دستگاه Ballerine IUB: هر آنچه درباره سیم پیچ مس جدید باید بدانید

[ad_1]

ما به عنوان زن ، رابطه تنفر از عشق و پیشگیری از بارداری داریم. گرچه ما دوست داریم که این امر به ما آزادی انتخاب در انتخاب خود را می دهد ، این واقعیت که بیشتر پیشگیری از بارداری به نوعی عوارض جانبی دارد می تواند بر بدن ما تأثیر بگذارد. (این که پیشگیری از بارداری تا حد زیادی مسئله زن است ، گفتگو برای زمان دیگری است).

اگر طرفدار کاندوم یا پیشگیری از بارداری هورمونی مانند قرص یا سیم پیچ IUS مبتنی بر هورمون نیستید – این دو مورد اخیر با افزایش وزن ، تغییرات خلقی و کاهش میل جنسی مرتبط هستند – ممکن است سیم پیچ مس (IUD) به نظر برسد مثل تنها گزینه شما اما حتی این عوارض جانبی خاص خود مانند عفونت لگن ، برفک دهان و در موارد نادر ، آسیب احتمالی به رحم شما را به همراه دارد. زن بودن آسان نیست ، ها؟

این سال 2021 است. چرا ما هنوز زنان غیر فرزندی را از طریق انتخاب یا غیر از این حالت عادی نکرده ایم؟

با این حال ، صحبت هایی در مورد پیوستن فرم جدیدی از پیشگیری از بارداری غیر هورمونی به صفوف انجام شده است. آنچه شما باید بدانید اینجاست.

IUB چیست؟

Ballerine IUB (توپ داخل رحمی) مشابه IUD کار می کند اما به جای T شکل کلاسیک ، کروی است و تقریباً به اندازه نیمی از IUD معمولی است.

IUB چگونه کار می کند؟

این روش از IUD استفاده می کند که در آنجا با آزاد سازی یون های مس در رحم از بارداری جلوگیری می کند.

“هنگامی که سیم پیچ های T شکل معرفی می شدند ، بیشتر به رحم مثلث صاف نگاه می کردند. اگر یک شکل T را در یک مثلث صاف وارد کنید ، کاملاً متناسب است. اما رحم در واقع یک حفره سه بعدی است و به طور مداوم منقبض و در حال حرکت است ، که باعث چرخش و جابجایی IUD در داخل رحم می شود. ” 29. پالایشگاه.

دانیلا اضافه می کند: “بالرین کاملاً کروی اختراع شده است ، بنابراین از هر طرف که باشد ، همیشه با رحم ارتباط خواهد داشت.” “این یک مکانیزم ایمنی داخلی برای به حداقل رساندن خطر سوراخ شدن دیواره رحم است و همچنین انعطاف پذیر است. این بدان معنی است که با انقباضات شما سازگار است و فقط با آنچه امروز از رحم می دانیم تناسب بیشتری دارد.”

از کجا می دانید که تخمک گذاری می کنید؟ این یک راهنمای کامل است

گفته می شود IUB 99٪ موثر است و می تواند بین 5 تا 10 سال دوام داشته باشد.

این دستگاه چهار سال قبل از ورود به بازار مورد آزمایش قرار گرفت ، با آزمایش های بالینی نشان داد که این دستگاه درد و خونریزی دوره برخی از زنان را کاهش می دهد.

آیا IUB در NHS است؟

IUB در ابتدا توسط OCON Medical در اتریش در سال 2014 ساخته شد و از آن زمان در سراسر اروپا در دسترس است. این اولین بار در سال 2017 در انگلستان به زمین نشست و از مارس 2017 به صورت خصوصی در دسترس بود – قرار بود سال گذشته در NHS عرضه شود اما به دلیل Covid این امر به عقب رانده شد.

در حالی که NHS از زمان عرضه آن مطمئن نیست ، پزشکی OCON گفت 29. پالایشگاه که می تواند در پایان سال 2021 باشد.

این گفت: “ما یک شریک در انگلیس داریم ، که در حال بحث و گفتگو با NHS است. متأسفانه ، COVID ما را به عقب رانده است ، بنابراین ما مجبور شدیم این برنامه ها را کمی متوقف کنیم.” “گفتن دقیقاً چه مدت طول می کشد بسیار دشوار است. ممکن است ماه آینده باشد ، ممکن است در پاییز باشد – اما ما در حال بحث و گفتگوهای فعال هستیم و امیدواریم که بتوانیم آن را امسال راه اندازی کنیم.”

انگشتان ما محکم رد شده اند.

اینگونه رژیم غذایی می تواند روی باروری شما تأثیر بگذارد

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>