درخشش پس از قفل شدن را با سرم هیدراتاسیون اسید هیالورونیک ویشی مینرال و HelloFresh دریافت کنید

[ad_1]

در حال حاضر ، همه ما احساس می کنیم که * امیدوارم * که بدترین بیماری همه گیر را سوار شده ایم و به آزادی نزدیک می شویم. آیا شما در قرنطینه های بی شماری راه خود را طی کرده اید یا عقب نشسته اید و به مهارت پخت مایه و تماشای پرخوری هشت فصل بازی تاج و تخت در عرض چند روز (بله ، شما بسیار چشمگیر هستید) ، بسیاری از ما آماده پذیرش برخی از عادات سالم تر هستیم که به ما کمک می کند تا حد ممکن در یک احساس “جدید طبیعی” ظاهر شویم.

اما به نظر می رسد که سال گذشته بدن و پوست ما را خراب کرده است – و ما سبک زندگی بی تحرکی را مقصر می دانیم. اطلاعات اخیر Fitbit نشان داد که بزرگسالان انگلیسی در مارس 2020 نسبت به ژانویه همان سال 8 درصد کمتر فعال بودند. به علاوه ، یک مطالعه توسط کالج کینگ لندن نشان داد که 35٪ از شرکت کنندگان در حین قفل کردن ، غذای سالم کمتری نسبت به حالت عادی خورده اند. ما در قسمت جلوی مراقبت از پوست نیز سستی داشته ایم ، بسیاری از ما محصولات بیش از حد قدرتمندی را امتحان کرده ایم که باعث شده چهره ما بیش از کمی ناراضی باشد.

به این ترتیب استرس شما می تواند روی روند زیبایی شما تأثیر بگذارد و در مورد آن چه باید کرد

خبر خوب این است که شروع یک روال جدید و تقویت کننده درخشش در واقع چندان دلهره آور نیست. به هر حال ، در حال حاضر واقعاً به چیز پیچیده ای احتیاج نداریم. دفتر خاطرات ما مملو از تاریخ های میخانه ، عروسی های تابستانی است و امیدوارم که برخی از آنها نیز به زودی سفر کنند ، بنابراین هر چیزی که می تواند ما را خوب نشان دهد و احساس بهتر تقریباً از نظر ما ضروری است.

به همین دلیل است که ما از پشت بام ها در مورد سرم هیدراتاسیون اسید هیالورونیک Minéral 89 از مارک Vichy Laboratoires که توسط دکتر فرانسوی تأسیس شده است ، فریاد می کشیم که مدتهاست با آن وسواس داریم. نیازی به گفتگوی همکاری جدید آن با HelloFresh نیست (اما بعداً در مورد آن بعداً اطلاعات بیشتری کسب خواهید کرد!) اگر قبلاً چیزی در مورد آن نشنیده اید ، این محصول با قابلیت تغییر بازی بهترین سرم آبرسانی را در GLAMOR Beauty Power Awards Awards 2020 به دست آورد.

دلیل این امر این است: این سرم روزانه یک وسیله اصلی حمام است که به لطف آب معدنی معروف آتشفشانی ویشی (AKA جام مقدس آبهایی که غنی از 15 ماده معدنی مختلف است) و یک عکس ضربدری برای رفع پوست تشنه شما با دوز بالایی از هیدراتاسیون طراحی شده است. اسید هیالورونیک ، که دکتر متخصص پوست ، ماری سامرلاد به GLAMOR می گوید ، “یک ماده محافظتی برای پوست است که از نظر توانایی حفظ رطوبت در پوست بی نظیر است. این کاملاً خوب توسط انواع پوست تحمل می شود و ظاهری پوستی نرم ، صاف و درخشان می دهد. ”

این احساس “خفیف” که اکنون تجربه می کنید – کاملاً غمگین نیست ، خیلی خوشحال نیست؟ به آن “خسته کننده” گفته می شود ، و تعریف آن بسیار روشن است

سرم در حالی که مشغول چاق شدن است ، سد پوست را نیز تقویت می کند و به آن زره اضافی در برابر متجاوزان محیطی مانند آلودگی می دهد. از همه بهتر برای انواع پوست بسیار مناسب است ، می تواند روز یا شب استفاده شود ، ضد حساسیت است و فقط شامل 11 ماده مورد تایید متخصص پوست است. این به معنای واقعی کلمه یک محصول کامل یک مرحله ای برای چهره ای خوش آب و رنگ و براق است که در عین حال زیر SPF و آرایش نیز بسیار عالی نشسته است. ساده ، ایمن و موثر ، جای تعجب نیست که از طرف بنیاد پوست انگلیس نیز مورد تأیید قرار گرفته است.

اما حتی بهتر هم می شود ، زیرا ویچی برای خلاص شدن از شر بی حالی در قفل شدن ، با HelloFresh همکاری کرده است ، سرویس اشتراک جعبه دستور العمل که با انعطاف پذیری متناسب با برنامه بعد از قفل شما متناسب است. لذت بردن از وعده های غذایی سالم و خانگی بسیار آسان است ، با دستور العمل های سریع و خوشمزه ای که می توانید از ابتدا بپزید تا به شما در حفظ رژیم متعادل کمک کند.

این معامله است – با هر خرید Vichy Minéral 89 Hyaluronic Acid Booster تا 12 ژوئیه ، 2021 در Look Fantastic ، یک جعبه HelloFresh رایگان دریافت می کنید و از دو بعدی 10 پوند. بنابراین ، به لطف سرم پرفروش و تقویت کننده درخشندگی ویشی ، نه تنها از بیرون خواهید درخشید ، بلکه به خوبی با مواد مغذی که از درون نیز درخشان خواهید بود ، تأمین خواهید شد. در مورد برخورد دو مشکل پس از قفل در یک بحث کنید.

پذیرش یک فرد سالم و پسا همه گیر هرگز آسانتر نبوده است. به شما در هنگام پرداخت out

مشارکت Vichy Minéral 89 x HelloFresh را از طریق سایت lookfantastic.com خریداری کنید

اسید هیالورونیک معادل یک لیوان بزرگ آب برای پوست شسته شده است. ما بهترین ها را امتحان کرده ایم

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>