در اینجا 5 درس مالی است که ما از TikTok آموخته ایم

[ad_1]

تا زمانی که در زیر صخره ای زندگی نکرده باشید ، با صفحه های قابلمه مونزو به نام ’21 ژوئن’ بمباران خواهید شد – روز نمادی که بوریس جانسون برای آزادی ملت انتخاب کرده است.

در حالی که باید در هنگام قفل فشار صرفه جویی شود (به خصوص وقتی که بسیاری از ما با خستگی و افزونگی روبرو بودیم) ، قفل کردن به ما فهماند که تعادل در پیشبرد امور مالی ما مهم است.

بله ، این همه خوب و پس انداز خوب برای دو هفته اول آزادی است (سلام ، ماگاریتاس) ، اما فراتر از این دو هفته خانه ای برای خرید ، بدهی هایی که باید پرداخت شود ، یک کسب و کار برای شروع ، ثروت نسلی برای ساخت و در نهایت وجود دارد یک زندگی کامل برای زندگی

برای دیدن این تعبیه شده ، باید کوکی های رسانه اجتماعی را تأیید کنید. تنظیمات برگزیده کوکی من را باز کنید.

در سال 2016 ، سرویس مشاوره پول یک مطالعه اقتصادی منتشر کرد که نشان می دهد “اگر توانایی مدیریت بهتر پول خود را داشته باشند ، مردم در سراسر انگلیس می توانند در طی 30 سال آینده با 108 میلیارد پوند وضعیت بهتری داشته باشند.” البته ، این یک مدل نظری بود و به صراحت با سیاست های فردی دولت که به وضوح نتایج خاص توانایی مالی را به همراه دارد ، ارتباطی نداشت. این یک جانور کاملاً دیگر است … پیام در اینجا این است که ما باید سهم خود را انجام دهیم.

Millennials و Gen Z ممکن است در مورد بسیاری از موارد توافق نکنند اما یک چیز که این گوشت گاو نسلی نمی تواند تبعیض آمیز باشد ، اشتیاق جمعی و فوریت ما برای داشتن سواد مالی است. حتی به نظر می رسد مخاطبان بازار معاملات و بیت کوین هر لحظه جوانتر می شوند.

با این حال ، امور مالی می تواند یک گفتگوی طاقت فرسا ، پیچیده و در بعضی مواقع روح تخریب کننده باشد ، چیزی نیست که ما بیش از اطلاعات قابل هضم ، گزنده ، دوست داشته باشیم. اینجاست که #moneyTok وارد می شود ، این هشتگ محبوب TikTok 6.1B بازدید دارد و سپس #financeTikTok و #financialfreedom در میان دیگران وجود دارد. ما غربالگری کردیم تا پنج مشاوره فوق العاده هوشمندانه و مفید برای کمک به ما در تغییر ساده ترین عادت ها که در نهایت می تواند ما را به آزادی مالی برساند ، پیدا کنیم.

1. در 20 سالگی از نظر مالی مستقل شوید:

برای دیدن این تعبیه شده ، باید رضایت خود را برای کوکی های هدف قرار دهید. تنظیمات برگزیده کوکی من را باز کنید.

inherbagg چهار راه مشترک برای استقلال مالی داشت.

 • برنامه های کارآموزی: این مورد به راحتی فراموش شده و در عین حال تقریباً ضروری است و می تواند در طولانی مدت در وقت و هزینه شما صرفه جویی کند. کارآموزی به عنوان دانشجو در هنگام فارغ التحصیلی واقعاً ده قدم جلوتر خواهد رفت زیرا بدیهی است که به محض آمادگی برای ورود به بازار کار ، نامزد جذاب تری خواهید بود.
 • بدهی ها را پرداخت کنید و برای وجوه اضطراری پس انداز کنید: بدیهی به نظر می رسد اما اولویت دادن به این امر در شب های شب باعث می شود که از خودتان بخاطر قربانی کردن یک هفته / ماه تفریح ​​برای یک عمر آزادی مالی تشکر کنید.
 • در بازارهای سهام سرمایه گذاری کنید: تکالیف خود را انجام دهید ، اما سرمایه گذاری در این زمینه بر اساس قانون نانوشته ایجاد ثروت است.
 • کارت اعتباری برای ایجاد امتیاز اعتباری شما: یک مورد واضح اما تنها در صورت انجام مسئولیت پذیری کارساز خواهد بود.

2. روش سرگرم کننده پس انداز در 100 روز:

برای دیدن این تعبیه شده ، باید رضایت خود را برای کوکی های هدف قرار دهید. تنظیمات برگزیده کوکی من را باز کنید.

این دلار است اما برای هر ارز قابل استفاده است. یک هدف نقدی به عنوان مثال 3000 پوند ، و یک جدول زمانی به عنوان مثال 21 ژوئن تعیین کنید و 100 پاکت ، یک جعبه مقوا را با هم جمع کنید و امروز شروع کنید!

3. پنج کتاب مالی که همه باید بخوانیم:

برای دیدن این جاسازی شده ، باید کوکی های Targeting را تأیید کنید. تنظیمات برگزیده کوکی من را باز کنید.

در اینجا کتاب های مالی روی لب همه آمده است تا ذهنیت شما و جیب شما را تغییر دهد که همه آرزو می کنند زودتر بخوانند:

 • ‘پدر پولدار پدر بیچاره’ ساخته رابرت تی کیوساکی : این کتاب از اهمیت سواد مالی ، استقلال مالی و ایجاد ثروت از طریق سرمایه گذاری در دارایی ها ، سرمایه گذاری در املاک و مستغلات ، راه اندازی و تملک مشاغل پشتیبانی می کند.
 • ‘Total Money Makeover’ توسط دیو رمزی: این کتاب یک راهنمای ساده و ساده گام به گام برای مردم برای دستیابی به آزادی مالی است که توسط گورو مالی Dave Ramsey نوشته شده است.
 • ‘درمان بدهی’ توسط کوین ترودو: در این کتاب کوین ترودو آنچه را که شرکت های کارت اعتباری و اصحاب بانک نمی خواهند در مورد آن توضیح دهند ، بیان می کند.
 • ‘Money Hack $’ توسط لیزا رووان: این کتاب 300 راه حل آسان برای همه سوالات مالی شخصی شما ، از پرداخت بدهی های کارت اعتباری تا مدیریت سرمایه گذاری ها ، به شما ارائه می دهد.
 • ‘پول و جذابیت قانون’ توسط استر هیکس: سرنوشت کتاب این است که ثروت خود را تجسم کنید ، گویی که قبلاً به آن رسیده اید. اگر میلیونرها به ما بگویند که این یک راز بزرگ موفقیت آنها است ، ما باید با چه کسی بحث کنیم؟

Gen Z شروع به کنار گذاشتن پول از مشاغل بخشی / تمام وقت خود کنید .. اکنون:

برای دیدن این تعبیه شده ، باید رضایت خود را برای کوکی های هدف قرار دهید. تنظیمات برگزیده کوکی من را باز کنید.

جولیا در Genzconnet محتوا را در مورد مشکلات Gen Z ایجاد می کند و نکات مالی زیادی برای به اشتراک گذاری دارد. برخی از نکات مهم او عبارتند از:

 • 20٪ از حقوق و دستمزد خود را برای پس انداز خود اختصاص دهید.
 • داشتن یک کارت اعتباری را بسیار جدی بگیرید ، یعنی مسئولیت پذیرانه را برای هدف اصلی ایجاد نمره اعتباری خود خرج کنید.
 • اهداف مالی کوچکتری تعیین کنید ، اما اغلب.
 • پرداخت بدهی را نسبت به “نوبت دهی” در اولویت قرار دهید.
 • صرف هزینه در یک حساب جداگانه را کنار بگذارید ، تا وسوسه شوید بیش از حد هزینه کنید.

چندین جریان درآمد:

برای دیدن این جاسازی شده ، باید کوکی های Targeting را تأیید کنید. تنظیمات برگزیده کوکی من را باز کنید.

خوب ، بنابراین این روش خاص ممکن است راه حل مناسبی برای هر یک از ما نباشد ، اما در اینجا برخی از غذاهای مورد علاقه ما آورده شده است:

 • چندین جریان درآمد ایجاد کنید: اگر 9-5 و کمی اوقات فراغت دارید ، اگر برای سبک زندگی شما مناسب است ، یک شغل جانبی یا یک شغل پهلو را در نظر بگیرید.
 • زیر توان خود زندگی کنید: خرید کالاهای طراح کمی کمتر در حال حاضر می تواند تجربیاتی با ارزش پولی بالاتر را برای شما فراهم کند.
 • وارد نردبان ملک شوید: فقط اگر به همین راحتی بود
 • بخوان بخوان بخوان: کتابهای سرمایه گذاری ، کتابهای تجاری ، همه کتابها …
 • سرمایه گذاری ها: با کمی تحقیق ماهانه درصد خوبی از درآمد خود را برای سرمایه گذاری اختصاص دهید

برای مشاوره مالی ، به Money Matters نگاه کنید و به گروه فیس بوک GLAMOR Money Matters ما بپیوندید. ستون Money Matters را دوست دارید؟ آیا نگران امور مالی خود هستید؟ یا فقط می خواهید در زمینه دستیابی به اهداف مالی خود به کمک متخصص کمک کنید؟ از طریق [email protected] با ما در تماس باشید تا دفترچه یادداشت پول خود را برای دستیابی به مشاوره متخصص و متناسب با امور مالی ما ارسال کنید! این ارسال ها می توانند ناشناس باشند

sheimamona

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>