دکتر جوش پوپر در حال راه اندازی محدوده مراقبت از پوست SLMD خود در انگلستان است

[ad_1]

اگر در چند سال گذشته در هر نقطه ای در شبکه های اجتماعی بوده اید ، احتمالاً با حداقل یکی از فیلم های پوست سندرا لی دارای گواهی نامه هیئت مدیره روبرو شده اید. در غیر این صورت به عنوان دکتر پیمپل پوپر شناخته می شد ، لی از طریق به اشتراک گذاشتن فیلم های آموزشی در اینترنت از استخراج ، فشار دادن و ، حدس می زدید ، مجموعه ای از نقاط مختلف به شهرت رسید.

از جوش های سرسیاه گرفته تا لکه بینی ، فیلم هایی که به طرز عجیبی راضی کننده لی هستند باعث شده وی به طور خیره کننده 7.1 میلیون مشترک در YouTube ، 4.2 میلیون فالوور در اینستاگرام ، 9.6 میلیون فالوور در TikTok و حتی نمایش تلویزیونی خودش باشد.

نکات مهم برای پاکسازی نقاط ، به علاوه بهترین محصولات درمان آکنه که به ما قول می دهیم * واقعاً * کارساز هستند

و گرچه مقدار زیادی از موفقیت او ناشی از رضایت تا حدی عجیب و غریب است که ما از تماشای فیلم های HD از فشرده شدن لکه ها به دست می آوریم ، این دانش عمیق لی در مورد مراقبت از پوست و همچنین این واقعیت است که او یک متخصص پوست بسیار عالی است ، که ما را باز می گرداند

مطمئناً ، استخراج نقطه ای محتوای بسیار خوبی ایجاد می کند ، اما لی به عنوان یک متخصص پوست کمک به تشخیص انبوهی از بیماری های پوستی و کمک به بیماران خود در درک دقیق آن چیست و چگونه می تواند آن را درمان کند. به طور خلاصه ، او وقتی که صحبت از مراقبت از پوست می شود و اینکه می داند پوست ما به چه نوع مواد و فرآورده هایی نیاز دارد ، منشأ دانش است.


به راحتی می توان گفت که وقتی لی خط مراقبت از پوست خود را در ایالات متحده ، SLMD (که Sandra Lee MD است) مراقبت از پوست خود را راه اندازی کرد ، در سال 2017 ، کمی غبطه خوردیم که نمی توانستیم دست به آن بزنیم. اما سرانجام ، می توانیم اعلام کنیم که بزودی یک پرتاب در انگلیس آغاز می شود. در حقیقت ، از 14 ژوئن هشت مورد از پر تقاضا ترین محصولات SLMD برای خرید در انگلیس در دسترس خواهد بود (بله ، این هفته بعد!)


بنابراین ، چه انتظاری می توان داشت؟ لی با درک اینکه همه ما توانایی رزرو در بازدیدهای ماهانه برای مراجعه به یک متخصص پوست را نداریم ، لی مشتاق ایجاد محصولاتی بود که نگرانی های پوستی را به همان روشی که دکتر برطرف می کند ، ایجاد کند. با استفاده از برخی از موثرترین مواد فعال کننده مراقبت از پوست ، مانند اسید گلیکولیک ، رتینول و اسید سالیسیلیک ، محصولات SLMD Skincare ایجاد شده اند تا ما را تشویق کنند تا با استفاده از محصولاتی که واقعاً نتایج را نشان می دهند ، سلامت پوست خود را به دست خود بگیریم.

در مورد خود محصولات ، قیمت ها از 26 پوند شروع می شود و هدف اصلی این مجموعه رفع تعدادی از مشکلات اساسی پوست از جمله لکه ها ، پیری و خشکی است. به یک پاک کننده سالیسیلیک اسید فکر کنید که هدف آن ایجاد لایه برداری ملایم و کاهش شکستگی ها ، لوسیون گوگردی لکه دار ، لوسیون بدن اسید گلیکولیک برای هدف قرار دادن پوست خشن و پر از ناهمواری و همچنین یک سرم اسید اسکالین و اسید هیالورونیک برای استفاده روزانه است.

در حالی که هنوز باید یک هفته دیگر محکم بنشینیم تا زمانی که بتوانیم محصولات خود را بدست آوریم ، پیشنهاد می کنیم این نسخه را در دفتر خاطرات خود علامت گذاری کنید.

مراقبت از پوست SLMD از 14 ژوئن از طریق www.SLMDSkincare.co.uk در دسترس خواهد بود.

ویراستاران زیبایی ما هزاران مرطوب کننده را امتحان کرده اند و این 25 بهترین ماده در تمام زمان ها است

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>