دمی لواتو به عنوان غیر دودویی بیرون آمده و در حال تغییر دادن ضمایر به آنها است

[ad_1]

دمی لواتو در بیانیه شخصی منتشر شده در توییتر اعلام کرده است که آنها غیر باینری هستند.

این خواننده 28 ساله از طریق گفت ویدئو “با این گفته ، من ضمایر خود را به” آنها / آنها “تغییر می دهم.

آنها ادامه دادند: “من احساس می کنم این به بهترین وجه بیانگر سیالیتی است که در بیان جنسیتی ام احساس می کنم و به من اجازه می دهد نسبت به شخصی که هم می دانم هستم و هم در حال کشف او هستم معتبرترین و واقعی ترین احساس را داشته باشم.”

برای دیدن این تعبیه شده ، باید کوکی های رسانه اجتماعی را تأیید کنید. تنظیمات برگزیده کوکی من را باز کنید.

دمی گفت که آنها از مجموعه ویدیویی “4D With Demi Lovato” برای بحث در مورد هویت غیر باینری خود ، معنای آن برای آنها و اینکه هویت جنسیتی برای افراد دیگر چگونه است ، استفاده خواهند کرد.

آنها اضافه كردند: “من می خواهم به صراحت بگویم كه من هنوز دارم یاد می گیرم و به خودم می آیم و ادعا نمی كنم كه متخصص یا سخنگوی هستم.”

دمی همچنین مجموعه ای از نظرات را در کنار ویدیوی توییتر ارسال کرد و گفت: “هر روز که از خواب بیدار می شویم ، فرصتی دیگر به ما داده می شود تا همان چیزی باشیم که می خواهیم و آرزو می کنیم. من اکثر عمر خود را در جلوی از همه شما … چیزهای خوب ، بد و همه چیز را در این بین دیده اید.

Demi Lovato Dancing with The Devil: 9 عکس تکان دهنده از این مستند قدرتمند

“نه تنها زندگی من یک سفر برای خودم بوده است ، بلکه من برای کسانی که در آن طرف دوربین بودند نیز زندگی می کردم. امروز روزی است که من بسیار خوشحالم که می توانم زندگی بیشتری را با شما به اشتراک بگذارم – من افتخار می کنم که اجازه دهید شما می دانید که من به عنوان غیر باینری شناخته می شوم و به طور رسمی ضمایر خود را به آنها تغییر می دهم.

“این بعد از بسیاری از کارهای شفابخشی و خود بازتابی به وجود آمده است. من هنوز دارم می آموزم و به خودم می آیم ، و ادعا نمی کنم که یک متخصص یا سخنگو هستم. اشتراک گذاری این مورد با شما اکنون سطح دیگری از آسیب پذیری را برای من

“من این کار را برای کسانی که در آنجا نتوانسته اند کسانی را که واقعاً با عزیزانشان تقسیم می شوند ، انجام می دهم. لطفاً در حقیقت خود زندگی کنید و بدانید که من برای شما بسیار دوست دارم xox”.

از آنجا که اینستاگرام در پروفایل ها فضایی را برای ضمایر ایجاد می کند ، در اینجا یادآوری دلیل به اشتراک گذاری عمومی آنها مهم است

این فاش شدن چند ماه بعد از اعلام دمی اعلام کرد که در پادکست جو روگان در جنس همجنسگرا هستند. دمی در پاسخ به این س aboutال که آیا آنها بچه می خواهند پاسخ داد: “من قبلاً استفاده می کردم. فکر می کنم اگر چیزی را بخواهم قبول کنم. من سال گذشته با یک مرد نامزد شده بودم.

“من همچنین نمی دانم که آیا با یک پسر روبرو خواهم شد یا خیر ، بنابراین واقعاً نمی توانم خودم را باردار ببینم. اکنون من بسیار روان هستم. و بخشی از دلیل این که اینقدر مایعات هستم چون من فوق العاده کمد شده بودم. “

وقتی از آنها س askedال شد که آیا دمی همه جنسی است ، آنها پاسخ دادند: “بله ، همه جنسیت”.

به عنوان یک فرد غیر باینری ترانس ، این توصیه من برای حمایت از دوستانتان هنگام بیرون آمدن است

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>