در اینجا نحوه پیدا کردن عطر و بوی کامل خود را با توجه به علامت ستاره نشان داده شده است

[ad_1]

یافتن عطر عالی می تواند کمی ادیسه باشد. از آنجایی که رایحه ای از نزدیک و شخصی روی مچ دست و گردن ما وجود دارد ، باید با شخصیت ما مطابقت داشته باشد و کاملاً مناسب باشد. از آنجا که طالع بینی ما می تواند چیزهای زیادی را در مورد آنچه ما را تیک می زند ، به ما بگوید ، می تواند راهی نابغه برای کاهش عطرها باشد که ممکن است جذاب باشد. نشانه های آتش سوزی ممکن است در جهتی متفاوت از نشانه های زمینی حرکت کنند – و این مسئله در مورد آب و هوا نیز وجود دارد. طبق علامت ستاره شما ، رایحه هایی را که فکر می کنیم ارزش استشمام دارند ، کمرنگ کرده ایم.

ARIES

سیتار خورشیدی
(21 مارس-نوزدهم آوریل)
برج حمل ، شما آفتابی هستید و کودک را می بارانید ، در اوج بهار متولد شده اید ، اما همچنین اولین علامت آتش زودیاک هستید. روشن ، سرزنده و پرانرژی ، گرمای طبیعی شما مردم را به سمت شما می کشاند. شما یک دوست سرسخت هستید – حباب زده و برون ریز. با این حال ، شما احمقانه ها را خوشحال نمی کنید – اگر مردم از شما عبور کنند ، ممکن است سوخته شوند. شما متناسب با مرکبات رسیده از آفتاب هستید ، دقیقاً مثل شما لطیف و گرم است ، اما با کمی لبه. با یادداشت های ماندارین ، لیمو ، ریحان و نعناع سکنجبین ، امتحان کنید ادو تویلت ماندارو دی آمالفی آکوا تام فورد.
همیار همسر: لیدی گاگا ، ریز ویترسپون ، ماریا کری ، سلین دیون ، کریستن استوارت ، سایورس رونان ، اما واتسون


الان بخرش

ثور

شاد و برگ
(20 آوریل-20 مه)
منطقی است که شما روی زمین فرود آمده اید ، ثور ، بالاخره اولین نشانه زمین هستید. گرچه شما می توانید مانند یک نماد ، گاو نر لجبازی کنید ، اما شما اکثراً ثابت قدم ، عقب مانده ، دوست داشتنی و قابل اعتماد هستید. شما برای ایمنی و امنیت ارزش قائل هستید و از راحتی های دنیایی بهره مند می شوید. شما متناسب با رایحه ای خاکی و خاکی هستید ، اما کمی لوکس نیز هست. Philosykos از Diptyque انجیر شیری را با طراوت سبز شاخ و برگ گیاهان مخلوط می کند ، که توسط چوب درخت سرو چوبی گرم می شود. این در یک اسپریتس آبدار و حسی است.
همکار تاوروس: آدل ، جیجی حدید ، جسیکا آلبا ، گال گادوت ، جانت جکسون ، شر ، تینا فی


الان بخرش

جوزا

جذاب و روحیه آزاد
(21 مه – 20 ژوئن)
دیگران ممکن است کنجکاو ، خلاق و زودرنج باشند ، تطبیق پذیری جوزا را با متزلزل بودن و لوس بودن اشتباه می گیرند. آنچه شما در واقع هستید ، ذهن باز است. شما می توانید همه جنبه ها را ببینید. شما ماجراجو هستید و آماده هستید که حداقل یک بار هر چیزی را امتحان کنید و همیشه در قلب جایی هستید که عمل می کنید. شما به بهترین وجه مناسب رایحه ای شورشی با رگه ای سرکش هستید. Je T’aime Jane ساخته بلا فروید برای ضبط روحیه آزاد روحیه بوهمی جین بیرکین ساخته شده است. یاس ، ملکه گل شب ، یلانگ یلانگ و شکوفه پرتقال در برابر عود مشکی فریبنده و پایه چوب صندل برای رایحه ای مغناطیسی مخلوط می شوند که هر کجا بروید ردپایی از خود برجای می گذارد.
همکار گرمی: آنجلینا جولی ، ناتالی پورتمن ، اوکوافینا ، هلنا بونهام کارتر ، ونوس ویلیامز ، لوسی هیل


الان بخرش

سرطان

نرم و شیرین
(21 ژوئن-22 ژوئیه)
شما بسیار شهودی هستید و می توانید به راحتی انرژی های خود را بدست آورید ، همین باعث می شود شما یک فرد معتمد بزرگ باشید. نسبت به دیگران حساس ، عاطفی و دلسوز هستید اما می توانید کمی محافظت کنید و مدتی را به گرم شدن خود اختصاص دهید. در حالی که بهتر است شما را از راه اشتباه مالش ندهید ، شما یک عاشق هستید و نه یک مبارز. شما از سرگرمی و خاطره سازی لذت می برید. وقتی صحبت از عطرها می شود ، شما با چیزی نرم و شیرین مطابقت دارید. از سرطان سرطان خود ، مارگوت رابی ، که اجازه می دهد لباس کلوین کلین عمیق سرخوشی را بپوشد ، نشانه ای بگیرید. “هنگامی که من جوانتر بودم هرگز عادت به استفاده از عطرها نداشتم. من فقط از یک روغن اساسی استفاده می کردم و یا مقداری اسطوخودوس به موهایم می ریختم اما حدود یک سال پیش Deep Euphoria کالوین کلاین را امتحان کردم و هنوز هم آن را دوست دارم! این یک گل است رایحه – کاملاً گل رز ، شیرین و مشکی است ، اما زنانه است و خیلی قوی نیست ، بنابراین من می توانم هر روز آن را بپوشم. “
همکاران سرطان: مارگوت رابی ، آریانا گراند ، مندی کالینگ ، مریل استریپ ، لانا دل ری ، سلنا گومز


الان بخرش

LEO

FIERCE & FABULOUS
(23 جولای – 22 اوت)
هیچ کس لئو را در گوشه ای قرار نمی دهد. شما سخاوتمند ، مغرور ، با اعتماد به نفس ، سرگرم کننده و به شدت محافظت می کنید. مانند نماد خود ، شیر ، شما سلطنتی و سخیف هستید. شما از چیزهای ظریف زندگی لذت می برید ، بنابراین به احتمال زیاد عطر شما خواهد بود تفننی. جدیدترین افزودنی های Chanel به مجموعه عطرهای Les Exclusifs ، Le Lion de Chanel ، از یک لئو دیگر الهام گرفته شده است – Coco Chanel. او خرافات و مجذوب ستارگان بود ، نماد زودیاک خود را منبع شانس می دانست. این رایحه شیر با داشتن رایحه کهربایی ، یادداشت های چرمی از لبدان و پچولی ، یک عطر و بوته مخملی دارد ، در حالی که وانیل ، ترنج و لیمو به رایحه نرم ، اما قوی کمک می کنند. مطمئناً رد پایی طولانی به جا می گذارد.
همرزمان: JLo ، رز بیرن ، ساندرا بولاک ، مگان مارکل ، هالی بری ، جنیفر لارنس


الان بخرش

باکره

خط تمیز
(23 اوت – 22 سپتامبر)
باکره ها نیاز تا آنها را با هم داشته باشند. آشفتگی و بی نظمی شما را دچار استرس می کند. در حالی که از دیگران حمایت می کنید ، می توانید نسبت به خود بسیار سخت گیر باشید. شما مفید ، باهوش و دقیق هستید. شما دوست دارید چیزهای خالص و ساده را حفظ کنید ، بنابراین رایحه ای مینیمال و تمیز جذاب است. Blanche توسط Byredo از رنگ سفید الگوبرداری شده است. بی آلایش ، کلاسیک و زیباست. نت های گل رز سفید ، بنفشه ، نرولی ، گل صد تومانی ، چوب های بلوند و چوب صندل به رایحه ای نرم و صابونی تبدیل می شوند که بوی فرو رفتن در لوکس ترین پارچه های پنبه مصری (البته تازه شسته و فشرده شده) را می دهد. سعادت
همکار باکره: بیانسه ، زندایا ، بلیک لایولی ، کامرون دیاز ، تاراجی پی هنسون ، لیلی رینهارت


الان بخرش

ترازو

ROSY و رمانتیک
(23 سپتامبر – 22 اکتبر)
شما یک صلح ساز طبیعی هستید ، ترازو. شما برای هماهنگی و تعادل ارزش قائل هستید و حس ذاتی درست و غلطی دارید. شما قلباً یک عاشق هستید – جذاب و دیپلماتیک ، مردم را با جذابیت عاشقانه خود جذب می کنید. شما توسط ونوس ، الهه عشق اداره می شوید ، بنابراین رایحه ای گلگون کاملا متناسب است. Frederic Malle’s Portrait of a Lady به لطف عطر سرتراش (و رک و پوست کنده اعتیاد آور) یک راز داخلی است. گل رز ترکی خوشمزه با پاچولی ، چوب صندل و کندر تشدید می شود. توت سیاه و تمشک در رایحه اصلی برای رایحه ای فریبنده ظاهر می شود.
هم ترازوی: سرنا ویلیامز ، بلا حدید ، کیم کارداشیان ، گوینت پالترو ، بری لارسون ، هیلاری داف ، گوئن استفانی


الان بخرش

عقرب

سخت اما شیرین
(23 اکتبر – 21 نوامبر)
عقرب ها موجودات پیچیده ای هستند. ممکن است نمای بیرونی سخت داشته باشید و در دم خود نیش داشته باشید ، اما سطح آن را شکاف دهید و در زیر آن یک قلب طلا وجود دارد. از نظر ظاهری قوی و مستقل ، به طور باورنکردنی نسبت به نزدیکان خود ملایم و وفادار هستید. یک عطر ایده آل چیزی سخت ، اما شیرین خواهد بود. همکار عقرب ، عطر شیک هیلی بیبر ، Bond No9 West Side Eau de Parfum ، متناسب با این موضوع است. او قبلا فاش کرده بود: “بوی بسیار خوبی دارد. من آن را دوست دارم زیرا رایحه ای فوق العاده دخترانه نیست – یک پسر یا یک دختر می توانند آن را بپوشند. و مخفیانه ، دلیل اینکه می دانم رایحه چیست ، این است که پسری از آن استفاده کرده است ، و من مثل این بودم ، “من این را برای خودم دوست دارم ، بنابراین می خواهم از آن استفاده کنم.” “با نت هایی از گل رز ، یلانگ یلانگ ، گل صد تومانی ، چوب صندل ، عنبر ، وانیل و مشک ، آن را به عنوان یک نور تاریک ، بالا توصیف می کنند گلهای کم تیز و شیرین همراه با نت های چوبی.
عقرب های همکار: سیارا ، کندال جنر ، Kiernan Shipka ، اما استون ، آن هاتاوی ، راشل مک آدامز ، هایلی بیبر


الان بخرش

SAGITTARIUS

قوی و سکسی
(22 نوامبر-21 دسامبر)
گونی ها ماجراجو ، مشتاق ، آزادی خواه هستند و همیشه آنچه را که فکر می کنند می گویند. رویکرد خودجوش و خنده دار #nofilter شما برای دیگران مست کننده است و مانند بقیه نشانه های آتش شور و گرما را بیرون می کشید. شما برای مطابقت با شخصیت خود به رایحه ای قوی احتیاج دارید و ساگ ، Chrissy Teigen ، دقیقاً این را یافته است. او فاش کرد که Dior’s Hypnotic Poison عطر و بوی او برای E است! آنلاین: “این در یک بطری سیب قرمز است. رایحه خیلی میوه ای یا دخترانه نیست. این ترکیبی از مردانه و سکسی است.” این ماده معجونی از یاسمن سامباک ، شکوفه پرتقال و لوبیای تونکا است که ترکیبی از یک گلدان کره ای وانیل با یک دانه قابل توجه شیرین بیان است. همسرش جان لجند تأیید کرده است که بو می دهد گود.
همکار قوس: مایلی سایرس ، زوئی کراویتز ، بریتنی اسپیرز ، ژانل مونا ، تیلور سویفت ، تینا ترنر ، کریسی تیگن


الان بخرش

برجسته

PRETTY اما زمین
(22 دسامبر-نوزدهم ژانویه)
سرپوش ، شما بلند پرواز ، مصمم هستید و برای صعود به کوه ساخته شده اید. با وجود این ، شما یک سنگ محکم برای تکیه دادن و یک نیروی زمینی برای دیگران هستید. شما سخت کوش ، فداکار و یک بازیکن تیم وفادار هستید. شما به سمت رایحه های کلاسیکی که راحتی و امنیت را فراهم می کنند و همچنین روحیه شما را تقویت می کنند ، میل می کنید. Wood Sage و نمک دریایی Jo Malone یک گزینه عالی برای بزهای خراشیده دریایی است و با علامت زمین شما به خوبی کار می کند. این لمس فرار از خواب را با لیسیدن نسیم نمک دریا فراهم می کند ، اما چوب درخت حکیم آن را به زمین می آورد ، جایی که بیشتر احساس می کنید در خانه هستید. بعلاوه ، به اندازه کافی سبک است که در هنگام تلاش هرگز شما را سنگین نمی کند.
رجال همکار: میشل اوباما ، دالی پرتون ، کیت ماس ​​، مری جی بلیژ ، دوشس کمبریج ، زوئی دشانل


الان بخرش

دلو

جایگزین و اتمسفر
(20 ژانویه – 18 فوریه)
آکواریوم ها قلباً یاغی هستند ، شما از محدودیت متنفر هستید و نیازی به افراد دیگر ندارید که برای شما تصمیم بگیرند – مخصوصاً وقتی چنین دید واضحی از جهان دارید. شما یک فعال هستید و مایلید برای چیزهایی که به آنها اعتقاد دارید بجنگید. شما دارای روحیه آزاد ، باهوش ، عجیب و غریب و ماجراجو هستید. حتی اگر نماد شما یک حامل آب است ، شما یک نشانه هوا هستید. بهترین تطبیق رایحه برای شما چیزی مرموز ، باطنی و بدیع است. Le Labo Baies 19 بسیار مناسب است. با الهام از بوی مانده پس از باران ، بوی آب را هنگامی که در هوا معلق است – ابتدایی ، ازونی ، غریزی – می گیرد. ترکیبی پیچیده از توت ارس ، پاچولی و برگهای سبز شخصیت لایه ای شما را تکمیل می کند. بعلاوه ، مارک کارت فعال خود را دارد که می تواند بازی کند زیرا مواد آن قابل بازیافت هستند و بطری آن قابل شارژ است.
همکار دلو: آلیشیا کیز ، کری واشنگتن ، شکیرا ، کلوئی گریس مورتز ، یارا شهیدی


الان بخرش

ماهی ها

نور و سکسی
(نوزدهم فوریه-20 مارس)
شما کاملا همدل هستید – متفکر ، مهربان و دلسوز. در حالی که می توانید کبود شوید و به راحتی آزرده شوید ، فقط به این دلیل است که انتظار همان سخاوتی را دارید که به دیگران نشان می دهید. با این اوصاف ، شما ایده آلیست و خوش بین هستید ، تأثیر آرام بخشی دارید و دوست دارید به دنبال یک جنبه روشن باشید. بیشتر اوقات این برای شما مفید است. به عنوان آخرین علامت زودیاک ، تمایل دارید لیوان خود را نیمه پر نگه دارید. رایحه ای سبک و لطیف بیشتر مناسب شماست. جیپسی آب Byredo با هیجان انگیز و بویایی پابرهنه مسحورکننده آن متناسب است. در ابتدا لیمو و ارس ، قبل از اینکه از پشت توسط بخور و چوب صندل گرم شود ، به یک عطر و مزه ژنی و مقوی به این عطر می بخشد. این مرموز ، دوست داشتنی و کاملاً سکسی است. آشنا بنظر رسیدن؟
همکار ماهی: ریحانا ، درو باریمور ، امیلی بلانت ، داکوتا فانینگ ، لوپیتا نیونگو ، ربل ویلسون


الان بخرش

اینها بهترین عطرهای مناسب برای بهار هستند

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>