در The Heights Star آنتونی راموس در مردانگی مثبت

[ad_1]

“مردانگی مثبت آسیب پذیری است” ، آنتونی راموس ، مرد اصلی در اقتباس صفحه نمایش اولین موزیکال لین مانوئل میراندا ، در ارتفاعات، به من می گوید در حالی که بحث می کنیم یک مرد برجسته هالیوود در دنیای جدید است.

مردان برجسته هالیوود در گذشته وجود دارد و سپس آنتونی راموس وجود دارد. مهربان ، خنده دار ، گرم ، صریح و علاقه مند به قصه گویی نماینده. در طول گفتگوی ما مشخص است که 29 ساله دقیقاً همان میزان مردانگی است که ما در حال حاضر بر روی صفحه نمایش خود نیاز داریم. و او به عنوان Usnavi ، صاحب محلی بودگا در یکی از مناطق Latinx در منهتن ، که داستان را از طریق رپ ، آواز ، کمی سالسا ، رقص های رقص گروهی بزرگ و قلب بزرگ تعریف می کند ، می درخشد.


اما این اولین باری نیست که شما آنتونی را می بینید. آنتونی پس از آنکه در هنگام تست دادن برای تئاتر موسیقی تئاتر ، از بسیاری از نمایش های موزیکال اطلاع نداشت ، فارغ التحصیل شد و به عنوان بازیگر اصلی بازیگران همیلتون بازی در نقش جان لورن ، متخلف و سپس پسر الكساندر همیلتون ، فیلیپ همیلتون. آنتونی همچنین اخیراً در برش فیلم Disney + در تولید برادوی ظاهر شد و در حال حاضر در درام جدید HBO بازی می کند ، در درمان، در حال کار بر روی آلبوم دوم استودیویی خود ، عشق و دروغ، قرار است در جدید بازی کند مبدل ها فیلم و حتی بهترین مبارزات شلوار CK خود را در کارزار جدید کالوین کلاین تجربه می کند. آیا کاری هست که نتواند انجام دهد؟

همانطور که در طول مصاحبه ما قدرتمندانه فاش می کند ، در مواردی ، آنتونی شک داشت که می توانست هر کدام از این کارها را انجام دهد. در اینجا ، او در مورد چقدر باز می کند در ارتفاعات رویاهای خود را تأیید کرد و اینکه چگونه او خواستار “تغییر نحوه صحبت کردن یا کمی رشد موهای شما ، بنابراین از نظر قومی مبهم خواهید بود” ، در حالی که تئاتر موسیقی را دنبال می کنید تا نقش های خود را تأیید کنید ، تأیید کرد.

وقتی داشتید فیلم می گرفتید در ارتفاعات، آیا چندین بار وجود داشته است که خود را محکوم کنی و فکر کنی ، “این نوع فیلمی است که من در جوانی به آن احتیاج داشتم؟”

100٪! این فیلمی است که کاش از کودکی داشتم. من در یک فیلم شخصیت های اینچنینی نداشتم. جان لگویزامو آنجا بود یا شخصیت جیمی اسمیت وجود دارد یا یک شخصیت لاتین وجود دارد ، مانند J Lo در یک فیلم ، اما این بود. اکنون لسلی گریس ، ملیسا باررا و سایر موارد را در اختیار شما قرار داده است! تمام این شخصیت هایی که اکنون حتی در بزرگسالی می توانم آنها را تماشا کنم باعث می شوند احساس کودک بودن داشته باشم و این باعث خوشحالی من می شود. بچه درون من مثل این است ، “مرد ، اینقدر باورنکردنی است که همه این شخصیت هایی که در هالیوود برای بسیاری استقبال نشده اند ، اکنون همه با هم یک پارچه هستند و واقعاً درخشان هستند!” که برای من خاص است ، مرد.

داکر مونتگومری پس از سالها مورد آزار و اذیت ، مردانگی سمی را “مزخرف *” خواند و ما برای این کار اینجا هستیم

امیدوارم که یک بچه کوچک در کلمبیا یا پرو بتواند این چیز را تماشا کند و این فیلم فقط در جامعه لاتین فراتر نمی رود زیرا این فیلم درباره مردم است. این در مورد افرادی است که در همسایگی تازه کنار می آیند و رویاهای بزرگی می بینند و چه کسانی خواب بزرگی ندیده اند و در موقعیتی قرار گرفته اند که احساس می کنند از رویاهای خود دور هستند؟ با این حال آنها به خود اجازه نمی دهند که دیگر خواب دیدن را ترک نکنند! این در قلب این فیلم است و اتفاقاً حول یک جامعه لاتین متمرکز شده است ، که من آن را دوست دارم. شما موسیقی ، نبض را احساس می کنید و این فرهنگ را می گیرید اما در قلب آن جامعه ای امیدوار به فردایی بهتر است!

چه لحظه هایی بوده اید که بیشتر رویاهای خود را زیر سوال برده اید؟

حتی وقتی این نقش را به دست آوردم ، مثل این بود که “آیا می توانم از عهده آن برآیم؟ آیا این خیلی زیاد است؟ مطمئنی؟’ هنگامی که من قرارداد رکورد خود را امضا کردم ، من نیز مانند “یو ، sh ، تی ، مرد ، آن را واقعی کردم!” من فقط این کار را کردم زیرا آن را دوست داشتم ، اما بعد احساس شد ، “مرد ، من اکنون همه این فشارها را احساس می کنم!” حتی وقتی که من در دانشگاه تحصیل می کردم و برای تئاتر موسیقی به مدرسه می رفتم ، من چیز زیادی در مورد نمایش های موسیقی نمی دانستم. من فقط آهنگ های کافی بلد بودم که یکی از آنها را انتخاب کنم تا برای تست بخواند. من احتمالاً دو مونولوگ را از ذهن می دانستم و یکی از آنها را انتخاب کردم تا برای تست ممیزی انجام دهد. وارد شدم و حالم این بود که “یو ، من حتی خیلی چیزهای زیادی درباره نمایش های موزیکال یا نمایشنامه نمی دانم!” بسیاری از بچه ها راجرز و همرشتین را می شناختند ، آنها همه این آهنگسازها و شعرها را می شناختند و من هیچ کدام را نمی دانستم. من حتی نمی دانستم لین-مانوئل چه کسی به دانشگاه می رود و در آن زمان در The Heights منفجر می شود.

من در مورد در ارتفاعات بعداً وقتی بچه ها می گفتند: “یو ، تو لاتین هستی ، تو پورتوریکویی هستی ، باید در The Heights کار کنی!” سپس موسیقی را شنیدم و مثل این شدم که “اوه ، آنها در این رپ می کنند!” به نظر نمی رسد مانند سایر موزیکال ها مانند چرخ فلک باشد! ‘ این برای من زمانی اتفاق افتاد که من در مدرسه تئاتر موسیقی بودم ، جایی که مردم می گفتند “یو ، شاید اگر طرز صحبت خود را تغییر دهید یا کمی موهای خود را بیرون دهید ، از نظر قومی نیز مبهم باشید. شما می توانید این نوع قسمت را بازی کنید. مردم نمی دانند شما چه هستید! ‘ و آنها آن را جذاب کردند!

فکر کردم ، “شاید بتوانم قطعات بیشتری را از این طریق تهیه کنم؟” سپس سرانجام لحظه ای داشتم که به این شکل درآمدم ، “من نمی توانم آنچه هستم را تغییر دهم و شما همیشه به این موضوع پی خواهید برد.” وقتی چیزی احساس صداقت می کند مردم می توانند ببینند و احساس می کنند. اگر قرار است یک شخصیت عربی باشد ، شخص عربی بگیرید. اگر او ایتالیایی است ، یک پسر ایتالیایی بگیرید. شما نیازی به تهیه لاتین ندارید! من هرگز کسی نیستم که شغلی را از این شخص سلب کنم فقط به این دلیل که سعی دارید آن را به طور واقعی انتخاب کنید. اما من فکر می کنم اکنون ، به ویژه در این عصر ، جهان متنوع است. ما باید بازیگران را انتخاب کنیم ، یا حداقل سخت ترین تلاش را برای انجام این کار تا حد ممکن معتبر انجام دهیم زیرا من کاملاً مطمئن هستم که این نقش لاتین است ، شما می توانید یک لاتین پیدا کنید تا آن نقش را بازی کند. اگر او جامائیکایی باشد ، می توانید یک بازیگر جامائیکایی پیدا کنید که بتواند آن نقش را بکشد. فقط ممکن است مجبور شوید کمی بیشتر کار کنید. شاید مجبور باشید چند نوار خودتان را تماشا کنید اما ارزش وقت و تلاش را دارد که نهایت تلاش خود را بکنیم تا این نقش ها را تا حد ممکن معتبر بازی کنیم ، زیرا این فقط باعث می شود فیلم شما بهتر شود.


موزیکال را دیدید در ارتفاعات برای اولین بار به عنوان دانشجوی نمایش. اگر بتوانید دوباره به آن تئاتر برگردید و در کنار کوچکتر خود بنشینید ، چه می خواهید به او بگویید؟

من می گفتم ، “آنچه اکنون احساس می کنید اشتباه نیست. آنچه احساس می کنید درست است. این موزیکال امیدوار است که در این جهان از برادوی جایی برای شما وجود داشته باشد! ‘ صادقانه بگویم حتی خواب هالیوود را هم نمی دیدم. موسیقی همیشه اولین عشق من بود ، اما فقط در آن لحظه بود ، مثل این بود که: “اگر فقط می توانستم در یک نمایش موزیکال شرکت کنم” ، زیرا این همان چیزی است که من برای آن به مدرسه رفتم و این همان چیزی است که خیلی سخت برای آن کار می کنم . من همچنین به او می گفتم ، “من می دانم که شما زمان سختی را می گذراندید ، به ممیزی می رفتید و پس از نه هیچ چیزی دریافت نمی کردید اما این موزیکال امید است!”

این شگفت انگیز است که فردی در صفحه نمایش نوع جدیدی از نقش اصلی مرد را نشان می دهد و مردانگی مثبت را نشان می دهد – این اصطلاح برای شما چه معنی دارد؟

من فکر می کنم مردانگی مثبت آسیب پذیری است. این در مورد این است که چگونه می توانیم آسیب پذیری را برای تک تک شخصیت ها ایجاد کنیم – حداقل این برای من است! من سپاسگزارم که نقش هایی را دریافت می کنم که اکنون می توانم در این فیلم ها نقش اصلی را داشته باشم. اما من فکر می کنم در قلب آن ، سرآمد بودن این است که بدانم صحنه در مورد من نیست. مثل این است ، “یو ، پشتیبان تهیه کنید. این لحظه فرد دیگری است! چگونه می توانم آسیب پذیرترین نفس خود باشم تا بتوانم به شریک صحنه خود ، هرکسی که در این لحظه بیشتر از من هستم ، هدیه دهم تا از این طریق احساس راحتی کنند تا در عوض این کار را انجام دهند؟ ” من همیشه این را می گویم ، “یو ، برای فرهنگ است!” امیدوارم این فیلم احساس کند برای فرهنگ است.

در The Heights اکنون در سینماها است.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>