دختران ادویه ای چگونه نام مستعار خود را بدست آوردند؟

[ad_1]

ترسناک. عزیزم. زنجبیل. ورزشی. پشت یک گروه نمادین تر را نام ببرید … منتظر می مانیم.

تا به حال فکر کرده اید که گروه چگونه نام مستعار خود را بدست آورده اند؟ در واقع بسیار تصادفی و گیر افتاده بود وقتی کسی انتظار نداشت.

آه خدای من! Spice Girls به تازگی برای برگزاری 25 سالگرد ‘Wannabe’ یک EP جدید اعلام کرد

خوب ، حالا جواب داریم. ملانی براون به HuffPost Live گفت همه اینها به یک “روزنامه نگار تنبل” برمی گردد …

ادویه ترسناک گفت: “در واقع این یک روزنامه نگار تنبل بود که نمی توانست به خاطر بیاد آوردن همه اسامی ما را خسته کند ، بنابراین او فقط به ما لقب داد.

“و ما مثل این بودیم ،” اوه ، خوب ، این نوع کارها. اسم من برایم مهم نیست. آیا نام خود را دوست داری؟ عزیزم؟ ما مثل این بودیم ، “بیایید فقط با آن کنار برویم.”

و بنابراین پس از آن لحظه پر زرق و برق ، برخی از به یاد ماندنی ترین نام های تاریخ پاپ متولد شدند.

“من هرگز دختر محبوب مدرسه نبودم و اگر بتوانم این کار را انجام دهم ، هرکسی می تواند!”: GLAMOR با ویکتوریا بکهام به پشت صحنه می رود

پیتر لوراین “روزنامه نگار تنبلی” بود که مجله Top of the Pops را ویراستار می کرد. در سال 1996 او جلسه ای را رهبری کرد که در آن نام ها متولد شدند. در گذشته او گفته بود: “ما وقتی با ترسناك آمدیم بیشترین خندیدن را انجام دادیم. جنیفر كاثرون كه اهل لیدز نیز بود ، یكی از اینها را ارائه داد زیرا مل بی خیلی بلند بود و سعی كرده بود كل عکسبرداری ما را تصاحب كند.”

امروزه ، گفتن “ترسناک” مل ب B طعم تلخی در دهان برخی از افراد باقی می گذارد ، زیرا او تنها عضو نژاد مخلوط این گروه است و نام مستعار او با نژادپرستی “زن سیاه ترسناک” سازگار است.

او که در مورد لقب صحبت می کرد ، گفت: “من از نظر شما بسیار مهربان هستم. در آن زمان من حتی خیلی بیشتر بودم. من 17 ، 18 ساله بودم ،” چه! شما چه می خواهید؟ ” بنابراین حدس می زنم که می توانستم ترسناک ظاهر شوم اما اسمم را دوست دارم. “

این اولین باری نیست که یک روزنامه نگار مسئولیت دادن یک نام موسیقی به یک کنش موسیقی را بر عهده دارد – Daft Punk نام خود را تغییر داد پس از اینکه یک منتقد اولین موسیقی خود را “ضرب و شتم ناخوشایند” (و نه به روش خوب) نامید. بررسی منفی را روی سر خود چرخاندند ، آنها با آن همراه شدند.

گاهی اوقات حوادث شاد واقعاً اتفاق می افتد.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>