرده اید – کلاژن چگونه به این امر کمک کرد؟

“من دچار ریزش مو پس از زایمان شده بودم و چیزهای شگفت انگیز زیادی در مورد کلاژن شنیده بودم ، اما هنگامی که شروع به تحقیق کردم ، ناامید شدم که چه تعداد مواد افزودنی و پرکننده مصنوعی در بسیاری از کلاژن ها وجود دارد. کار با مارک کلاژن همیشه چیزی بود که می خواستم انجام دهم ، مخصوصاً بلافاصله بعد از True. سپس Dose & Co را پیدا کردم و با بنیانگذار ، لیبی ماتیوز صحبت کردم. ما در مورد بارداری خود پیوند برقرار کردیم و من دوست داشتم که محصولات تمیز ، ساده و در دسترس هستند. این کارهای شگفت انگیزی برای موهای من انجام شده است ، پوست و ناخن ها. من چنین تفاوت فاحشی را در سلامت کلی آنها دیده ام ، و من فکر می کنم این درست است که همه از درون کار می کند. این فقط در روال کلی من کاملاً یکپارچه است که همان چیزی است که من در مورد آن دوست دارم. من عاشق پودرهای پروتئینی هستم ، مخصوصاً بعد از یک تمرین سخت.

آیا در واقع به مکمل کلاژن نیاز داریم؟

هک های ساده ای که می توانید در مورد چگونگی افزودن کلاژن به برنامه روزانه خود به اشتراک بگذارید؟

“[It’s] تبدیل به یک ماده اصلی در آشپزخانه من شود و من دوست دارم پودرها را به هر چیزی که درست می کنم اضافه کنم ، خواه اسموتی صبح باشد یا چیزی که می پزم. بعد از تمرین صبحم را درست می کنم [link url=”https://www.glamourmagazine.co.uk/gallery/coffee-subscription-service-uk”]قهوه[/link] و من عاشق افزودن کلاژن خالص هستم [Peptides, £28.99, Dose & Co]. من آن را توسط دستگاه قهوه ساز خود جا می گذارم تا آماده اولین کار باشد و لازم نیست در مورد آن فکر کنم. درست است و من همچنین عاشق پختن با هم هستیم و ما یک دستور العمل عالی برای نان موز ارائه داده ایم و شامل کرم کلاژن رایگان لبنیات وانیلی [£31.99, Dose & Co] – چنین رفتار ویژه بعد از ظهر!
[instagram id=”CK2aChBM4u1″]
[h2]کورتنی همچنین یکی از طرفداران کلاژن است آیا شما هک های سلامتی دیگری را از او یاد گرفته اید؟[/h2]”من خیلی چیزها یاد گرفته ام [from her] درمورد شناخت بیشتر از آنچه در بدن خود قرار می دهیم ، اگر او به آن مهر تأیید دهد به این معنی است که شما می دانید برای شما خوب است! من کاملاً پودینگ آووکادو را دوست دارم. ” [Blend an avocado with 2 teaspoons of Manuka honey and coconut milk until smooth, serve in a glass with a spoon. [link url=”https://www.glamourmagazine.co.uk/person/kourtney-kardashian”]کورتنی[/link] او را “وعده غذایی قدرت در یک فنجان” می نامد.]

“این روزها واقعاً موهای من به رنگ قهوه ای تیره است! من به طور معمول بلوند می مانم ، اما چقدر به نظر می رسد سالم و پر است.

سه محصول ضروری زیبایی مطلق شما چیست؟

“ریمل مژه و ابرو لانکوم ، گردن La Mer و گردنبند دکلته. پوست در آنجا بسیار لطیف است و این مرهم برای آن بسیار آرام و م effectiveثر است. و عطر KKW Fragrance Sapphire Diamond که من با کیم خلق کردم.

بهترین نکته زیبایی که از کایلی آموخته اید چیست؟

“قطعاً چگونه لب هایم را خط بزنم ، من قبلا هرگز این کار را درست انجام نداده بودم!”[Kylie’s technique is lining the outside of the lip line and colouring the entire lip with liner as a base.]

“من دوست دارم به مردم بیاموزم كه چگونه با من رفتار كنند ، بنابراین سعی می كنم در مورد ترول ها اظهار نظری نكنم و یاد گرفته ام كه ​​آنها را نادیده بگیرم. در عوض می خواهم از انرژی مثبت استقبال كنم ، بنابراین وقتی افراد مثبت و مهربان هستند ، به آنها پاسخ می دهم.

چه چیزی شما را به سمت موفقیت سوق می دهد؟

“فقط داشتن اشتیاق نسبت به کاری که انجام می دهی! فکر می کنم این واقعاً به کار من تبدیل می شود. اگر چیزی را عمیقاً دوست داشته باشم و به آن اهمیت دهم ، می خواهم این اشتیاق را با دیگران به اشتراک بگذارم و این همیشه واقعاً ارگانیک و معنی دار است.”

Dose & Co به صورت آنلاین و در Holland & Barrett در دسترس است.

@ camilla.kay

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>