در اینجا محصولات دقیق مورد استفاده برای ایجاد مدلهای موی بریتانیایی Little Mix وجود دارد

[ad_1]

این یک شب تاریخ ساز برای Little Mix بود که به اولین گروه دختری تبدیل شد که برنده بهترین گروه ها در جوایز Brit شد (درست است ، اولین) اما در کنار تشکر از همسر سابق گروه ، جسی و همه گروه های دختری که به آنها الهام بخشیده اند (Spice Girls ، All Saints ، Sugababes) ، دختران همچنین فریاد قابل توجهی را به تیم جذاب خود زدند ، زیرا در طول یک سال که عمدتا در ترافیکی ، احساس راحتی در کنار هم بودن (و صادقانه بگویم ، افسانه) می تواند تحول آفرین باشد.

ما آنها را سرزنش نمی کنیم – آنها مو هستند و آرایش آنها روشن شده است. لی آن آن یک تکه پونی مجسمه ای را که در انتهای آن به یک باب تبدیل می شد ، کشت (برای دیدن آن باید آن را ببینید) ، پری موج های پری دریایی به طول کمر را با تکه های خرد شده که صورت خود را قاب می گرفت ، تکان داد و جید به گره های بافتنی اش احترام گذاشت با آوردن آنها برای رویداد امشب. اگر از خود می پرسید که دقیقاً چه عواملی در ایجاد این سبک ها اتفاق افتاده است ، خوش شانس هستید ، زیرا ما منحصراً با آرون کارلو ، آرایشگر و آرایشگر اصلی مدل TRESemme ، برای دختران صحبت کردیم که سبک هایی را که می پوشیدند در حالی که پیروزی خود را حفظ می کردند ، ایجاد کرد.

وی به GLAMOR گفت: “از آنجا كه دختران همه سفیدپوش بودند ، من می خواستم عنصری از مو را نیز همانند نگه دارم.” “ما از نسخه های مختلفی از نوارهای گره ای روی هر کدام استفاده کردیم ، بنابراین انسجام وجود دارد اما هر ظاهر را متناسب با شخصیت متفاوت دختر طراحی می کند.”

و اگر خودتان به فکر بازسازی ظاهر هستید ، در اینجا چیزی است که باید بدانید …

پونی فاکس-باب لی


یک شب بسیار خاص خواستار ظاهر موی بسیار ویژه ای بود ، به همین دلیل آرون یک ویترین مجسمه سازی برای Leigh-Anne ساخت. اسب اسفنجی شامل گره ، دم اسبی و ته باب مصنوعی است. او کار خود را با ایجاد نوارهای موی سر شروع کرد. هارون می گوید: “دور سر و عقب را ببافید تا به بالای سر برسید.” با یک الاستیک شفاف در محل خود ایمن شده و با اسپری موی Freeze Hold TRESemmé اسپری کنید. هارون به ما گفت: “من دوست دارم از نگهدارنده 5 برای طولانی مدت و بیست و چهار ساعت نتیجه استفاده کنم.” موهای باقیمانده را دوباره به داخل اسبی بکشید و در قسمت بالای سر محکم کنید. هارون می گوید: “سپس یک نوار پارچه ای 1-2 اینچی بردارید و آن را دور پایه دم اسبی بپیچید ، و با گرفتن آن در جای خود محکم شود.” او برای ایجاد صدای باب ، تسویه حساب را بیرون زد و انتهای آن را با یک صاف کننده به بیرون غلتاند تا یک باب معکوس در داخل دم اسبی ایجاد کند. آن را با یک مه لک دیگر در محل قفل کنید.

نوارهای قنادی Jade’s Confetti

برای دیدن این تعبیه شده ، باید کوکی های رسانه اجتماعی را تأیید کنید. تنظیمات برگزیده کوکی من را باز کنید.

هارون با مولیدیا جورج حرفه ای (با نام مستعارmomoshair) برای بازسازی نوارهایی که جید در موزیک ویدیوی Confetti تکان داد کار کرد. با تهیه مقداری روغن صاف Keratin Smooth از طریق مو ، با آماده سازی موها ، از طول های میانی شروع کنید و تا انتهای آن شروع کنید. با Protect and Care Heat Defense مو را اسپری کرده و با استفاده از انبر موج هایی با بافت ایجاد کنید. از ریشه ها مقاطع کوچکی را بگیرید و گره های نازکی ایجاد کنید که قبل از باز شدن در امواج تقریباً به طول لوب ختم شوند. با استفاده از شامپوی حجم دهنده TRESemmé’s Day 2 برای اضافه کردن بافت کار را تمام کنید و فراموش نکنید که فرها را پاک کنید!

امواج پری دریایی پری


برای موج های پری دریایی پری ، آرون قبل از مسواک زدن موها را با Protect و Care Heat Defense آماده کرد. او با استفاده از یک صاف کننده ، به طور متناوب بین امواج S و امواج فشار برای ایجاد “موج های بو-هو ساحلی” زیبا ، اما انتها را برای یک پایان فوق العاده لغو شده و کم حجم ، صاف نگه داشت. برای ضربه به هیدراتاسیون ، او Day 2 Wave Enhancer را در تمام طول و انتهای بدن اسپری کرد ، سپس با گرفتن دو قسمت 10 اینچی از مو و بافتن شل آنها ، میکرو تکه های صورت را تمام کرد. و از آنجا که او نمی خواست آن امواج زیبا به جایی بروند ، او کل چیز را در محل با لاک الکل اشتباه گرفت. نکته آخر: هارون می گوید: “برای حجم بیشتر در ریشه ، موها را برگردانید و وارونه بپاشید.”

و در آنجا موهایی برنده جایزه دارید که مناسب یک نماد پاپ یا سفر به میخانه با همسرانتان است.

برای اطلاعات بیشتر از معاون ویرایشگر زیبایی GLAMOUR ، اِل ترنر او را در Instagramelleturneruk دنبال کنید.

Little Mix فقط با تبدیل شدن به اولین گروه زن که “بهترین گروه” را در بریتانیا برنده شد ، HISTORY را ساخت و یک ادای احترام به Jesy

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>