دوش آروماتراپی راهی آرامش بخش برای ارتقا. سطح شستشو است

[ad_1]

ما در سال گذشته زمان زیادی را در خانه های خود گذرانده ایم. ما چهار دیوار خود را می شناسیم بسیار خوب در این مرحله و در حالی که جهان دوباره به عقب باز می شود ، خانه های ما همچنان یک پناهگاه بسیار مهم هستند.

به ویژه یک اتاق برخی از فرارهای سرسختانه را ارائه می دهد ، و آن حمام ما است. جایی است که می توانیم به آنجا برویم تا مشکلات خود را در زیر فاضلاب بشوییم و مانند ماریا در سر دوش آواز بخوانیم (ببخشید همسایگان). اما چند سوئیچ نرم و صاف می تواند دوش منظم شما را به M&S دوش تغییر دهد – یعنی کمی بیشتر بوجی.

در واقع ، شما می خواهید در چند رایحه اصلی سرمایه گذاری کنید که شما را مانند هیچ یک دیگر بالا می برد ، سپس آنها را در یک تور دوش بخار قرار دهید که تمام اتاق را با آن عطر اسپا مانند پر می کند.

یک شستشوی بدن شگفت انگیز دوش همیشگی شما را به یک تجربه آبگرم تبدیل خواهد کرد. اینها بهترین هستند …

بهترین کشف ما بخارشوی ها بوده است. دو کلمه: تغییر دهنده ی بازی. بخارهای دوش آروماتراپی Cleverfy (19.99 پوند) بیش از 10000 امتیاز در آمازون و یک لژیون از پیروان اختصاصی دارند. شما قرص دوش را در کف دوش خود قرار می دهید و هنگام شستشو عطر درمانی در هوا آزاد می کند. فقط توجه داشته باشید ، قرار دادن است همه چيز. آن را خیلی خشک بچسبانید و هیچ عطر و بویی از آن خارج نمی شود ، آن را در جریان جت کامل بچسبانید و قبل از اینکه رایحه به شما برسد ، در تخلیه از بین می رود. بنابراین آن را در جایی پاپ کنید که پاشیده شود اما خیس نشود.

ترفند دیگر آویختن اکالیپتوس از سر دوش است. با گرم و مرطوب شدن برگها ، روغنهای اساسی آزاد می کنند که نه تنها بوی احیا کننده می دهند ، بلکه می توانند سینوس های بدن را نیز از بین ببرند. با آوردن قسمت بیرونی ، آنها می توانند به احساس گریز از وسایل کمک کنند (فکر کنید یک ماسه جنگلی کوچک است) ، به علاوه آنها در آزمون Insta-grid نیز برنده می شوند. دسته زیادی برای انتخاب در Etsy وجود دارد ، یا بازار گل محلی خود را به بازار عرضه می کنید.

برای دیدن این تعبیه شده ، باید کوکی های رسانه اجتماعی را تأیید کنید. تنظیمات برگزیده کوکی من را باز کنید.

در غیر اینصورت ، می توانید به ژل های دوش و روغن هایی که در محل برخورد می کنند بچسبید. دبورا جوزف ، سردبیر GLAMOUR ، سوگند یاد می کند که Aromatherapy Associated Revive Morning Bath & Oil Shower Oil ، 49 پوند. قبل از دوش گرفتن ، قبل از ماساژ دادن روی بدن ، چند قطره از روغن را در دستان خود فنجان کنید و بوی گریپ فروت ، رزماری و ارس را بطور عمیق استنشاق کنید. وقتی زیر آب روان می ایستید ، گرما و بخار بخارات را در هوا آزاد می کند ، به این معنی که می توانید مدت طولانی تری از آنها لذت ببرید (بدن شما را نیز بسیار نرم می کند).

می توانید روغن را با Revive Shower Oil-To Milk Body Cleanser ، 26 پوند جفت کنید یا رایحه های دیگری را که دوست دارید ترکیب کنید. ما با پاک کننده بدن برگ ژرانیم Aesop (33 پوند) ، ژل دوش کف ساکورا Rituals (8.50 پوند) ، شستشوی بدن با آرامش دوش آروما Weleda (8.25 پوند) و ژل دوش سم زدایی با درمان معدنی رادوکس (0.90 £) وسواس داریم.

برای اطلاعات بیشتر از معاون ویرایشگر زیبایی GLAMOUR ، اِل ترنر او را در Instagramelleturneruk دنبال کنید.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>