در اینجا چگونگی ارگاسم می تواند به درد دوره ای کمک کند (و آن را سریعتر تمام می کند)

[ad_1]

پایین آمدن و کثیف شدن در حالی که پریود هستید برای همه مناسب نیست. از نظر اجتماعی ، هنوز برای برخی غیرقابل قبول است. از مادر طبیعت س Askال کنید و او ایده دیگری دارد.

یک دلیل وجود دارد که زنان در دوره قاعدگی خود احساس شاخی می کنند (یک مطالعه نشان داد که تغییر سطح استروژن در دوران قاعدگی می تواند میل جنسی ما را به طور جدی تقویت کند). و اگر از غرایز طبیعی خود پیروی کنید ، علم می گوید که شما فواید زیادی پیدا خواهید کرد ، به این معنی که می توانید بطری آب گرم و پاراستامول را خالی کنید.

این دقیقاً رابطه جنسی نیست که حقه بازی کند ، حتی خودارضایی نیز می تواند کمک کند ، نکته اصلی این است که به اوج لذت جنسی می رسید.

چگونه ارگاسم می تواند به درد پریود کمک کند؟

وقتی ارگاسم می کنیم ، یک سری مواد شیمیایی مانند دوپامین ، یک پیام رسان شیمیایی که در پردازش درد در مغز ما نقش دارد ، آزاد می کنیم. ترشح دوپامین با افزایش تحمل درد به عنوان یک مسکن طبیعی عمل می کند. “سروتونین و دوپامین هورمون های تقویت کننده روحیه هستند ، که در هنگام ارگاسم ترشح می شوند. اینها در بهبود گرفتگی های قاعدگی مثر هستند “، دکتر آرونا کالرا ، پزشک متخصص بیمارستان CK Birla به Health Shots گفت. بنابراین ما می توانیم پاراستامول را ریخته و از داروهای طبیعی خود استفاده کنیم.

ارگاسم جریان خون را نیز افزایش می دهد. دکتر کالرا می افزاید: “هنگامی که ارگاسم می کنید ، خون به رحم می رسد و به رفع گرفتگی کمک می کند. همچنین به ما کمک می کند تا از استرس خلاص شده و حتی اندورفین را در بدن آزاد کنیم ، در نتیجه باعث افزایش آرامش و خواب بهتر می شود.

10 راه برای ارگاسم به تنهایی که شاید فکرش را هم نکرده باشید … به دلیل # مراقبت از خود

چگونه ارگاسم می تواند پریود ما را سریعتر به پایان برساند؟

ارگاسم ماده شیمیایی اکسی توسین را آزاد می کند ، هورمونی که رحم ما را کنترل می کند. اکسی توسین به رحم ما کمک می کند تا در طی ارگاسم منقبض شود و وقتی رحم منقبض می شود خون را بیرون می کشد. دی فنر ، MD ، مدیر زنان و زایمان در دانشگاه میشیگان به Metro گفت: “به این معنی است که ما می توانیم تمام خون را سریعتر بیرون کنیم.”

12 (بله ، 12!) انواع مختلف ارگاسم وجود دارد و به این ترتیب می توانید به تک تک دست یابید

چگونه قاعدگی ما می تواند ارگاسم بهتری داشته باشد؟

خبر خوب این است که مزایای آن از هر دو طریق مفید است. در حالی که ارگاسم می تواند باعث کاهش درد قاعدگی شود ، اما قاعدگی می تواند ارگاسم را حتی بهتر کند. “چه چه لونا” ، مربی روابط جنسی به Healthline گفت: “در دوران قاعدگی ، جریان خون و گردش خون افزایش می یابد که می تواند تحریک ، حساسیت و لذت را افزایش دهد.” وی خون اضافه می کند.

ما از شما در مورد استمنا پرسیدیم ، و در اینجا همه چیزهای جذابی است که ما فهمیدیم …

چگونه می توان آن را کمتر کثیف کرد؟

شایع ترین دلیل برای پرش از رابطه جنسی یا استمنا دوره آشفتگی است. آنجاست که دیسک های قاعدگی یا فنجان ها می توانند تفاوت زیادی ایجاد کنند. طبق Healthline ، آنها بالاتر در واژن ما قرار می گیرند (توسط دهانه رحم ما) ، که مانع از رسیدن خون به جایی می شود که اسباب بازی ها ، انگشتان یا یکی دیگر را وارد می کنید. لونا توضیح می دهد: “برخی از افراد حتی گزارش می كنند كه رابطه جنسی با فنجان قاعدگی به دلیل راههایی كه باعث ایجاد فشار بر نقطه G آنها می شود بسیار لذت بخش است.” هنوز بارور هستید ، حتی وقتی که پریود هستید.

برای اطلاعات بیشتر از معاون ویرایشگر زیبایی GLAMOUR ، اِل ترنر او را در Instagramelleturneruk دنبال کنید.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>