داستان ترسناک آمریکایی اینگونه است: هتل با هتل سیسیل پیوند خورده است

[ad_1]

اسپویل های ورودی.

اگر هنوز چهار قسمت از آخرین مستند جنایی واقعی دلهره آور Netflix را که همه صحبت می کنند زیاد تماشا نکرده اید ، برنامه های این شب را مرتب در نظر بگیرید. از جو برلینگر ، فیلمساز نامزد اسکار ، صحنه جنایت: ناپدید شدن در هتل سیسیل داستان هتل سیسیل در مرکز شهر لس آنجلس را روایت می کند که پس از یک سری جنایات وحشتناک ، به عنوان “کشنده ترین هتل LA” شناخته شده است.


در این مستند اصلی ، ناپدید شدن دانشجو 21 ساله کانادایی الیسا لام که میهمان هتل بود ، بررسی می شود. محققان ویدئویی را منتشر کردند که آخرین بار لام از داخل بالابر هتل مشاهده شد ، رفتارهای عجیب و غریبی از خود نشان می داد. این کلیپ به سرعت ویروسی شد و توجه بسیاری از مجذوبان اینترنتی و روزنامه نگاران (برخی از آنها در این مقاله مصاحبه می شود) را به خود جلب کرد.

اینها بهترین کتابهای جنایی واقعی برای خواندن چسبنده و سخت است

اما طرفداران گلچین وحشت داستان ترسناک آمریکایی ممکن است شباهت های زیادی بین سریال هتل سیسیل و فصل پنجم سریال داشته باشد ، داستان ترسناک آمریکایی: هتل، با بازی لیدی گاگا. این مجموعه ها در اطراف هتل کورتز در لس آنجلس واقع شده اند ، جایی که بسیاری از جنایات ترسناک و حوادث ماورا الطبیعه در آن اتفاق می افتد. در حقیقت ، حتی اگر به داستان غم انگیز الیسا لام در AHS به طور صریح اشاره نشده است ، این همان چیزی است که خالق رایان مورفی را برای انتخاب موقعیت هتل برای مجموعه خود الهام داده است.

صحبت کردن با برخورد کننده در سال 2015 ، او گفت: “من همیشه درگیر هتل سیسیل در مرکز شهر بودم ، جایی که Night Stalker [serial killer Richard Ramirez, who features in both the documentary and AHS] شایع است که در آنجا اقامت داشته است و در آن مکان فیلم سوار شدن دختر به آسانسور را در کجا داشته اند [and disappearing]. آن مکان در طول سالها سهم تبلیغات بد خود را داشته است ، اما این یکی بود. “


داگ هیون / تلویزیون 20th Century Fox / Kobal / Shutterstock

مورفی ادامه می دهد: “یک فیلم نظارتی وجود دارد که حدود دو سال پیش وجود داشت و فقط دختری را نشان می داد که در هتلی در مرکز شهر در آسانسور سوار می شود که شایعاتی مبنی بر آن وجود دارد و او دیگر هرگز دیده نشده است.”

تشابهات دیگری نیز بین این دو نمایش وجود دارد. در سال 1947 ، هتل سیسیل با قتل الیزابت شورت (AKA Dahlia Black) مرتبط بود ، که شایعاتی مبنی بر حضور در بار هتل کمی قبل از کشته شدن در پارک لیمرت در همان حوالی شنیده می شد. این موضوع در این مستند مطرح شده و در فصل اول AHS نیز داستان پردازی شده است.

منا سوواری نقش الیزابت را بازی می کند ، که قبل از اینکه در اثر مصرف بیش از حد دارو بمیرد ، توسط یک دندانپزشک دارو گرفته و مورد تعرض قرار می گیرد.

به راحتی می توان گفت که داستانهای ترسناک هتل سیسیل قطعاً مورفی را در طول سالها الهام گرفته است. ما می دانیم که بعد چه چیزهای پرخوری را تماشا می کنیم!


برای جمع آوری هفتگی از جدیدترین اخبار سرگرمی ، در خبرنامه Celeb and Culture Scoop ما ثبت نام کنید.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>