دانیل سنت جیمز: چرا ما به آموزش ، نه لغو فرهنگ ، در برابر ترنس فوبیا نیاز داریم

[ad_1]

افزایش آگاهی جریان اصلی در برجسته سازی اهمیت حفاظت از زندگی ترانس در حال رشد است. با این حال ، استفاده اخیر جس گلین از یک نامناسب ترنسوبیایی در ضبط شده ای که اکنون پادکست مو گیلیگان برداشته شده است ، عدم وجود دلسوزی و درک نسبت به زبان ترانس هراسی را برجسته کرده است.

در یک کلیپ پیش نمایش ارسال شده در شبکه های اجتماعی ، جس توصیف می کند که چگونه دوست خود را به “استریپ کلاب t *****” برده و در مورد ناراحتی او از حضور در محل بازی شوخی می کند.

در نتیجه ، جس پس از مواجهه با واکنش گسترده آنلاین ، در اینستاگرام خود عذرخواهی کرد ، اما به نظر می رسد از آن زمان صفحه اینستاگرام وی و سایر حساب های شبکه های اجتماعی غیرفعال شده است.

در عذرخواهی ، جس نوشت: “من می خواهم بگویم که من از صمیم قلب متاسفم. من می دانم که در این مورد ، متاسفم تقریبا کافی نیست ، در طول زندگی من اشتباهات زیادی مرتکب شده ام و آنچه که من فهمیده ام این است که تنها مزیت ساختن آن یادگیری از آن است …

“من می دانم که لازم بود اشتباه خود را مرتباً حل کنم و درمورد مسئله ای که صریحاً از آن بی اطلاع بودم خود را آموزش دهم.”

در اینجا بهترین کتاب ها ، پادکست ها و نمایش های تلویزیونی برای کمک به آموزش خود در این ماه تاریخ LGBT آورده شده است


از نظر دانیل سنت جیمز ، تحصیلات کلیدی است ، به همین دلیل این فعال و مدل با جس بر سر بزرگنمایی گپ زده است تا به او کمک کند تا در مورد تفاوت های ظریف در مورد لکه دار بودن آموزش دهد.

دانیل بنیانگذار موسسه خیریه “Not A Phase” است که به حمایت و حمایت از جامعه ترانس اختصاص دارد. در اینجا ، او اهمیت آموزش بیش از فرهنگ لغو را توضیح می دهد ، و اینکه چرا کلماتی که ما استفاده می کنیم بسیار حیاتی هستند …

مونرو برگدورف: “من به عنوان یک فرد رنگین پوست ، یک فرد ترانس ، یک فرد کوئر و یک زن ، تمام زندگی ام در یک محیط خصمانه گشت زدم”

“آغاز سال 2020 به ویژه برای جامعه ترنس * در انگلیس چالش برانگیز بود. پس از احساس اینکه پس از ضربه ضربه می خوریم ، من و دوستم” Not a Phase “را ایجاد کردیم. ما می خواستیم برای کمک به جامعه با ترکیب برنامه اطلاع رسانی برای کمک به شکاف بین ترانس * و افراد ناسازگار جنسیتی و نیروی کار اصلی ، با تمرکز واقعاً قوی بر اتحاد و توسعه جامعه.

“ما می دانیم که از نظر آماری جامعه ما به دلیل حاشیه نشینی که با آن روبرو هستیم و انتخاب هایی که باید در دوران نوجوانی انجام دهیم ، کمتر تحصیل کرده است. در حالی که ما همچنین می دانیم که در” یک مرحله “نمی توانیم آن مدارک رسمی را برای خود کسب کنیم خواهران و برادران ، ما می توانیم کارگاه های مهارتی کلیدی مداوم ایجاد کنیم که امیدوارم دانش و اعتماد به نفس برای ورود به مشاغل سطح پایین را فراهم کنند.

“نوع دیگر آموزش که ما در اینجا در مورد آن صحبت می کنیم ، آموزش اجتماعی در مقیاس وسیع تر برای افراد خارج از جامعه است ، چیزی که دوست دارم از آن به عنوان” متحدان آینده “یاد کنم.

“سوisedاستفاده مقصر در بسیاری از نمونه های تعصب است. یکی از مثالهای بارز آن می توان به پوشش رسانه ای افراد ترانس و ناسازگار جنسیتی در طول تاریخ معاصر اشاره کرد. شکارچیان برای چندین دهه. نحوه نادرست نشان دادن مردم ترانس توسط رسانه ها یکی از دلایل تبعید اغلب ما به لبه های جامعه است.

“به همین دلیل واکنش من نسبت به اظهارات اخیر جس گلین واکنش پیچیده ای بود. بله ، بسیار دردناک بود. اما وقتی مدیریت او با من تماس گرفت ، گفت که او علاقه مند است قبل از اینکه به طور علنی به خشم بپردازد ، گوش کند و یاد بگیرد ، من می دانستم که من باید بگوید بله.

“من به عنوان شخصی در راس خیریه ای که در مورد مسائل ترانس حمایت و آموزش می کند ، وظیفه مسئولیت دارم. می دانستم که باید جس را در مورد کلماتی که وی به کار برده و تأثیری که آنها داشتند آموزش دهم ، بنابراین در مورد بزرگنمایی صحبت کردیم ساعت بعد

برای دیدن این تعبیه شده ، باید کوکی های رسانه اجتماعی را تأیید کنید. تنظیمات برگزیده کوکی من را باز کنید.

“مسئله این است که ، جس تنها کسی نیست که باید از این امر بیاموزد. پس از اینکه جس بیانیه ای را در مورد عذرخواهی منتشر کرد ، من افرادی را دیدم که در اظهارنظرهای خود در میان کسانی که خونخواه بودند ، می شناسم و به آنها احترام می گذارم – اما به چه منظور؟

“کلماتی که جس استفاده کرد نفرت انگیز بود ، هیچ کس این را زیر سوال نمی برد. این t-slur چندین دهه است که علیه ما سلاح شده است ؛ این ضربه دردناکی به شما وارد می کند و حتی یک استفاده” گاه به گاه “می تواند اعتماد به نفس فرد را از بین ببرد.

“اما چه فایده ای برای لغو فرهنگ وجود دارد ، جدا از اینکه می خواهند کسی را از هم بپاشند؟ بله ، مردم وظیفه دارند خود را سرنخ کنند. اما واقعیت این است ، اگر ما از صدای خود برای آموزش و ایجاد تغییر استفاده نکنیم ، اکثریت از مردم انتظار می رود که حدس بزنند ، و به احتمال زیاد آن را اشتباه می فهمند. من این امکان را دارم که بتوانم مکالمه هایی را که من دارم انجام دهم ، زیرا اگر من یک بار با یک شخص مناسب مکالمه داشته باشم ، آنها اشتباه نخواهند داشت با یک شخص ترانس بی خبر و بارها و بارها

این پروژه باورنکردنی زیبایی زنان ترانس را به تصویر می کشد

“واقعیت این است که ، ما هرگز قصد نداریم با یک سیستم فرهنگ لغو به پیشرفت برسیم ؛ اینکه به دنبال افرادی با چنین عصبانیت برویم ، ضد تولید و ناعادلانه است.

“چرا که در غیر این صورت ، پاسخگویی کجاست؟ شخصی که باعث آسیب شده است چگونه می تواند مسئولیت را بپذیرد ، گوش دهد ، مشاوره و اطلاعات را جذب کند و از این کار برای انجام بهتر در آینده استفاده کند؟ چگونه می توانند این دانش را به شبکه خود منتقل کنند؟ مسئولیت پذیری برای جامعه ای مهربانتر ، فراگیرتر کلیدی است – و فرهنگ لغو جایی برای آن نمی گذارد. “

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد “یک مرحله نیست” ،notaphaseorg را بررسی کنید. برای سایر سازمان هایی که در جهت آینده ای روشن تر برای جامعه تلاش می کنند ، بهlondontranspridemermaidsgendergenderedintelligencefiveforfivecoukaktcharityblacktransfoundationtransactualuk مراجعه کنید

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>