خواهر کوکو فنل طراح مد زمرد فنل برنده اسکار با زرق و برق صحبت می کند

[ad_1]

از زمان جارو کردن هیئت مدیره در فصل جوایز امسال ، با اولین کارگردانی فوق العاده خود ، زن جوان امیدوار کننده، زمرد فنل نامی بر لب همه بوده است. اما ، گرچه ممکن است برنده دو جایزه BAFTA و اسکار در سرتاسر عناوین مطبوعات جهان باشد ، یکی دیگر از جوانهای امیدوار کننده Fennell جوان ، خواهر طراح مد با استعداد زمرد ، کوکو ، 32 ساله است که کمتر شناخته شده است.

کوکو برچسب های مشهور معروف برای لباس های سرگرم کننده ، پوشیدن آسان الهام گرفته از پرنعمت (فکر می کنیم لباس های سبک ریکسو و اصلاحات و تی شرت های زیبا) و یک محبوبیت فرقه ای در میان لیست های A است ، با طراحی های او توسط افرادی مانند ریحانا ، کایلی مینوگ و همچنین در کری مولیگان در نقش کاسی در فیلم برنده جایزه خواهرش ظاهر شد. خواهران فنل در غرب لندن بزرگ شدند و به مدرسه شبانه روزی (مادر کیت کیت میدلتون و جک وایتهال ، کالج مارلبرو) در ویلتشایر رفتند.

خلاقیت در رگهای دختران جریان دارد زیرا والدین آنها هر دو بسیار موفق هستند. پدر آنها ، تئو ، جواهرساز مشهور جامعه است که مورد علاقه التون جان و بکهام ها و مادرشان ، لوئیز ، نویسنده موفق است. و گرچه آنها ممکن است تربیت طلاکاری شده داشته باشند ، اما منکر استعداد ، انگیزه و اشتیاق خواهران فنل نیست.

GLAMOR با کوکو از استودیوی شرق لندن آشنا شد تا همه چیز را در مورد زمینه ، تربیت و برچسب مد او و چگونگی برخورد خواهرش با پاریس هیلتون در شب اسکار (و ارسال شده در اینستاگرامش) برای او تقریباً “بهتر” از او بداند. خواهر و برادر مجسمه طلایی آرزو را به خانه می برند.


کوکو ، بسیار ممنونم که با ما صحبت کردید و همچنین بدیهی است ، تبریک گسترده ای به خواهرتان!

متشکرم ، می دانم ، دیوانه است! ما مثل روز بعد با او صحبت کردیم ، اما این خیلی سورئال است! نمی دانم آیا هرگز می توانیم سر خود را به آن دور کنیم.

و ملاقات پاریس هیلتون بیش از حد همه در یک شب!

برای دیدن این تعبیه شده ، باید کوکی های رسانه اجتماعی را تأیید کنید. تنظیمات برگزیده کوکی من را باز کنید.

[Laughing] ای وای! این تقریبا بهتر بود ، نه؟ این مانند یک رویای تب من در سال 2003 است. شما در اسکار هستید. اسکار خود را گرفتید. شما با پاریس هیلتون آشنا شدید!

بدیهی است ، در حالی که جهان اکنون می داند زمرد کیست ، ما واقعاً علاقه مند هستیم که در مورد خواهر دیگر فنل: طراح مد فوق ستاره صحبت کنیم. به ما بگویید که چگونه وارد آن شدید؟

بعد از مدرسه ، دوره های وحشتناکی را گذراندم که واقعاً در آنها بد بودم. و سپس یک دوره طراحی گرافیک را گذراندم ، که واقعاً دوستش داشتم. و از آن ، چیزی بود که من به عنوان یک تجارت جانبی شروع کردم در حالی که مشغول کار طراحی گرافیک بودم. من هرگز فکر نمی کردم که به همان چیزی که الان هست رشد کند. من می خواستم لباسی درست کنم که فکر نمی کردم در آن لحظه واقعاً در بازار باشد ، لباس هایی مقرون به صرفه ، سرگرم کننده و فوق العاده چاپلوس. و این همیشه اخلاق من بوده است: چیزهایی که باعث می شوند احساس خوبی داشته باشید. چیزهایی که اگر روز بدی را سپری می کنید ، دیگر نگران این نیستید که خیلی تنگ باشد یا سخنان ناپسند داشته باشید. با دانش طراحی گرافیکی خود ، وب سایتی را راه اندازی کردم و دوست خود را در آپارتمان خود از یک دوست دیگر عکس گرفتم [in the dresses]. و همه اینها کاملا لو-فی بود ، و بعد هم سر و صدا کرد! اکنون 10 سالگی خود را سپری کرده است ، بنابراین من در سپتامبر امسال یک مجموعه بایگانی 10 ساله انجام می دهم که بسیار سرگرم کننده خواهد بود.

تجارت شما در طی همه گیری چگونه بوده است؟

چه جالب این است که همه چیز هنوز آنلاین است ، بنابراین بیش از قفل کردن ، دیدن فروشگاه های بزرگ شگفت آور است. این واقعا شلوغ بوده است و من فکر می کنم مردم بسیار مهربانانه از مشاغل کوچک تر پشتیبانی می کنند و البته خرید آنلاین نیز انجام می دهند. بسیار تایید کننده بوده است. من در مسیر خود بسیار مطمئن ترم ، زیرا در واقع همه گیری همه گیر است.

زیبایی شناسی خود را توصیف کنید و الهام شما چیست؟

زیبایی شناسی الهام گرفته از پرنعمت است. من گلدوزی و گل و لنگه را دوست دارم. هر چیزی که سرگرم کننده باشد و خودش را خیلی جدی نگیرد ، راحت و چاپلوسانه است و می توانید آن را در روز یا شب بپوشید.

برای دیدن این تعبیه شده ، باید کوکی های رسانه اجتماعی را تأیید کنید. تنظیمات برگزیده کوکی من را باز کنید.

و این خانه شگفت انگیز را نیز دارید که دارای حساب کاربری اینستاگرام خود است ، آیا می خواهید فضای داخلی خانه را انجام دهید؟

این کاری است که دوست دارم انجام دهم ، اما در حال حاضر کاری نیست که انجام دهم. من فقط عاشق جمع آوری چیزها هستم. من فقط مثل چیزهای کیچ و یادگاری و آمریکانا و نئون دوست دارم. فقط هر چیز دیوانه ای است.

تماشا کردن زن جوان امیدوار کننده، به نظر می رسد بسیاری از سبک و زیبایی فیلم بسیار شبیه به ظاهر شما باشد. و همچنین شما کری مولیگان را نیز پوشیدید؟

امیدوار کننده کری مولیگان و زمرد فنل زن جوان در زمینه مقابله با فرهنگ اغوای مست: “واقعیت این است که همه ما همدست بوده ایم”

زمرد با مهربانی از من پرسید که آیا می توانم چیزهایی را به آنجا بفرستم اما من در مورد استفاده آنها هیچ صحبتی نکردم. من نمی دانستم که آیا آنها می خواهند از هر چیزی استفاده کنند تا اوایل عجله. بنابراین دیدن آن در فیلم فوق العاده هیجان انگیز و جالب بود.

آنها یک آرایشگر ، نانسی اشتاینر را کشیدند که بسیار حیرت انگیز است و فیلم هایی از این دست را ساخته است خودکشی های ویرجین و آنها از یک لباس و یک تی شرت استفاده کردند که من ساختم ، این همکاری با هنرمندی به نام Ceal Warnants است. این تی شرت پسر کوچکی است که اسلحه ای به پشت دارد و گوزنی که مورد اصابت گلوله قرار گرفته است. به نظر می رسد افتضاح است ، اما به نظر می رسد همه کارهای Ceal به نوعی تصویرگری Enid Blyton است. همه آنها مانند یک افسانه تاریک هستند. در واقع با مضمون فیلم طنین انداز شد ، من واقعاً بعداً به آن فکر نمی کردم ، اما مناسب بود. عالی است زیرا فکر می کنم واقعاً با زیبایی فیلم سازگار است. گمان میکنم [Emerald and I] فقط زیبایی شناسی مشابهی داشته باشید.

برای دیدن این تعبیه شده ، باید کوکی های رسانه اجتماعی را تأیید کنید. تنظیمات برگزیده کوکی من را باز کنید.

شما از یک خانواده فوق العاده خلاق و با استعداد هستید. در بزرگسالی ، آیا والدین شما و خواهرتان چیزی به شما القا کرده اند که هر دو اینقدر موفق شوید؟

من فکر می کنم دیدن آنها و بودن در کنار آنها به نوعی به ما الهام بخشیده باشد ، اما من فکر می کنم همه ما واقعاً بسیار نزدیک هستیم و در بین خانواده دوستان بسیار خوبی هستیم. ما خیلی خوب کنار هم قرار گرفتیم که فکر می کنم محیط پرورش ، عشق و حمایت و اعتماد بین ما اعتماد به نفس را برای ادامه مسیر خود فراهم کرد.

الهامات خلاقیت امروز شما چه کسانی هستند؟

تعداد زیادی از مردم. من دوستان زیادی دارم که در صنایع خلاق هستند که با من متفاوت است. خانواده من و سایر مارک های لباس نیز شگفت انگیز هستند. من عاشق همه کارهای ریکسو و اصلاحات هستم. صادقانه بگویم ، من فقط عاشق چاپ های مجلل یا طراحان هستم.

من شنیدم که کمد لباس دهه هشتاد مادر شما نیز الهام بخش شما بود؟

خدای من ، خیره کننده. او درست مثل لانه زنبوری و عینک های بزرگ بود. شاید تا آن زمان سیگار را ترک کرده باشد ، اما بگذارید مانند پتی استون بگوییم ، اما مست نیست!

در حال حاضر برای زنان واقعا زمان جالبی است. چه چیزی باعث می شود شما احساس قدرت کنید و چه چیزی در صنعت خود مشاهده کرده اید که دوست دارید تغییر دهید؟

من فکر می کنم خیلی شگفت آور است که بسیاری از دوستان زن من مشاغل خاص خود را دارند. و من فکر می کنم این کاملا رایگان است که ما می توانیم این مشاغل آنلاین را داشته باشیم و برای خودمان کار کنیم. و به طور بالقوه اگر می خواهید بچه دار شوید ، می توانید تجارت خود را پیرامون آن انجام دهید. احساس می کنم تیرکهای دروازه بزرگ تغییر کرده و مد بسیار متنوع تر و فراگیرتر شده است. این بسیار دوستانه تر ، دوست داشتنی ، و شامل حال و هوای فراگیر تری نسبت به زمانی که من برای اولین بار شروع کردم است.

حتی از اینستاگرامم احساس می کنم چنین دوستی دوست داشتنی و پرورشی بین دختران در مشاغل و دختران با مارک های دیگر وجود دارد. من می دانم که می تواند یک فضای واقعا سمی باشد ، اما برای من آن را واقعاً دوست داشتنی پیدا کردم.

پس چه بعدی؟ آیا شما همیشه می خواهید طراحی لباس را روی فیلم انجام دهید؟

فکر می کنم احتمالاً این کار را به افراد موافق واگذار کنم زیرا کار بسیار سختی است. من می خواهم سالانه تعداد مجموعه های خود را افزایش دهم. و من کاملاً دوست دارم که در بعضی مواقع مانند وسایل خانگی را انجام دهم ، اما در حال حاضر از اینکه به آنچه می دانم خیلی خوشحالم.

زمرد فنل کیست و چرا اینقدر آشنا به نظر می رسد؟ اینجا جایی است که شما دختر طلایی اسکار را از آنجا تشخیص می دهید

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>