دندانها بالاخره بخشی از برنامه های زیبایی ما می شوند

[ad_1]

یکی از حفره های خرگوش اینترنتی به یادماندنی که در حین قفل کردن از بین رفتم ، دیدن عکس های قبل و بعد از دندان های افراد مشهور بود. تو رفتگی در دیوار ، می دانم ، اما دیدن اینکه چقدر دندان های شخص می تواند ظاهر او را تغییر دهد ، حتی اگر چیز دیگری در ظاهر او تغییر نکرده بود ، جذاب بود.

برخی از آنها درمان های سفید کننده داشتند ، برخی دیگر تحت درمان های ارتودنسی مانند اینویزالاین قرار گرفتند و برخی از آنها روکش های پرسلینی کامل نصب شده بودند ، اما مهم نبودند که دندان های خود را عوض کرده و یا تغییر دهند ، همه با اطمینان تازه لبخند می زدند.

دکتر Rhonda Eskander ، دندانپزشک برنده جایزه در لندن ، توضیح می دهد: “مردم اغلب وقتی دندان هایشان تغییر شکل می یابد ، گریه می کنند.” وی افزود: “معمولاً احساس اعتماد به نفس در بیماران زیاد است و آنها اغلب این باور جدید را دارند كه می توانند كارهایی را انجام دهند كه تصور می كردند وقتی لبخندهایشان را دوست ندارند ، نمی توانند انجام دهند.”

از کایلی جنر تا کیت میدلتون: چشمگیرترین تحولات دندان مشهور

برای چنین ویژگی برجسته ای از چهره که می تواند هم از نظر ظاهری و هم از نظر روحی دگرگون کننده باشد ، عجیب به نظر می رسد که عرضه محصولات در طول تاریخ بسیار محدود بوده است. مراقبت از دهان و دندان به طور کلی فوق العاده بالینی است و باعث می شود تجربه مسواک زدن دندان هایمان فراتر از لذت باشد.

از طرفی تلنگر ، هر نوع درمان آرایشی بیش از سلامتی و بهبود کلی ، پیرامون زیبایی است. درمان های سفید کننده می توانند باعث ایجاد حساسیت و برخی از بین رفتن مینای دندان شوند ، در حالی که استفاده از روکش ها تقریباً به طور کامل دندان طبیعی را پر می کند.

عجیب است که با توجه به سایر ویژگی های صورت ما از ارائه یک محصول بی حد و حصر نه تنها جلب توجه به آنها بلکه برای مراقبت بهتر نیز لذت می برید. به عنوان مثال از ابروها استفاده کنید. ما مداد ، خودکار ، قلم مو ، ژل ، موم بلکه ماسک و سرم رشد نیز داریم که گاهی اوقات به صورت آرایشی فرم می گیرند تا تقویت کلی تری ایجاد کنند.

نمی گویم می خواهم کسی برای دندان آرایش کند (گرچه صادقانه بگویم ، من از این ایده بیزار نیستم). تمام آنچه من می گویم این است که ، سرم های لثه کجا هستند که به سلامت لثه کمک می کنند در حالی که از زیبایی دندان های ما اطمینان حاصل می کنند؟ چرا محصول سفید کننده ای وجود ندارد که مینا را نیز تقویت کند؟ چرا ما هنوز باید بین سالم بودن دندان ها و بهترین ظاهر دندان ها یکی را انتخاب کنیم؟

خوشبختانه ، نشانه هایی از تغییر صنعت وجود دارد و مارک ها تلاش می کنند سلامت دهان و دندان را به همان اندازه با سایر مراحل معمول زیبایی ما برسانند. به همین خوبی – تقاضا برای تغییرات دندانی هرگز بیشتر نبوده است (یکی دیگر از پیامدهای یک سال خیره شدن به زوم). دکتر Rhonda می گوید: “از زمانی که همه گیری رخ داده و افراد بیشتری روی صفحه خود به چهره های خود خیره شده اند ، آنها مشغول ظاهر خود شده اند.” “من در سال گذشته چهل درصد افزایش درخواست مشاوره را دیده ام.”

برای پایین آوردن آخرین نوآوری ها ، به لبخند زدن ادامه دهید …

مراقبت از مینا

مینای دندان را می توان به روشهای مختلفی از جمله مصرف مواد غذایی و نوشیدنی های اسیدی و همچنین مواردی مانند دندان قروچه شبانه سایید. نتایج فرسایش مینای دندان زرد شدن دندان است (فرسایش لایه عاج زیر آن را که به رنگ زرد است در معرض دید قرار می دهد) و همچنین حساسیت (مینای دندان از اعصاب محافظت می کند و از قرار گرفتن در معرض آن جلوگیری می کند).

سالها است که بسیاری برای درمان زردی دندانها به دنبال درمانهای خشن سفید کننده هستند. با این حال ، این احتمالاً بدترین کار بود. برخی از درمان های سفید کننده نه تنها به مینای دندان آسیب بیشتری می رسانند ، بلکه به طرز باورنکردنی باعث تشدید اعصاب می شوند و اگر مینای دندان از قبل فرسایش زیادی داشته باشد ، می تواند باعث درد شدید شود.

خوشبختانه ، متخصصان لعاب Regenerate روی فرمول جدیدی برای مقابله با هر دو موضوع کار کرده اند. خمیر دندان حساسیت جدید (13.50 پوند ، احساس بی نظیر) آنها کمک می کند تا مینای دندان با فرمول معدنی NR-5 + ثبت شود ، که باعث محافظت از اعصاب در معرض پوست می شود و حساسیت بیش از حد را درمان می کند و همچنین سفیدی طبیعی را بازیابی می کند. این بسیار کارآمد است ، حتی به عنوان یک وسیله پزشکی طبقه بندی شده است ، و با این حال موفق شده است با بسته بندی زیبا و عطر و طعم نعناع ، عنصر لوکس را حفظ کند.

الان بخرش

مراقبت از لثه

من می دانم که در مورد سرم برای لثه هایمان شوخی کردم ، اما آخرین راه اندازی Colgate را می توان اینگونه توصیف کرد. خمیر دندان جدید Elixir Gum Booster حاوی اسید هیالورونیک قهرمان مراقبت از پوست ، همراه با فناوری فلوراید ، به سالم و هیدراته شدن لثه و دفع پلاک های مضر کمک می کند. بعلاوه ، بسته بندی با طراحی مناسب تر برای قفسه و مواد پایدار ، کاملاً اصلاح شده است.

الان بخرش

سفیدکنندگی ملایم اما مثر

با فاصله زیادی از فرمولهای سخت گذشته ، Spotlight Oral Care برای سیستمهای سفید کننده ملایم اما موثر خود به مقام فرقه رسیده است. نوارهای آنها ماده سفید کننده پراکسید هیدروژن را با روغن ویتامین E Gum Comforting ترکیب می کنند ، که در روش های بالینی برای کاهش تحریک و جوان سازی بافت های دهان استفاده می شود. آنها همچنین دارای یک قلم اضافی هستند که به شما کمک می کند تا لکه های روزانه چای ، قهوه یا شراب قرمز دفع شود.

الان بخرش

پیوند کامپوزیت

از آنجایی که روکش ها باید دندان طبیعی را به یک نقطه بریزند ، افراد بیشتری به سمت روند تخریب و طبیعی تر پیوند کامپوزیت جهت رسیدن به لبخند مورد نظر خود منحرف می شوند. دکتر Rhonda توضیح می دهد: “باندینگ یک درمان معمولاً دنبال شده است که شامل افزودن رزین به لبه های دندان یا کل سطح دندان است.” “این یک روش عالی برای تقویت شکل ها ، تغییر رنگ دندان ها یا کمک به پوشاندن چرخش های جزئی است که بدون درد است و باعث آسیب دائمی دندان های طبیعی نمی شود.”

بهترین کیت های سفید کننده دندان برای سفیدتر شدن دندان های شما در خانه (به علاوه کمی توصیه از یک دندانپزشک برتر)

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>