درخواست هایی برای Flash Flash سایبری که به موجب قانون جرم شناخته شده است

[ad_1]

در نوامبر 2019 ساعت 8.55 صبح است و من در حال رفتن به محل کار خود هستم ، و از سکوی قطار در لندن ویکتوریا استفاده می کنم ، در حالی که به خواهرم در مورد برنامه های ما برای ملاقات در آن روز پیام می دهم.

از حالت آبی رنگ ، آلت تناسلی واژگون و بنفش بر روی تلفن من چشمک می زند: “AirDrop: …” می خواهد عکسی را به اشتراک بگذارد “. با افسوس ، دکمه “کاهش” را به شدت پایین می کشم و سپس به یاد می آورم که چشم اندازهای سایبری با تماشای واکنش قربانی خود شروع به کار می کنند. من بهترین چهره پوکر خود را به تن می کنم و به خواهرم ارسال پیام کوتاه می کنم ، اما در واقع قلبم می تپد و جرات نمی کنم سرم را بالا بیاورم.

متأسفانه ، من از اولین نفری که در فضای مجازی منتشر شد فاصله زیادی دارم. در حقیقت ، گزارشی از سوی دانشگاه لستر نشان داد كه 33٪ از زنان در فضای مجازی مورد بررسی قرار گرفته اند و گزارش سازمان ملل متحد نشان داده است كه 86٪ در میان جوانان 18-24 ساله آزار و اذیت جنسی را در یك مكان عمومی تجربه كرده اند ، از جمله بیش از یك سوم تصاویر صریح ناخواسته ارسال شده است.

راه اصلی ارسال این تصاویر از طریق AirDrop است – ویژگی اشتراک فایل در آیفون ها که به هر کسی امکان می دهد عکس ها ، فیلم ها ، ضبط صدا و سایر رسانه ها را با هر آیفون دیگر در همان نزدیکی ورق بزند. این ابزاری فوق العاده مفید است و من هر روز از آن برای کار استفاده می کنم ، به همین دلیل مجوزهای خود را به صورت عمومی تنظیم کردم و فلاشر سایبر قادر بود “دیک عکس” خود را روی صفحه من “قبل از حتی قهوه صبحانه خود بنوشد” .

این پست در توییتر س asksال می کند که چگونه مردان می توانند در پی ناپدید شدن سارا اورارد به زنان در احساس امنیت کمک کنند ، و پاسخ ها برای مردان در همه جا باید بخوانند

شاید فکر کرده باشید که با قفل شدن می توان مسئله چشمک زن در فضای مجازی را حل کرد. از این گذشته ، AirDrop فقط با آیفون ها در مجاورت بلافاصله کار می کند (فاصله این دو تلفن باید کمتر از 30 فوت از یکدیگر باشد) ، که دور از دسترس بودن در یک سکوی قطار شلوغ و عجله در ساعت عجیب و غریب بسیار آسان است اما از داخل کمتر است محدودیت حباب قفل شما.

با این حال ، استاکرهای سایبری به سادگی روش های خود را تغییر داده اند ، و به اشتراک گذاشتن تصاویر خود از طریق Instagram DMs و Facebook Chats از حساب های ناشناس روی آورده اند. از آنجا که همه افراد بیشتر از هر زمان دیگری به اینترنت و کار مشغول بوده اند ، هم برای کار و هم برای تعاملات اجتماعی در حین قفل کردن ، موارد همچنان رو به افزایش است و پاسخ دهندگان نظر سنجی اخیر Glitch از افزایش 27 درصدی سو abuse استفاده آنلاین در Covid-19 خبر داده اند.

شدت چشمک زدن ، هم IRL و هم سایبر را نباید دست کم گرفت. بسیاری از مجرمان که مرتکب این جنایات غیرتماسی می شوند متعاقباً دست به تجاوز جنسی و تجاوز جنسی می زنند – چیزی که در ذهن ما قرار گرفته است زیرا مشخص شده است که وین کوژنز ، قاتل سارا اورارد ، سابقه چشمک زدن دارد. شش سال پیش ، کوزنز به جرقه زدن در کنت متهم شد ، اما پلیس در این مورد تحقیق نکرد. او همچنین سه روز قبل از ربودن ، تجاوز و قتل سارا ، خود را در معرض دید کارمندان یک رستوران مک دونالد در کنت قرار داد.

در هر دو مورد ، پلیس نتوانست به اندازه کافی موضوع را بررسی کند و بنابراین فرصتی را برای دستگیری ، محکومیت ، مجازات یا بازپروری کوزنس که تا زمان محکومیت اخیر خود یک افسر پلیس در خدمت بود ، از دست داد. متأسفانه ، این تعجب آور نیست. پلیس و نیروی انتظامی می توانند در محکومیت این نوع مجرمان کوتاهی کنند. با وجود اکثریت قریب به اتفاق زنان که آزار و اذیت جنسی ، از جمله مواجهه ناشایست ، را تجربه کرده اند ، فقط 772 مورد جرایم چشمگیر از آوریل 2019 تا آوریل 2020 تحت پیگرد قانونی قرار گرفتند.

شاید به همین دلیل است که زنان در گزارش جرایم خفیف هستند. به اندازه کافی آسیب زا است بدون اینکه لازم باشد سیستم در هر سطح ممکن شما را از کار بیندازد. مطمئناً ذهنم خطور نکرده بود که گزارش حادثه چشمک زن سایبری را در سکوی قطار صبح همان روز گزارش کنم. به هر حال ، ماهیت جرایم اینترنتی به معنای غیرقابل ردیابی بودن آنها است ، و هر نوع شناسایی را حتی از چشمک زدن شخص کمتر می کند. بعلاوه ، در حال حاضر هیچ قانون خاصی در رابطه با چشمک زدن در فضای مجازی وجود ندارد و به طرز حیرت انگیزی ، در حال حاضر این قانون به عنوان یک جرم کیفری طبقه بندی نشده است.

به دنبال چشمک زدن شخصی ، پلیس حداقل این فرصت را دارد که حضور خود را در منطقه افزایش دهد و با هر شانس ، می تواند از طریق دوربین مداربسته ضبط شود و شاهدان وجود داشته باشند که بتوانند توصیف مرتکب را ارائه دهند. در حالی که هیچ یک از اینها آسیب های قربانی را بهتر نمی کند ، اما امید زیادی وجود دارد که بتوان از حملات آینده توسط پلیس جلوگیری کرد. از طرف دیگر ، طبیعت ناشناخته چشمک زن در فضای مجازی ، هر انسانی را به یک عامل بالقوه تبدیل می کند و با این حال ، چیزی به ما داده نشده است که بتوانیم از خود دفاع کنیم – حتی قانون.

پرونده سارا اورارد به زنان یادآوری کرده است که ما نه تنها در معرض خطر خشونت از سوی مردان نیستیم ، بلکه ما نیز مقصر آن هستیم.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>