خیلی نزدیک به ITV خط جدید وظیفه است

[ad_1]

اگر یک بار در هفته رفع شود خط وظیفه و پیچ و تاب های پیچیده آن برای رفع تشنگی شما برای درام کافی نیست ، یک نمایش جدید ITV به عنوان بهترین چیز بعدی معرفی می شود – و امشب شروع می شود.

هیجان انگیز روانشناختی ITV ، خیلی نزدیک، که دوشنبه 12 آوریل از شبکه ITV با پخش دو قسمت بعدی در ساعت 9 شب سه شنبه و چهارشنبه به نمایش در می آید ، در حال حاضر شبکه های اجتماعی سرگرم کننده هستند.

در اینجا همه آنچه را که باید در مورد نمایش جدید بدانید آورده شده است ….

خیلی نزدیک چیست؟

به گفته ITV ، در این فیلم هیجان انگیز امیلی واتسون به عنوان روانپزشک اختصاصی پزشکی قانونی ، اما رابرتسون ، ایفای نقش می کند که برای کار با کونی مورتنسن ، همسر و مادر متهم به یک جنایت حقیر ، منصوب شده است. ارزیابی او از عقل “جالب هیولا مومیایی” تعیین خواهد کرد که آیا کونی با زندگی در زندان روبرو است ، زندگی در یک بیمارستان روانپزشکی امن ، یا احتمال توانبخشی و آزادی.


اما امیدوار است که این پرونده پر سر و صدا باعث موفقیت وی شود ، اما جلسات او با کانی به سرعت به یک بازی روانشناختی پیچیده از موش و گربه با زیرزمینهای گیج کننده گیج کننده تبدیل می شود. ITV طعنه می زند: “کانی بینشی ناامن در مورد ناامنی های اما دارد و به طرز وحشیانه ای از آنها سو explo استفاده می کند.”

Line of Duty فصل 6: چه اتفاقی تاکنون در درام پلیس BBC افتاده است؟

“مشخص نیست که آیا او امیدوار است که بتواند اما را بدست آورد تا آزادی خود را بدست آورد یا اینکه برای سرگرمی خود به راحتی با” اِما “بازی کند ، زیرا او به گذشته تاریک خود اما می پردازد.”

اما به تدریج شروع به فهمیدن می کند که چه چیزی کانی را به جنایت خود سوق داده است ، اما همچنین به نظر می رسد که او ممکن است با زنی که فراتر از بازخرید است بسیار نزدیک می شود – آیا اما می تواند به این نتیجه برسد که عدالت بدون تخریب خود در این روند انجام شود؟

آنها اضافه می کنند: “خیلی نزدیک” در مورد نزدیکی قدرتمند – اما خطرناک – بین دو زن است. به نظر می رسد شدید …

این توسط نویسنده و بازیگر Clara Salaman نوشته شده و توسط Sue Tully (از شهرت خط از وظیفه) کارگردانی شده است و از رمانی به همین نام با نام مستعار Clara ناتالی دانیلز (Clara Salaman) الهام گرفته شده است ، بنابراین شما می توانید چیزهای گیرنده ای را انتظار داشته باشید.

تمام تئوری های خط وظیفه جذاب ، تکان دهنده و گیج کننده ای که باید بدانید (از جمله اینکه جوآن دیویدسون با چه کسانی مرتبط است)

چه کسی در Too Close ستاره است؟

امیلی واتسون (از شهرت چرنوبیل) و دنیس گاف شخصیت های اصلی سریال هستند ، در حالی که تالیسا تکسیرا ، جیمز سیوز ، ریستارد کوپر ، چیزی آکودولو ، آیلین دیویس و نینا وادیا نیز بازی می کنند.


کی و کجا می توانم Too Close را تماشا کنم؟

Too Close اولین نمایش دوشنبه 12 آوریل از ITV با پخش دو قسمت بعدی در ساعت 9 شب سه شنبه و چهارشنبه است

آیا تریلی وجود دارد؟

مطمئنا وجود دارد …

برای دیدن این تعبیه شده ، باید کوکی های رسانه اجتماعی را تأیید کنید. تنظیمات برگزیده کوکی من را باز کنید.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>