خیلی داغ برای اداره فصل 2: ​​بازیگران ، تاریخ شروع ، پیش پرده

[ad_1]

یکی از دوره های مورد علاقه ما برای قفل کردن مرحله اول بود. به گذشته که همه فکر می کردیم زندگی در تابستان به حالت عادی برمی گردد و در این فاصله ، می توانیم از برخی از نتفلیکس شایسته لذت ببریم و اوقات خنک شدن را در خانه بخاطر داشته باشیم. به خصوص پس از اینکه سرویس پخش از نمایش دوستانه نبوغ خود صرف نظر کرد ، خیلی داغ است برای رسیدگی.

نمایش ، که به سرعت به عنوان یک معروف شد عشق کور است ملاقات می کند جزیره عشق ترکیبی ، بهار سال گذشته افتاد (بله ، ما نمی توانیم باور کنیم بیش از یک سال گذشته است!) و بلافاصله به بزرگترین نقطه صحبت در رسانه های اجتماعی تبدیل شد. چرا؟ خوب ، این مفهوم بسیار وحشی بود.

شرکت کنندگان در Love Island 2021: اولین نگاه شما به افرادی که وارد ویلا می شوند (از جمله میزبان عروسی پرنسس بئاتریس و کریکت انگلیس معلول)

این گروه شاهد یک گروه از مجردهای داغ از سراسر جهان در یک جزیره گرمسیری با هم پرتاب شده است که آنها را به ایجاد ارتباط صمیمانه از طریق مکالمه به جای لمس ترغیب می کنند. این قوانین ساده بود: پیوندهای عاطفی را تشکیل دهید بدون اینکه دست به هر نوع صمیمیت جسمی بزنید یا به آنها تمایل دهید تا در پایان مبلغ زیادی پول کسب کنید. به ازای هر زوج که قانون را زیر پا می گذاشتند ، برنده جایزه نقدی گروه 100000 دلاری شد. به طور طبیعی ، برخی از شرکت کنندگان کاملا قانون شکن بودند که منجر به درام زیادی می شد. دقیقاً همان نوع سرگرمی به موقع که در آن زمان به آن نیاز داشتیم!

در پایان فصل اول ، گروه قبل از پرداخت مالیات هر کدام با 7500 دلار (البته شهرت تازه رسانه های اجتماعی ، البته) دور شد و اکنون ، این نمایش محبوب سرانجام برای یک فصل انفجاری دیگر بازگشت و بسیار پخش می شود زودتر از آنچه فکر می کنید

در اینجا همه چیزهایی است که ما تاکنون در مورد آنها می دانیم خیلی داغ است برای رسیدگی فصل 2 ، از جمله تریلر جدید …

چه وقتی است خیلی داغ است برای رسیدگی فصل 2 بیرون؟

تایید شده است که فصل جدید در 23 ژوئن در Netflix آغاز به کار می کند. این اولین قطره فقط شامل چهار قسمت اول فصل جدید است. شش قسمت باقیمانده سپس در 30 ژوئن کاهش می یابد.

صحبت کردن با ضرب الاجل، براندون ریگز ، معاون مستند و غیر مستند Netflix ، گفت: “ما در حال آزمایش فرمت انتشار هستیم تا شما بتوانید هر زمان که رقابت می شود ، کالبدشکافی و ظرف بشویید.”

کی بود خیلی داغ است برای رسیدگی فصل دو فیلمبرداری شده؟

این نمایش که اخیراً توسط نتفلیکس برای سومین فصل در سال 2022 تمدید شده بود ، طبق گزارش تنوع. این نشریه همچنین نشان داد كه تهیه كنندگان از نام جعلی برای روند انتخاب بازیگران این سریال استفاده كرده اند تا قبل از انتخاب استعداد خود ، چیزها را زیر كیف نگه دارند. در واقع ، گویا شرکت کنندگان هیچ ایده ای در شرکت آنها نداشتند خیلی داغ است برای رسیدگی تا اینکه دوربین ها شروع به چرخیدن کردند. این همان روشی بود که برای انتخاب بازیگران در فصل یک استفاده شد.

آیا تریلی برای آن وجود دارد خیلی داغ است برای رسیدگی فصل 2؟

در واقع وجود دارد. Netflix اولین تیزر تبلیغاتی برای فصل 2 را در 19 ماه مه ، با یک ویدیوی رمزنگاری شده که مقصد ساحل را نشان می دهد و راوی شوخ کفش را معرفی می کند ، حذف کرد. با این حال ، آن چیزی بود که در آن زمان به دست آوردیم.

برای دیدن این تعبیه شده ، باید کوکی های رسانه اجتماعی را تأیید کنید. تنظیمات برگزیده کوکی من را باز کنید.

پس از آن تریلر رسمی نمایش در 15 ژوئن منتشر شد ، جایی که ما اولین نگاه خود را به بازیگران جدید داشتیم و به شما بگوییم که آنها حداقل یک دسته زیبا هستند!

شرکت کنندگان جدید در چه کسانی هستند خیلی داغ است برای رسیدگی فصل 2؟

امسال ، این ده شرکت کننده شامل چندین مدل ، چند مربی شخصی ، یک متصدی بار ، یک استریپتر و حتی یک وکیل دزد – همه آنها از مناطق مختلف جهان هستند و در یک ویلا با هم زندگی می کنند.


با برخی از ستارگان فصل 2 آشنا شوید …

نام: تعقیب
سن: 24
بیوگرافی: بازیکن فوتبال حرفه ای از آریزونا.

نام: امیلی
سن: 27
کار: مدلی از لندن

نام: ماروین
سن: 26
کار: مدل ، اینفلوئنسر ، بسکتبالیست و تاجر از پاریس.

نام: لاریسا
سن: 28
کار: وکیل از اوکلند ، نیوزیلند.

نام: ناتان
سن: 27
کار: یک نوازنده سابق از انگلیس ، که در تگزاس زندگی می کند.

در اینجا نمایش های تلویزیونی واقعیتی وجود دارد که شما هرگز نام آنها را نشنیده اید ، اما 100٪ مجذوب آن می شوند

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>