دیزی لو در مورد سلامت روان ، علاقه او به پایداری و آیین های سلامتی جادوگرش.

[ad_1]

برای این هفته “My Glamifesto for Life” با دیزی لوو همیشه دوست داشتنی صحبت می کنیم تا درباره هک های سلامتی او – برخی از مراسم جادوگری کریستال وو در آنجا – عشق او به رقص ، آنچه در سال گذشته آموخته است ، آنچه که می تواند بشنویم بدون اینکه زندگی کند و او برای مشاوره به کسی متوسل می شود.
یک محیط بان پرشور و علاقه مند به بازیافت و لباس های پرنعمت ، لوبیا همچنین کار با W’air را می ریزد – یک دستگاه جدید مراقبت از لباس پایدار 3 در 1 که می تواند لکه ها را از بین ببرد و لباس ها را تازه کند و به طور کلی تمام محصول شما را حفظ کند لباس هایی که احساس می کنند و به اندازه دیزی (عجیب) به نظر می رسند!

تماشا کنید: Glamifesto دیزی لوو

برای دیدن این تعبیه شده ، باید کوکی های رسانه اجتماعی را تأیید کنید. تنظیمات برگزیده کوکی من را باز کنید.

مانترا روزانه شما چیست؟

مانترا روزانه من تمام تلاش خود را می کنم تا در زمان حال زندگی کنم زیرا این تنها چیزی است که داریم.

تقویت کننده خلق و خوی فوری شما چیست؟

تقویت کننده فوری خلق و خوی من رقصیدن است. کاملاً با هر چیزی رقصیده ام ، اما به نظر می رسد R&B دهه نود بیش از همه من را دوست دارد.

من با بسیاری از ابزارها سلامت روان خود را مدیریت می کنم. فکر می کنم امروزه ما بیش از هر زمان دیگری به ابزار نیاز داریم. مراقبه چیزی است که به من کمک زیادی می کند. ورزش بخش بزرگی از مراقبت از خودم برای سلامتی روانی من است ، از رقص تا پیلاتس گرفته تا هر نوع ایروبیک. من در دویدن وحشتناک هستم ، اما هنوز هم سعی می کنم تمرینات وزنه برداری و خیلی زیاد!
و من همچنین فکر می کنم که فوق العاده مهم است … برای من ، من می دانم که حمام های گرم با نمک دریا زیبا ، آیین های خاص ، مراسم واقعا مهم هستند. در ماه کامل یا ماه جدید ، نوشتن لیست و سوزاندن آنها ، و جادوگری واقعی ، و یک مورد علاقه اصلی من برای مرتب کردن سر من اگر احساس می کنم کمی در یک فانک هستم ، برای مردم آشپزی و آشپزی است که دوستش دارم

چه چیزی باعث می شود احساس اشتیاق داشته باشید؟

من می گویم چیزی که باعث می شود احساس اشتیاق کنم ، مراقبت از محیط در حد توانم است. پایداری چیزی است که خیلی به قلب من نزدیک است و من این کره خاکی را دوست دارم و من واقعاً علاقه مند به طبیعت هستم و تمام تلاشم را برای حفظ آن می کنم.

13 بار افراد مشهور از مد قدیمی استفاده می کردند و کاملاً ما را برای انجام همین کار الهام می دادند

خوب ، خرید پرنعمت برای من بسیار مهم است زیرا شما می توانید یکی از جواهرات مهربان را پیدا کنید. بدیهی است که برای کره زمین واقعاً پایدار و عالی است تا این لباسها در محل دفن زباله قرار نگیرند. و من عاشق این هستم که … لباس ها برای ابراز وجود در اینجا هستند و من وقتی لباس ها داستانی دارند آن را دوست دارم. و برای من ، یافتن لباسی که پیش از من زندگی خوبی داشته باشد ، این کار چنان عجله ای به من دست می دهد. اما ، همانطور که گفتم ، من بسیار علاقه مند به پایداری هستم ، و اخیراً بسیار آموخته است که از طریق کار با این شرکت درخشان به نام W’air ، این آمار باورنکردنی ، فوق العاده وحشتناک را یاد می گیرم ، که در واقع ، یک سوم لباس ، از کربن است ردپای صنعت مد ، در واقع ناشی از نحوه مراقبت از لباس هایمان است. و بنابراین با استفاده از این وسیله باورنکردنی ، W’air ، می توانیم لباس هایمان را به روش بسیار پایدارتری تمیز کنیم.

تنها چیزی که نمی توانید زندگی کنید کیست یا چیست؟

من فکر می کنم دوست پسرم به خاطر گفتن این حرف از من خیلی عصبانی خواهد شد ، اما من فکر می کنم تنها چیزی که نمی توانستم بدون آن زندگی کنم سگ من است ، مونتی ، جادوگر کوچک و کوچک اسیر شده در بدن یک سگ است و بهترین فرد جانبی که دختری می تواند آرزو کند.

برای دیدن این تعبیه شده ، باید کوکی های رسانه اجتماعی را تأیید کنید. تنظیمات برگزیده کوکی من را باز کنید.

زرق و برق برای شما چه معنی دارد؟

خوب ، برای من بسیار جذاب است که باور نکردنی ، ابراز وجود ، خودمراقبتی ، احساس ارتفاع ، مراقبت از خود و فقط چکه کردن ، نه فقط راحتی ، بلکه به شکلی بسیار شیک و زرق و برق دار. مجله Glamour ، از نوجوانی قسمت عظیمی از زندگی من بوده است. این اولین نوع مجله بزرگسالان بود که خودم خریداری کردم و از آن زمان به آن معتقدم.

چه موقع بیشتر احساس جلا می کنید؟

اوه ، من فکر می کنم وقتی بیرون رفتن با دختران بیرون می روم احساس غرق شدن می کنم زیرا قبل از اینکه با دختران بروم بیرون ، مراقبت و وقت و پرورش زیادی وجود دارد که باعث می شود من احساس کنم بهترین خودم برای بودن با خودم هستم خانمهای مورد علاقه

در دوستی های خود بیشتر به چه چیزی اهمیت می دهید؟

من بسیار خوش شانس هستم زیرا باورنکردنی ترین دوستی ها ، باورنکردنی ترین دوستان را دارم. حدس می زنم همه اینطور باشند ، درست است؟ اما آنچه که من در دوستی بیشتر از همه به آن اهمیت می دهم فقط اعتماد زیبا ، وفاداری ، همزیستی ، شوخ طبعی ، درک ، عدم قضاوت است. من می دانم که هر یک از دوستانم برای من تا انتهای زمین می روند و من نیز دقیقاً همان کار را می کنم.

برای دیدن این تعبیه شده ، باید کوکی های رسانه اجتماعی را تأیید کنید. تنظیمات برگزیده کوکی من را باز کنید.

بهترین چیزی که از این سال سخت گذشته آموخته اید چیست؟

صبر ، یادگیری اینکه در واقع مقداری زمان و مکان لازم است و فقط بایستم و نفس بکشم ، به شهود من گوش دهم و همچنین نسبت به کره زمین بسیار آگاه تر باشم ، حتی بیشتر از آنچه که در گذشته بودم.

چگونه با شکست مقابله می کنید؟

اوه ، من فکر می کنم شکست واقعا مهم است. من در اجازه دادن به خودم عالی نیستم. من یک طرفدار بزرگ پادکست الیزابت دی ، “چگونه شکست بخورم” بوده ام ، زیرا این امر باعث می شود هر روز احساس موفقیت بهتری داشته باشم ، اما فکر می کنم شکست و افتادن و عقب نشینی نیز بسیار مهم است. من فکر می کنم بهترین راه حل برای شکست فقط سعی دوباره است.

برای مشاوره به چه کسی مراجعه می کنید؟

من فکر می کنم تمام زندگی من ، قطعاً تمام زندگی بزرگسالی ام ، همیشه برای مشاوره به همه نزدیک ترین ، نزدیکترین و عزیزترین افراد به خودم مراجعه کرده ام. و در واقع ، من فکر می کنم از طریق همه گیری ، واقعاً روشن شد که من واقعاً تمام قدرتم را خواسته ام می دهم. و چیزی که در شش ماه گذشته در مورد خودم فهمیدم ، که واقعاً مهم است ، این است که در واقع از خودم مشاوره می خواهم ، و در واقع شروع به اعتماد کردن به آنچه واقعاً احساس می کنم و آنچه به روده ام باور دارم ، می کنم. و من تا سال 32 طول کشید تا درک کنم که واقعاً این مهم است.

چریل در مورد اینکه چگونه سلامت روان خود را کنترل می کند ، چه چیزی باعث می شود او احساس غرور کند و چگونه فرزند خود را برای مبارزه با تبعیض جنسی تربیت می کند

بزرگترین دستاورد شما چیست؟

خداوند! این برای شخصی بسیار دشوار است که واقعاً خودپسند است ، بنابراین احساس می کنم هنوز به آنچه در این کره خاکی می خواهم برسم نرسیده ام. که خوب است زیرا من 32 ساله هستم ، بنابراین فکر می کنم هنوز وقت گرفته ام.

عجیب ترین کاری که شما به نام سلامتی انجام می دهید چیست؟

چند مورد وجود دارد. بنابراین هر انقلاب تابستانی ، اعتدال بهاری ، انقلاب زمستانی و اعتدال پاییزی ، من همیشه مراسم سوزاندن را لیست می کنم. بنابراین من یک لیست نوشتم که در آن هر آنچه را که آزاد می کنم ، همه آنچه را که می خواهم رها کنم ، نوشتم و سپس لیستی از همه آنچه را که می خواهم در زندگی ام استقبال کنم ، می نویسم. من هر ماه کامل را امتحان می کنم تا تمام بلورهایم را بیرون بیاورم و در معرض نور ماه قرار دهم تا شارژ شوند ، اما مدتی است که من بلورها را تا زمانی که به خاطر می آورم جمع کرده ام ، از آنجایی که کودک بسیار کوچکی بودم.

یکی از کتابهایی که زندگی شما را تغییر داد چیست؟

می گویم یکی از کتاب هایی که زندگی من را تغییر داد کتاب “مرگ برای من بودن” آنیتا مورجانی است. این داستان زندگی اوست که چگونه فقط در ترس و سرگردانی زندگی می کند ، و همیشه یک آدم واقعی راضی بود و واقعاً خودش را در زمین کار می کرد تا جایی که واقعاً بیمار شد. و سپس او موفق می شود آن را به خانه برگرداند. من قصد ندارم بقیه موارد را به شما بگویم زیرا ، اگر شما هرگز بخواهید آن را بخوانید ، پس از آن من به شما یک عدد اسپویلر می دهم ، اما در واقع ارزش خواندن آن را دارد. اما این فقط یک درس بسیار باورنکردنی بود … دوباره ، بازگشت به گوش دادن به روده ، شهود و انجام … این همه به نوعی پیروی از سعادت خودتان است. و در واقع من در وسط خواندن “بی نام” توسط گلنون دویل هستم.

فرزندان راک اند رول: فرزندان مشهور راک استارها

بهترین توصیه ای که تاکنون داشته اید و توسط چه کسی ارائه شده است؟

در طول سالها ، مادر من ، [Pearl Lowe]همیشه باورنکردنی ترین توصیه ها را به من کرده است. او در واقع کسی است که همیشه سعی کرده است به من بیاموزد که واقعاً حضور داشته باشم و گذشته وجود ندارد و آینده نیز وجود ندارد ، شما فقط باید از آنچه اکنون می خواهیم بیشترین استفاده را ببرید.

برای دیدن این تعبیه شده ، باید کوکی های رسانه اجتماعی را تأیید کنید. تنظیمات برگزیده کوکی من را باز کنید.

و سرانجام ، دوست دارید میراث شما چیست؟

دوست دارم میراث من این باشد که کسی باشم که باعث شود مردم نسبت به خود احساس روشنایی و اعتماد به نفس کنند ، من مهربان باشم و تأثیر مثبتی بر جهان بگذارم.

W’air در Selfridges و justwairit.com در دسترس است

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>