در نگاه اول متاهل انگلستان: چگونه می توان برای سری جدید اقدام کرد!

[ad_1]

در نگاه اول ازدواج کرد: استرالیا فصل 6 در حال حاضر در E4 در حال نمایش است و اکنون همه افراد کاملاً گیر افتاده اند. اگر بگوییم درام بی پایان به ما کمک می کند تا از قفل 3.0 عبور کنیم!

در حالی که با نگاه اول ازدواج کرد انگلستان قبلاً چندین سریال داشته است ، در حال حاضر فرمت متفاوتی با نسخه استرالیایی دارد ، که در آن زوجین در عروسی های قانونی واقعی شرکت نمی کنند ، اما در عوض از “مراسم تعهد” استفاده می کنند – به این معنی که اگر شرکت کنندگان تصمیم بگیرند که زیبایی آنها در واقع مناسب آنها نیست به هر حال ، راحت تر است

در نگاه اول ازدواج کرد: استرالیا آنقدر موفق بوده است که سریال جدید انگلستان قصد دارد فیلمبرداری خود را برای کپی کردن با “مراسم تعهد” ، چندین زوج و این تغییر دهد. برادر بزرگتر-ملاقات-جزیره عشق احساساتی که ما در مورد نسخه Aussie خیلی دوست داریم. و بهترین قسمت؟ آنها به دنبال متقاضیان هستند!

اکنون بازیگران متاهل در نگاه اول استرالیا کجا هستند؟

ازدواج در نگاه اول انگلستان در مورد چه چیزی خواهد بود؟

در بیانیه ای از E4 آمده است: “به جای ازدواج قانونی ، از شکل استرالیایی ، زوجین در یک مراسم پر زرق و برق ، تحت نظارت یک جشن عروسی ، که شامل مهمانان ، لباس های عروس ، رقص ، سخنرانی و کیک است ، مادام العمر با یکدیگر تعهد می کنند. .

“پس از پایان مراسم و جشن ها ، عشق واقعی به خوبی آزمایش می شود ، زیرا آنها قبل از اینکه با یکدیگر و زوج های دیگرشان زندگی کنند ، ماه عسل مجلل را آغاز می کنند.

“روابط در زیر میکروسکوپ قرار خواهد گرفت ، عروس و داماد های دیگر در مهمانی های هفتگی شام – و همچنین کارشناسان ، در مراسم تکرار تعهد ، جایی که زوجین انتخاب می کنند مایل به ادامه کار باشند یا روند را ترک کنند.

“همه اینها و موارد دیگر به یک فینال سریال دراماتیک منجر می شود: تمدید براق ، پر از خطر ، که در آن هر یک از زوجین باید تصمیم بگیرند که آیا مجدداً به شریک زندگی خود متعهد می شوند یا راه های جداگانه خود را می روند.”

چه موقع هوا می گیرد؟

تاریخ دقیق پخش هنوز مشخص نشده است ، اما با گذشت فصول گذشته از نمایش ، احتمالاً پاییز 2021 خواهد بود و فیلمبرداری آن از بهار امسال آغاز می شود.

می خواهید اقدام کنید؟ در اینجا آنچه شما باید بدانید …

با تماشای پر بینش در نگاه اول استرالیا ازدواج کرد؟ در اینجا همه آنچه درباره فصل 8 می دانیم (که در این ماه پخش می شود)

“در این مجموعه روابط منحصر به فرد درباره زندگی زناشویی ، پانلی از متخصصان خواستگاری برای کمک به شما در یافتن یکی از آنها وجود خواهد داشت. برای درخواست ، نام ، سن و شماره تماس خود را با ایمیل به آدرس [email protected] ارسال کنید.

“متقاضیان باید بیش از 18 سال سن داشته باشند. لطفا توجه داشته باشید ، به دلیل تعداد بالای متقاضیان ، متأسفانه ما نمی توانیم تضمین کنیم که می توانیم به همه پاسخ دهیم ، اما از اینکه وقت خود را برای درخواست خود اختصاص دادید متشکریم.”

برای شروع فیلمبرداری در بهار 2021 – که خیلی زود است ، باید در دسترس باشید. موفق باشید!

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>