در صورت داشتن مشاعره های بزرگ بهترین لباس های تابستانی را می توانید با سوتین بپوشید

[ad_1]

شاید سخت باشد باور اگر بتوانید این هفته باران سیل آسا را ​​در خارج از پنجره خود ببینید ، اما تابستان است سریع نزدیک می شود ، همانطور که وعده آزادی بیشتر همچنان ادامه دارد و محدودیت های قفل کردن ادامه می یابد.

و گرچه ما در فکر Aperols در آفتاب با بهترین همسرانمان مسخره هستیم ، اما یک قسمت از ماه های گرم وجود دارد که برای ما با مشاعره بزرگ ساخته نشده است: لباس های تابستانی. جزئیات طراحی مانند پشت باز ، بندهای اسپاگتی نازک کاغذی و کمبود آستین مشخص به این معنی است که اکثر خانم ها با نیم تنه کوچکتر از سوتین بدون سانسور استفاده می کنند. اما اگر خندیدن سوتین برای شما گزینه ای نیست ، فکر مد تابستانی می تواند کافی باشد تا شما بخواهید در طول جشن های بعد از 21 ژوئن به خواب زمستانی بروید.

LBD های خود را فراموش کنید ، این لباس های سفید برای تابستان پس از قفل شدن مورد علاقه شما خواهند بود

خوب ، ما می دانیم که گزینه های بی پایان سوتین و راه حل های لباس زیر زنانه مبهم برای حل مشکلات لباس تابستانی ما وجود دارد – از سوتین های چسبان و نامرئی گرفته تا پوشش های کاملاً غیر قابل تشخیص نوک پستان. اما بسته به شکل و اندازه مشاعره ، بعضی اوقات فقط کافی نیستند یا ما به سادگی با آنها CBA می کنیم. صرف کل شب با نگرانی در مورد نوک پستان سرگردان که از یک سوتین سیلیکونی چسبناک بیرون می زند ایده ما کاملاً جالب نیست. و حتی ما را از عرق جوش شروع نکنید.

پریانکا ماتو نیز درد ما را احساس می کند. در تاریخ 10 مه ، نویسنده از توییتر خواستار پیشنهادات لباس تابستانی برای “افرادی که سوتین می پوشند” شد ، و این پست به سرعت منتشر شد.

برای دیدن این تعبیه شده ، باید کوکی های رسانه اجتماعی را تأیید کنید. تنظیمات برگزیده کوکی من را باز کنید.

وی نوشت: “آیا کسی در کل اینترنت می خواهد یک لباس تابستانی برای افرادی که سوتین می پوشند پیشنهاد دهد” ، و پاسخ ها به طغیان آمد.

یکی از کاربران به اشتراک گذاشته است: “من فکر می کردم که فقط قرار است سینه هایمان را جدا کنیم و آنها را با کمبود لباس هوا در کمد آویزان کنیم. حداقل این چیزی است که مد باعث شده من به آن باور کنم.”

دیگری گفت: “این را احساس می کنم. سوتین های بدون بند به من می خندند.”

بنابراین ، در همبستگی با سوتین ، ما می خواستیم لباس های تابستانی مورد علاقه خود را برای افراد دارای مشاعره بزرگ جمع کنیم. بدون طرح بدون بند ، برش های ناخوشایند یا برش پشت باز در اینجا. این یک منطقه بدون عرق مشاعره است. خواهش میکنم.

این لباس های صورتی بهترین راه برای پوشیدن بیشترین رنگ مد در این فصل است

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>