در مورد سو Mis استفاده از عکس های برهنه که درز می کند چه کاری می توانیم انجام دهیم؟

[ad_1]

هفته گذشته در ساعت زن با زنی نابخرد در اواخر بیست سالگی به نام روبی صحبت کردم. او یکی از 70 زن به علاوه از یک شهر کوچک انگلیسی است که تصاویر شخصی ، اغلب برهنه ، را افراد دزدیده شده و بصورت آنلاین توسط افراد ساکن در جامعه خود به اشتراک گذاشته اند. تصور می شود که این عکس ها ، از جمله برخی از دختران زیر سن قانونی ، از طریق هک یا تهیه شده توسط دوست پسر سابق گرفته شده و به صورت ناشناس در وب سایتی بارگذاری شده است که 73000 تصویر از زنان از سراسر جهان را نشان می دهد. بدیهی است که ما از این سایت نام نبردیم زیرا نمی خواهیم با شناسایی هیچ یک از زنان و دختران خطر ایجاد کنیم – و همچنین نمی خواهیم به این شرکت افتضاح برویم.

آنچه من می توانم به اشتراک بگذارم و می خواهم آن را تا کنون و گسترده انجام دهم این است که اعضای این انجمن آنلاین به طور خاص زنان و دختران را در مکان هایی که در آن زندگی می کنند درخواست و هدف قرار می دهند.

همچنین می توانم بگویم که بسیاری از کسانی که قربانی این سرقت ناپسند شده اند ، سو theاستفاده را به پلیس گزارش داده اند. (من ترجیح می دهم این عمل را به عنوان سو abuse استفاده جنسی مبتنی بر تصویر توصیف كنم تا پورنوگسی انتقام – كه قانون آن را چنین می نامند – زیرا در مورد آنچه این زنان با آن روبرو هستند بسیار دقیق تر و محترمانه تر است).

و با این وجود قربانیان می گویند که احساس می کنند دست پلیس توسط مجموعه قوانینی بسته شده است که بارها نتوانسته اند با تکنولوژی و مجرمان باهوش دیجیتالی همگام شوند.

همانطور که جورجیا هریسون ادعا می کند استیفن بیر بدون رضایت وی ، ویدئویی از او را در OnlyFans قرار داده است ، ما نشان می دهیم که برهنه های شما ممکن است آنلاین باشند بدون اینکه حتی خودتان متوجه شوید

روبی یکی از زنانی است که شجاعانه برای تغییر مبارزه می کند و یک گروه محلی واتس اپ را برای تلاش و تحقق عدالت ایجاد کرده است. در حقیقت ، از آنجا که این شهر دارای یک جامعه فشرده است ، بیشتر زنان متأثر از یکدیگر یکدیگر را می شناسند و هنگام ظاهر شدن تصاویر ، کسانی را که شناسایی می کنند هشدار داده اند.

من همچنین باید اضافه کنم که برخی از نمایندگان در حال لابی برای تغییر قانون هستند ، از جمله وزیر زنان سابق ماریا میلر ، که ما نیز در این برنامه داشتیم و کمیسیون قانون در حال بررسی یک قانون کیفری موجود است زیرا مربوط به اخذ ، ایجاد و به اشتراک گذاشتن تصاویر صمیمی بدون رضایت (در صورت تمایل به مشورت ، مشاوره تا 27 مه 2021 آزاد است.)

و هنوز. و هنوز. حقیقت وحشتناک؟ عکس های روبی هنوز در این سایت موجود است. وقتی صحبت کردیم آنها آنجا بودند. علی رغم مراجعه عمومی او ، گزارش آن به پلیس و کار تبلیغاتی که اکنون انجام می دهد. به قول خودش – او یکی از خوش شانس هاست. او از عشق و حمایت دوستان درخشان ، خانواده و یک کارفرمای عالی برخوردار است. به علاوه تصاویر او به صراحت برخی دیگر از زنانی که به آنها نزدیک شده و سعی در ترویج آنها دارند صریح نیست.

این همان چیزی است که واقعاً دوست دارد قربانی شدن “پورنو انتقام” شود

همانطور که زنان در این گزارش کاملاً عالی Glamour گواهی می دهند ، سرقت تصاویر برهنه یا نزدیک برهنه می تواند افراد را چنان ناامید کند که فکر می کنند به زندگی خود پایان دهند. این یک جنایت فوق العاده جدی است که نیاز به اقدام فوری دارد.

اما در این میان – هزاران نفر – زنان و مردان – مجبورند زندگی خود را با مقابله با چنین سو abuse استفاده هایی ادامه دهند. و احساس شرم بی جا. این یک تخلف فاحش است.

من از شنوندگان خود پرسیدم که چه کاری باید انجام دهیم – زیرا می دانیم عکس گرفتن بدون لباس متوقف نخواهد شد. و شما می توانید بحث کنید – و نه باید آن را. همانطور که یکی از شنوندگان مرد ساعت زن آن را به درستی در متن نوشت: «نه [women shouldn’t have to stop taking naked photos]! این استدلال که زنان نباید در صورت سو mis استفاده از آنها تصاویر برهنه داشته باشند ، شبیه افسانه تجاوز است که “او نباید چنین لباس بپوشد”. این ضعف مردان است که منجر به این نوع سو abuse استفاده از اعتماد می شود و نباید آنها را تحمل کرد. “

و نقش شرکت های فناوری که قول امنیت می دهند اما به نظر نمی رسد بتوانند آن را به طور کامل ارائه دهند چیست؟

بله ، مردم باهوش تر می شوند – یادگیری رمزگذاری اطلاعات خود ؛ ذخیره نکردن تصاویر در ابر ؛ حتی گرفتن سلفی های برهنه بدون سر. باز هم نکات بسیار خوبی در مورد نحوه محافظت از عکس های برهنه در این قسمت وجود دارد.

اما ما همچنان واقعیتی لجباز ، غم انگیز و کاملاً وحشتناک مانده ایم که سو the استفاده و سو abuse استفاده از عکس های برهنه می تواند زندگی شما را کاملاً خراب کند – مهم نیست که چند بار به مردم بگوییم آنها تنها نیستند و احساس شرم نمی کنند. و اینکه این سرقت توسط افرادی که به آنها اعتماد دارید یا توسط هکرهای تصادفی وارد پوشه هایی می شود که فکر می کنید خصوصی هستند. و اینکه قوانین ما به طرز ناخوشایندی ناکافی هستند.

من از زنی شنیدم که گفت همه دوستانش از 13 سالگی تصاویر برهنه ای از خود به اشتراک گذاشته اند و همه برای پشیمانی از آن زندگی کرده اند – علی رغم اینکه در آن زمان چقدر سرگرم کننده بودند. همه آنها. دیگری این پیام شگفت آور اما مبهم آور را فرستاد: احساس قدرت می کرد و اعتماد به نفس من را ایجاد کرد. ما باید به زیبایی طبیعی خود در برابر “بدن کامل” که رسانه ها / رسانه های اجتماعی را دور می زند افتخار کنیم.

“با این حال این تصاویر متعلق به شخص دیگری نیست. اگر کسی بخواهد این تصاویر را جدا از من به اشتراک بگذارد ، بسیار عصبانی خواهم شد. “

آنچه از تماشای مستند قدرتمند Revenge Porn زارا مک درموت آموختیم

ما در مورد ایده استفاده از دوربین فیلم به جای آن صحبت کردیم – تا امنیت آن دو چندان باشد – اما همانطور که یکی از شنوندگان مرد اشاره کرد: “دوربین فیلم هیچ راه حلی نیست. من شنیده ام که تکنسین های چاپ نسخه های خودشان را می گیرند. “

بنابراین ما با واقعیت آشکار روبرو هستیم: گرفتن عکس برهنه در دوران دیجیتال بسیار خطرناک است حتی اگر اینگونه نباشد. حتی اگر ما باید بر رفتار مجرمان متمرکز شویم ، نه زنان و مردان با انتظار حفظ حریم خصوصی. تنها چیزی که می توانیم امیدوار باشیم این است که دختران ، پسران ، زنان و مردان کاملاً از خطرات آگاه هستند – همه آنها – و انتخاب خود را به روشی کاملاً آگاهانه انجام می دهند. زیرا به نظر می رسد قانون ، جامعه و شرکت های فناوری وقت شیرین خود را برای جبران این مشکل صرف کرده اند. ناامیدکننده این امر به خود ما سپرده شده است که می توانیم خود و دیگران را آموزش دهیم و چگونه می توانیم پاسخ دهیم – حتی اگر برخی به درستی استدلال کنند ، نباید مردم ، عمدتا زنان ، مجبور به اصلاح رفتارهای خود از انواع مختلف باشند.

اگر تصاویر صمیمی خود را بدون رضایت خود به اشتراک گذاشته اید ، به یاد داشته باشید که شما تنها نیستید و راهنمایی در دسترس است. با خط راهنمای انجمن انتقام از طریق [email protected] در تماس باشید. همچنین یک راهنمای گام به گام در notyourporn.com وجود دارد که باید قبل از هر اقدامی دنبال شود.

اما بارنت ساعت زن رادیو 4 BBC و Newsnight شب BBC Two را ارائه می دهد. بر توییتر/ اینستاگرام اوemmabarnett است. کتاب او نامیده می شود این در مورد زمان خونین است. عادت زنانه.

دو هفته آینده به GLAMOR برگردید تا قسمت بعدی او را بخوانید.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>