دمی لواتو در حال رقصیدن با شیطان بررسی: 9 عکس العمل تکان دهنده

[ad_1]

سری مستندهای مورد انتظار دمی لواتو رقصیدن با شیطان اولین نمایش امروز در YouTube Originals است و قسمتهای بعدی هر سه شنبه منتشر می شود. این سریال به کارگردانی مایکل دی. راتنر و بازی در نقش های التون جان و کریستینا آگیلرا ، بر لحظات تاریک زندگی دمی – از جمله اختلالات مزمن غذا خوردن و اعتیاد به مواد مخدر و الکل – متمرکز است که منجر به بستری شدن وی در بیمارستان در اثر مصرف بیش از حد داروهای بسیار کشنده در جولای 2018 در سن 25 سالگی. و افشاگری ها واقعاً تکان دهنده هستند.
در تریلر ، دنباله ای برای مستند 2017 “به سادگی پیچیده” ، که اکنون بیش از 35 میلیون بازدید در YouTube دارد ، که در اوایل سال جاری منتشر شد ، دمی در مورد مصرف بیش از حد خود اظهار داشت: “من سه بار سکته کردم ، یک حمله قلبی داشتم. پزشکان گفتند که من پنج تا 10 دقیقه بیشتر وقت دارم [to live]”

از فشارهای ناشی از یک ستاره کودک بودن گرفته تا خطرات وحشتناک اعتیاد به مواد مخدر ، در اینجا 9 عکس اصلی ما از قسمت 1 آورده شده است:

1)) “آیا ما در مورد هروئین صحبت می کنیم؟ آیا ما این کار را می کنیم؟ “ یکی از بهترین دوستان دمی ، متیو اسکات مونتگومری ، در مورد اعتیاد خواننده به مواد مخدر کلاس A در ابتدای قسمت می پرسد. بسیاری از نزدیکترین دوستان دمی که در این مستند حضور دارند ، از این واقعیت که وی آنها را تحریم کرده است برای اولین بار در مورد میزان واقعی اعتیاد به مواد مخدر – از جمله هروئین – که باعث بیش از حد مصرف بیش از حد مواد مخدر در سال 2018 شد ، خصوصاً همانطور که مشخص شد او در پنهان کردن اعتیاد خود بسیار ماهر شده است.

2.) دمی اعتراف می کند که در هفته های منتهی به بستری شدن در بیمارستان “مواد مخدر خرید” کرده است. این خواننده – که تا شش سال قبل از عود سال 2018 هوشیار بود – با موادی که قبلاً هرگز امتحان نکرده بود از جمله مولی (MDMA) ، کوکائین ، ماری جوانا ، الکل و اکسی کدون را آزمایش کرد. او اذعان می کند: “این فقط باید مرا می کشت.” دو هفته بعد با هروئین و کراک کوکائین آشنا شد. وی اظهار داشت: “من از خطی عبور کردم که هرگز نباید در دنیای اعتیاد از آن عبور می کردم.”

3.) فشار “کامل” بودن و شش سالگی متانت او منجر به مصرف بیش از حد آن شد. او اذعان می کند: “من بدبخت شدم و فقط چنگ زدم”. “از آنجا که من با آنچه در زندگی ام پرداخته ام بسیار صریح و صادق بوده ام ، احساس کردم که باید این الگوی عالی باشم … شش سال زمان زیادی برای گفتن است ،” بلغزان و برو دوست داشتن و مربی هوشیار سابق او ، سیرا (سارا الیزابت میچل) ، موافقت می کند و می گوید: “فرزند ارشد کمال و سلامت روانی یک دامنه لغزنده است.”

هر آنچه در مورد Demi Lovato’s Dancing with the Devil باید بدانید در مورد اعتیاد وی ، مصرف بیش از حد مجاز و بهبودی او نشان می دهد

4.) عود مجدد او خیلی سریع اتفاق افتاد. دمی فاش می کند که در یک عکسبرداری بدبخت بوده است و فکر کرد هوشیاری و بدبختی چه فایده ای دارد؟ بنابراین ، او رفت و یک بطری شراب قرمز خرید. در عرض 30 دقیقه او در یک مهمانی در LA بود و با فروشنده مواد مخدر سابقش برخورد کرد ، این یک ماه پس از شش سالگرد متانت او بود. سه ماه بعد او برای زندگی خود می جنگید.

5-) هیچ یک از دوستانش در آن زمان از میزان اعتیاد او به مواد مخدر آگاهی نداشتند. “دنی ویتال” ، طراح رقص و مدیر خلاق سابق او ، نشان می دهد: “او در پنهان كردن ترك و هروئین بسیار خوب بود.” خود دمی اذعان می کند که فیلم های مستند کنسرو شده در مورد تور جهانی “به من بگو دوستت دارم” در سال 2018 حقیقت مشکلات او را نشان نمی دهد. دمی نشان می دهد: “در آن مستند من فقط به تولیدكنندگان اجازه می دادم كه نوك کوه یخ را ببینند.”

6.) “بعضی مواقع مجبور شدم شب بمانم زیرا او یک کلوچه خورد ،” جوردن جکسون ، دستیار سابق او در مورد میزان مبارزه دمی با اختلالات خوردن و تصویر بدن که منجر به مصرف بیش از حد وی نیز شد ، می گوید. دمی نشان می دهد: “من با اختلالات خوردن ، بیش از حد ورزش و رژیم های شدید شروع به عود کردم.”

شب گذشته بینندگان در طول بازی وظیفه کمی گم شدند ، بنابراین در اینجا خلاصه ای از همه اصطلاحات گیج کننده وجود دارد (بله ، از جمله CHIS)

7.) فشار برای هوشیار ماندن و ایجاد تصویر کامل از بدن منجر به ایجاد یک محیط سمی می شود. متیو اذعان می کند: “ما باید در مورد او بسیار محتاط بودیم” ، اذعان می كند كه همه اطراف او مجبور به آزمایش مواد مخدر می شوند و می افزاید: “این دیوانه به نظر می رسد ، اما شاید بعضی از كنترل هایی كه او با تیم آخر خود داشت انجام می شد تا او عود می کند ، اما کاملاً نتیجه معکوس داد. کنترل و محدودیت بسیار محدود کننده بود و این برای او سمی بود. ” دمی اضافه می کند ، “من احساس می کنم به جای اینکه خودم تصمیم بگیرم ، تصمیماتی برای من گرفته شده است.”

8.) مرگ پدرش هنوز او را آزار می دهد. دمی نشان می دهد که چگونه پاتریک لواتو معتاد و الکلی بوده است که از مادرش آزار و اذیت کرده و او در سال 2013 هنگامی که او فقط 20 ساله بود درگذشت. “من در طول سالها احساس گناه زیادی کردم زیرا من چنین مدافع بهداشت روانی بوده ام ، اما اینجا پدرم که دوقطبی و اسکیزوفرنیک بود و علاوه بر این به بیماری اعتیاد مبتلا بود و من کمکی به او نمی کردم. این واقعاً من را از خواب فرو برد ، اما در نهایت او در آن مرحله خیلی دور بود. “

9.) ستاره کودک بودن و شرکت در مسابقات زیبایی عزت نفس او را از بین برد. “اگر به سابقه خانوادگی من نگاه کنید ، مادر من با اختلالات خوردن و مسائل مربوط به مواد غذایی سر و کار داشته است ، بنابراین من هیچ چیز دیگری را نمی دانستم و سپس وقتی در یک مسابقه زیبایی شرکت کردم – این بسیار رقابتی است و همه چیز در مورد استعداد و ظاهر شما است – عزت نفس من به دلیل آن مسابقه های زیبایی کاملاً آسیب دیده بود. به یاد دارم که با خودم پیمان بسته ام و می گفتم ، “اگر در این مسابقات زیبایی پیروز نشوم ، دیگر هرگز غذا نخواهم خورد.” سپس شما مرا جلوی دوربین قرار می دهید و من فوق العاده رقابت می کنم و در هر کاری بهترین هستم. “

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>