دکتر جارت + Cicapair ™ Tiger Grass اصلاح رنگ اصلاح رنگ

[ad_1]

هیچ زمانی بهتر از قفل ملی برای آزمایش جالبترین روند مراقبت از پوست / آرایش / مو و نوآوری های ناامیدکننده در زیبایی فناوری از راحتی خانه خود وجود ندارد. با این حال ، هیچ چیز ناامیدکننده ای بیش از هزینه بیش از 100 پوند برای یک روش درمانی موی جدید یا سیستم صورت در خانه نیست ، فقط برای فهمیدن اینکه این در واقع * م workثر نیست.

وارد GLAMOR سعی می کند: مجموعه هفتگی اینستاگرام که ویراستاران GLAMOR را می بیند همه کارهای وقت گیر (و گران) را برای شما انجام می دهند.

در اینجا پنج محصولی که در Glam Drop این هفته دیدید آورده شده است

ما مشغول امتحان کردن همه (گاهی) حواس پرت بوده ایم اما همیشه دیوانه های زیبایی فوق العاده برای گرفتن طوفان در اینترنت – از درمان ماسک هوشمند UFO 2 FOREO (ماسک صورت LED با اختلاف) تا صورت 138 پوندی سارا چاپمن در منزل و صورت سلامتی Toni & Guy! Crimper حجم دهنده مخفی. اینها محصولی است که همه زیبایی های باسابقه در اینترنت درباره آنها صحبت می کنند – اما شما می خواهید قبل از خرید کمی درباره آنها تحقیق کنید.

با تشکر از GLAMOR Tries ، نیازی نخواهید داشت که سکه های سخت بدست آمده خود را برای آزمایش این نوآوری ها هدر دهید. ما اولین کار آنها را شروع می کنیم ، به شما کمترین قیمت را می دهیم و اطمینان می دهیم که شما روی محصولاتی که واقعا کار می کنند سرمایه گذاری کنید. چیزی که میبینی را دوست داری؟ شما می توانید تمام محصولاتی را که در هفته های گذشته در تلاشهای GLAMOR مشاهده شده در زیر بخرید. مسابقه بله؟

لب هایی مثل Little Mix می خواهید؟ این سایه بوش دقیق MAC است که آنها دوست دارند (و با هزینه 15 پوند متعلق به شماست)

در GLAMOR Tries این هفته ، ویرایشگر زیبایی ما ، لتی وینتر ، محصولی را که همه در TikTok بخاطر آن * وحشی * می کنند ، امتحان کرد. البته ، این درمان جبر + دکتر Cicapair ™ Tiger Grass اصلاح رنگ است که در رسانه های اجتماعی از اواخر زمان ویروسی شده است زیرا به سادگی تبدیل می کند پوست. با قیمت 13 پوند در Beauty Bay برای درمان لکه ها ، اصلاح قرمزی و بازیابی قدرت پوست شما کار می کند. این دارای SPF30 است و می تواند در زیر آرایش و یا به تنهایی پوشیده شود. اینجاست که چه اتفاقی افتاد که آن را امتحان کردیم …

بگو اینطور نیست! لوازم آرایشی و بهداشتی BECCA درهای خود را می بندد ، بنابراین در اینجا جلوه دهنده هایی است که اکنون باید ذخیره کنید

لوتی گفت: “بنابراین ، عنصر قهرمان علف ببر است که اساساً در کاهش قرمزی و تحریک کننده آرامش بخش است.” “اما این رنگ سبز نیز دارد ، جایی که اصلاح رنگ در آن وارد می شود.

“من آرایش ندارم و منظورم این است … در حال حاضر پوست من خوب است ، اما در اطراف بینی ام برخی از شکستگی ها و برخی مناطق قرمزی وجود دارد. من فقط می خواهم یک طرف صورتم را انجام دهم و مقایسه کنم. .. “


الان بخرش

لوتی گفت: “خوب … ذهن. دمیده. می بینم که چرا این ویروسی شده است.” “به این نگاه کنید! بنابراین من همین قسمت از صورتم را با محصول انجام داده ام – به آن خط و تفاوت نگاه کنید! احساس می کنم دارد من را کمی ریزتر کرده اما همه قرمزی ها را از بین برده است.

“این حتی آرایش نیست! این نوعی تأثیری است که من می توانم از یک بنیاد خالص انتظار داشته باشم ، بنابراین واقعاً مرا از پا در می آورد!”حکم؟ “من مطمئناً از زیرسازی و کانسیلر کمتری برای دستیابی به پوششی که می خواستم استفاده کردم ، اما همچنین فکر می کنم برای آن روزهایی که می خواهید بدون آرایش آرایش کنید اما به” چیز کمی “نیاز دارید ، بسیار خوب خواهد بود.

“به نظر من قطعاً سزاوار وضعیت ویروسی خود است و من هر روز از این استفاده خواهم کرد.” فروخته شده؟ یکسان.

الان بخرش

آیا شما به دکتر جارت + درمان اصلاح رنگ اجازه خواهید داد؟ آیا قبلاً آن را امتحان کرده اید؟ نظرات خود را در اینستاگرامglamouruk با ما در میان بگذارید.

در عین حال ، در اینجا تمام محصولاتی که طی چند هفته گذشته در GLAMOR Tries مشاهده کرده اید وجود دارد. خرید خوبی داشته باشید!

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>