خواننده عشق لاغر Birdy در موسیقی جدید خود

[ad_1]

پنج سال از آخرین باری که ما موسیقی را از Birdy خواننده و آهنگساز معرفی شده توسط گرامی می شنیدیم ، نمی گذرد عشق لاغر با پوشش Bon Iver در سال 2011 وی را به سوپراستارمی سوق داد ، با موزیک ویدیوی رسمی تقریباً 200 میلیون بازدید در Youtube. برخی از ما به یاد داریم که نوجوان 14 ساله مو فرفری مانند دیروز با صدای فرشته پیانو می نواخت ، اما در واقع ده سال از آغاز اجرای این آهنگ می گذرد. هنوز احساس پیری می کنید؟

به Birdy ، 24 ساله – که نام اصلی او یاسمین لوسیلا است – از سن جوانی این لقب را داده اند ، نه به دلیل صدای کاملاً عالی او ، بلکه به این دلیل که هنگام تغذیه مانند پرنده کوچکی دهان خود را باز کرده است ، گرچه به اندازه او زندگی کرده است همنام آخرین آلبوم او دروغ های زیبا در سال 2016 مورد تحسین منتقدان قرار گرفت ، اما پس از آن تصمیم گرفت یک وقفه – سفر به هند ، لس آنجلس و نشویل – و این زمان را به توسعه درونی خود اختصاص دهد و آخرین آلبوم خود را ایجاد کند – قلب جوان ، در مورد شکستگی قلب ، که به نظر او بهترین کار تا به امروز

جوایز حماسی GLAMOR Women of the Year Awards 2021: The Gamechangers Awards را همینجا تماشا کنید

وی پس از بازگشت به انگلستان ، با خانواده اش در خانه کودکی خود در لیمینگتون ، همپشایر زندانی شد و در آنجا اجرای آهنگ جدید خود را نیز ضبط کرد ‘اخبار دست دوم’ از آلبوم آینده او برای جوایز GLAMOR Women of the Year ماه گذشته.

GLAMOR هفته گذشته به طور مجازی با Birdy نشست و در مورد پنج سال گذشته با او گفتگو کرد ، و او امیدها و آرزوهای خود را برای زندگی در دنیای پس از قفل ، برخی نکات مهم در مورد مبارزه با نویسنده ، قدمت در یک بیماری همه گیر و چگونگی اولویت بندی او گفت. سلامت روان او ….

اول از همه ، از عملکرد GLAMOR زن سال شما متشکرم ، این یک رویا بود. کمی استراحت داشتید – پنج سال. آیا برنامه ریزی شده بود؟

“متشکرم! خیلی طولانی شده است. من خیلی تغییر کرده ام ، خیلی رشد کرده ام. فکر می کنم در ابتدای ساخت این رکورد برای من مهم بود که کمی شکسته شوم ، زیرا شروع سفر کاملاً شدید بود. من 14 سال داشتم که اولین رکوردم منتشر شد. از آن به بعد یکی پس از دیگری و سپس تور وجود داشته است. بنابراین قبل از شروع صحیح بخشی از آن را به عنوان “سال فاصله” استفاده کردم من در حال کار با مشکلات روابط خودم و شکستن قلب بودم و بنابراین نوشتن مستقیم در مورد آن بسیار دشوار بود.

من بلوک جدی نویسنده را تجربه می کردم. حدس می زنم که من هنوز آماده نبودم که در مورد آن بنویسم. بنابراین ، من و خواهرم ، پسر عموی من ، دوستمان و ما تصمیم گرفتیم که به مدت سه ماه به هند برویم. این یک تجربه واقعا شگفت انگیز بود ، فقط فرار کردن ، تأمل کردن ، ترک نگرانی درباره نوشتن ، آرامش و فقط آزاد بودن. ”

برای دیدن این تعبیه شده ، باید کوکی های رسانه اجتماعی را تأیید کنید. تنظیمات برگزیده کوکی من را باز کنید.

بعد از سه ماه اقامت در هند ، چگونه بقیه وقت وقفه را پر کردید؟

“تمام این رکورد نوشتن آن چنین سفری بود ، نوشتن آن به نوعی به طول انجامید. من واقعاً در تلاش بودم تا قلم را بر روی کاغذ بریزم و جلسات زیادی را نیز انجام دادم که موفقیت آمیز نبودند و من احتمالاً آماده نبودم تا هنوز به استودیو برسم.

وقتی گوش می دهید ، متوجه می شوید که صداگذاری با هر کاری که قبلاً انجام داده ام کاملاً متفاوت است. نوشتن آهنگ کاملاً متفاوت است ، کاملاً محاوره ای است … من چند مورد در لس آنجلس اقامت داشتم و مردم آنجا واقعاً آن را دریافت کردند. من مدتی را در سانتا مونیکا و سپس در یک کابین زیبا در Topanga گذراندم که آب میوه های خلاقانه من را به خود جلب کرد. آلبوم مانند این نوع لورل کنیون ، احساسی شبیه دهه هفتاد به خود گرفت. سپس به نشویل رفتم ، که بسیار حیرت انگیز بود. پر است از داستان نویسان و نوازندگان شگفت انگیز. احساس می کردم در خانه هستم. “

بی نظم 2020 را کجا گذراندید؟ آیا همه گیری کار شما را متوقف کرد؟

“من به خانه من در نیو فارست آمدم و در آنجا بزرگ شدم و در پایان سال اقامت داشتم. من خوش شانس بودم که در نزدیکی فضای سبز قرار داشتم و کنار دریا بودم تا بتوانیم در تابستان شنای زیادی انجام دهیم.

ما در واقع رکورد را درست قبل از همه گیری همه گیر تمام کرده بودیم. قرار بود سال گذشته در آن زمان بیرون بیاید ، بنابراین به نوعی کمی پروژه را متوقف کرد ، اما به نوعی به ما فرصت بیشتری داد تا فقط در مورد آن تأمل کنیم. در نهایت چند تغییر ایجاد کردم. من یک استودیو میکسر شیفت کوچک در خانه و در یک کمد ایجاد کردم و در حال پایان دادن به رکورد بود. ”

کدام فرار را برای شما سالم / مiestثرترین دیدید؟

“من سعی کردم ذهنم را تا آنجا که ممکن است مشغول نگه دارم. از آنجا که هر روز به نوعی یکسان بود ، ساده بود که به راحتی انجام یک کار روزمره انجام دهی. من فکر می کنم این زمانی است که سلامت روان شما می تواند واقعا بد شود ، شما از ذهن خود استفاده نمی کنید. من واقعاً خودم را از نظر جسمی و روحی فعال نگه داشته ام.

من زیاد نقاشی و طراحی کردم. این کاری است که من همیشه وقت انجام آن را ندارم و دوست دارم آن را انجام دهم. حتی مجبور شدم خودم را مجبور کنم که واقعاً در حضور بیشتر و درگیر شدن در شبکه های اجتماعی مهارت پیدا کنم. “

برای دیدن این تعبیه شده ، باید کوکی های رسانه اجتماعی را تأیید کنید. تنظیمات برگزیده کوکی من را باز کنید.

چگونه در اوایل بیست سالگی خود را در جستجوی دوستیابی و روابط پیدا کرده اید؟

“در حال حاضر من از اینکه فقط هستم کاملاً خوشحالم. اما چطور کسی در حال حاضر کسی را ملاقات می کند؟ من هنوز یک دختر از نوع برنامه دوست یابی نیستم. من را رویایی صدا کن ، اما من هنوز ایده داشتن یک عاشقانه زیبا و خوب را دوست دارم و یک داستان ارگانیک از نحوه ملاقات شما با کسی ، بنابراین ممکن است مجبور شود صبر کند. من در عوض این انرژی را در کارنامه خود استفاده کردم. من به آسانی ایده خود را در مورد مراحل مختلف دوست یابی ، تمام احساسات ، شرایط قبل ، مداخلات و پس از آن به اشتراک گذاشتم. “

آیا ضربه زدن به آن فضای شخصی را درمانی و کلیسایی می دانید؟

“من در واقع این کار را بسیار دشوار دیدم. به راستی ، فرو رفتن در همه این احساسات ، کمی دردناک و رنج آور بود. در واقع ، هر وقت آهنگی را به پایان می رساندم ، احساس راحتی می کردم ، بنابراین مجبور نیستم به آن تاریکی ضربه بزنم دوباره فضای. حتی نوشتن آهنگهای عاشقانه نیز سخت بود. بنابراین من خوشحال شدم که ضبط را تمام کردم. “

بنابراین رابطه شما با خود و سلامت روانی شما چگونه بوده است؟

“من فکر می کنم به خصوص 12 ماه گذشته تأثیر زیادی بر سلامت روانی همه داشته است. این قطعاً من را آزمایش کرده است ، اما من همیشه موفق به یافتن راه هایی برای جلوگیری از ورود آن به یک مکان فلج کننده می شدم. من کاملا در خودم هستم و به ویژه اجتماعی نیست.

من با آن به نوعی مشکلی ندارم ، اما اصلی ترین چیزی که پیدا کردم این بود که خودم را نگران خانواده ام کردم و این سخت بود. من مطمئن هستم که همه از آن عبور می کنند ، اما در خانه من ، اصلی ترین من بود. وسواس داشتم مطمئن شوم که خانواده ای که قرار است در امان باشیم.

بعضی روزها بیشتر از بقیه آزمایش می کردند. وقتی خلاق باشید با قلمرو همراه است. شما واقعاً می توانید فکر کنید که واقعاً در مکان های تاریک قرار گرفته اید. ”


در تاریک ترین زمان شما؟ به چه کسی روی می آورید؟

“من اول سعی می کنم به خودم برگردم. من خودم را کاملاً باور دارم که فردا احساس می کنم راهی متفاوت دارم. این همیشه به من کمک می کند فرار کنم. همچنین فقط داشتن خانواده در اطراف شما و افرادی که می دانند چگونه شما را از آن دور کنند نوع دولت واقعاً مهم است. من قطعاً این را در خانواده ام دارم. من واقعاً خوش شانس هستم. “

کی یا کجا بیشترین خلاقیت را دارید و چه نوع چیزهایی به شما کمک می کند تا خلاق باشید / بلوک نویسنده را برطرف کنید؟

“با این یکی عجیب است زیرا در گذشته ، من فقط کمی به آن زمان می دادم. پس از آن من به طور طبیعی دوباره به آن فضای خلاقانه بازمی گشتم. در این رکورد ، متفاوت بود. در دریبل و دراب وارد شد ، زیرا من با گذر از این آشفتگی عاطفی درون.

من از نوشتن در مورد آن ترسیده بودم [heartbreak] زیرا این موضوع بسیار مهمی بود و برای من جدید بود. من واقعاً می خواهم که چیزی بگوید و ، و انجام آن در چند خط از آهنگ غیرممکن بود. حرف های زیادی برای گفتن بود! چیزی که بعداً فهمیدم این بود که بهترین راه برای مبارزه با آن فقط شروع کار است.

این برای نویسندگان ، دانشجویان ، خلاقان صدق می کند … مهم نیست که چه چیزی است ، حتی اگر زباله باشد ، فقط انجام کاری مهم است زیرا در این صورت می توانید ارزیابی کنید: “نه ، این خوب نیست ..” اما پس از آن شما یک نکته برای توسعه و کار بر روی آن ایده های بد می توانند به ایده های خوب تبدیل شوند ، بنابراین فقط شروع کنید! وارد جریان شوید و فقط ادامه دهید. “

آیا هرگز به سندرم تحریک کننده مبتلا می شوید؟

“تمام وقت! احتمالاً الان بیشتر از من وقتی که جوان بودم بیشتر بود. وقتی جوان هستی ، فقط حرکت می کنی. نگران چیز دیگری نیستی ، زیرا این ساده لوحی تقریباً شما را از آن ناامنی ها محافظت می کند و می توانید احساس شکست ناپذیری کنید. زیرا شما بهتر نمی دانید

هرچه پیرتر می شوید ، بیشتر به نظرات دیگران اهمیت می دهید و آنجاست که واقعاً خطرناک می شود ، زیرا شما فقط گوش دادن به خودتان را متوقف می کنید. این چیزی است که من در این رکورد بیشترین مبارزه را کردم. من فکر می کنم که با خودم رقابت می کردم و می خواستم بهتر از آنچه در گذشته انجام داده ام انجام دهم. “

“من همیشه احساس می کردم به بیرون نگاه می کنم”: مایسی ویلیامز در مورد مقابله با سندرم تحریک کننده و زندگی پس از GOT

شما یک تیم تمام زنان دارید! چه حسی دارید که شما را از این صنعت موسیقی تحت سلطه مردان محافظت کرده و از این منظر چه تجربه ای داشته اید؟

“مدیر من از زمانی که تووین بودم بیشتر اوقات شغلی من با من بوده است و این خیلی عالی بوده است زیرا او در بسیاری از موقعیتها که ممکن است در آن سن برای من عجیب و غریب یا بیش از حد باشد ترجیح می داد. او فقط بسیار آگاه بود که زن بودن ، بنابراین واقعاً عالی بود.

من مانند اکثر زنان تا حدی تجربه جنسیت را تجربه کرده ام. من همیشه با موسیقی دانان و تهیه کنندگان محترم ، شگفت انگیز کار کرده ام ، اما قطعاً قبلاً در اتاق هایی بوده ام که با گروهی از مردم در حال نوشتن بودم که تنها زن هستم و احساس می کنم برای ساختن خودم باید فریاد بزنم صدا شنید

ریز تجاوزهای کوچک مانند عدم تماس چشمی با شما ، در حالی که افراد دیگر در تماس چشمی هستند ، شما را از بین می برد. این باعث می شود که احساس کنید آنقدر مهم نیستید. بنابراین مجبور شدم از این نظر مقابل خودم بایستم. “


با تأمل در 2011 Birdy و 2021 Birdy ، آن زمان چه برنامه ای بود و اکنون چه برنامه ای است؟

“من فکر نمی کنم که در ابتدا برنامه ای داشته باشم. من از هفت یا هشت سالگی شروع به نوشتن کردم و پدرم دموهای کمی می ساخت. من تازه سرگرم می شدم. وقتی 12 ساله بودم ، این مسابقه میکروفن باز را انجام دادم ، که من برنده شدم و آهنگی برای آن نوشتم.

من ویدئویی از آن را در یوتیوب قرار دادم و برچسب من به همین ترتیب من را پیدا کرد ، بنابراین فهمیدم که این یک چیز واقعی است که می توانم دنبالش کنم. من از 12 سالگی قرارداد انتشار را امضا کردم ، اما در سن 12 سالگی چه می دانید؟ من فقط آهنگ های کوچکم را می نوشتم و کارهایم را انجام می دادم. وقتی فهمیدم که می توانم آلبوم و تور بسازم ، به نظر می رسیدم “عالی است بیایید این کار را بکنیم!”.

همانطور که برای برنامه های کوتاه مدت ، این است که این آلبوم را در پایان ماه که من خیلی برای آن هیجان زده ام ، بیرون بیاورم. برای بلند مدت ، آرزو دارم یک روز در هالیوود باول (آمفی تئاتر هالیوود هیلز) بازی کنم که بسیار حیرت انگیز است. فکر می کنم در پشت ذهنم ، من همیشه این ایده را داشتم که چیزهایی برای فیلم بنویسم ، و این چیزی است که من واقعاً به آن علاقه دارم. این یک نوع برنامه ریزی کوچک است که من دارم. من همچنین می خواهم یاد بگیرم که چگونه به درستی ، با یک ارکستر کامل نمره دهم و بخشهای رشته ای خودم را بنویسم. ”

شما بسیار آرام و آرام هستید. من احساس می کنم تمام مدت این آرامش از طریق صفحه رایانه من تابیده شده است …

“پسر عموهای من همیشه می گویند ،” اوه ، تو مرا با صدای خودت می خوابانی. هاها! ” من فکر می کنم منظور آنها خوب است … خوب ، منظورم این است که امیدوارم که اینطور باشد! ”

آلبوم جدید Birdy از Young Heart در تاریخ 30 آوریل منتشر می شود ، پخش زنده جهانی Birdy از طریق Driift TODAY برگزار می شود!

برای دیدن این تعبیه شده ، باید کوکی های رسانه اجتماعی را تأیید کنید. تنظیمات برگزیده کوکی من را باز کنید.

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد دستیار زیبایی و ویژگی های Glamour UK Shei Mamona ، وی را در Instagramsheimamona دنبال کنید

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>