رابطه کورتنی کارداشیان و تراویس بارکر: چرا همه ما وسواس داریم

[ad_1]

با بهره گیری از استوری های اینستاگرام من ، همان تصویر بارها و بارها ظاهر می شود ، که دوستانم بارها و بارها دوباره با عنوان های زیر ارسال می کنند ، “من هرگز عکس های زن و شوهر را دوباره پست نمی کنم اما چیزهای بسیار جالب در مورد این دو وجود دارد”

فقط برای اینکه ما روشن باشیم ، من قضاوت نمی کنم. در واقع ، من به همان اندازه مسحور تصویر كورتنی كارداشیان هستم كه در حال پرتاب تراویس باركر در وسط بیابانی است و چیزی به جز بیكینی تنگ و روسری جمجمه ای الكساندر مک كوئین در دهه 0000 ندارد.

کورتنی کارداشیان و آدیسون ری فقط در مورد شایعاتی که قرار گذاشته بودند اظهار نظر کردند

شاید این بوسه پرشور ، مناظر صحرا ، حجامت صمیمی الاغ یا عنوان “درست مثل بهشت” باشد ، اما ، مانند بقیه در شبکه های اجتماعی ، من هم نمی توانم فکر آن تصویر و رابطه آنها را متوقف کنم.

پس از سالها همسایه بودن و دوستان نزدیک ، ستاره تلویزیونی واقعیت تلویزیونی ، كورتنی ، و راكر Blink 182 ، تراویس ، اولین بار در اوایل سال جاری شروع به تحسین روابط عاشقانه خود در اینستاگرام كردند. آنها از گل رزهای ایموجی به مکیدن انگشتان تبدیل شده اند و این زوج گرم و سنگین وزن سنگینی بر ذهن همه ما گذاشته اند.

Krystyna Hutchinson ، کمدین در توییتر نوشت: “Kortney و Travis مرا به برنامه های همسریابی بازگرداندند.” دیگری نوشت: “من به عشق تراویس بارکر و کورتنی کارداشیان دوباره عشق را باور دارم.” Aylsssa Vingan ، سردبیر نایلون ، نوشت: “اگر دیدید که نظر من” اگر این نیست ، نمی خواهم “را روی پست فوق العاده شاخ IG کورتنی از او و تراویس در کویر دیدم ، شما این کار را نکردید.

بله ، شیفتگی به زوج های مشهور چیز جدیدی نیست ، اما چیزی در مورد این دو واقعاً متفاوت است و اگر گفتگوهای گروهی Whatsapp من جای کار داشته باشد ، همه ما برای این کار بسیار آماده هستیم.

این چیزی است که کارداشیان مدت ها قبل از شروع زیبایی خود به نظر می رسید

میراندا کریستوفرز ، روان درمانگر روابط جنسی و روابط جنسی و جیوئوی از Jooi به من می گوید: “چیزی که واقعاً عاشقانه است در مورد آنچه که آنها انجام می دهند وجود دارد ، به خصوص پس از قفل کردن وقتی که مردم در زندگی خود این ارتباطات را از دست داده اند.”

این توضیح می دهد که چرا من نمی توانم فکر کنم که چگونه از زمان دیدن پاهای کورتنی دور کمر تراویس ، با چنین کسی رابطه جنسی نداشته ام.

برای دیدن این تعبیه شده ، باید کوکی های رسانه اجتماعی را تأیید کنید. تنظیمات برگزیده کوکی من را باز کنید.

کریستوفرز می گوید: “شما در حال فرار از زندگی خود هستید.” با تأیید اینکه چون من و بسیاری از شما در حال حاضر هیچ مشکلی نداریم ، تراویس و کورتنی به فضول گرایی ما دامن می زنند.

پادزهر اشتیاق شخصی ما یکی از دلایل علاقه ماست ، اما همانطور که دوستم Poppie اشاره کرد ، این واقعیت که شما آنها را کنار هم نخواهید گذاشت جذابیت آنها را بیشتر می کند. او درامر با خالکوبی صورت است ، او یک کارداشیان است که هر روز “گلم” می شود ، این به معنای واقعی کلمه معادل “او یک پانک بود ، او باله کار می کرد”.

کریستوفرز به من می گوید: “من با باربی و کن بزرگ شدم ، جایی که کن به معنای واقعی کلمه معادل مرد باربی است.” “این خلاف آنچه که ما باور داشته ایم در جامعه پذیرفته شده است”.

در داستان های عاشقانه ای که برای ما تعریف شده ، قرار نیست افرادی مانند تراویس در آخر افرادی مانند کورتنی باشند. ما برنامه ریزی شده ایم که فکر کنیم او بینی خود را به سمت او برگردانده و تصور می کند که او نیز همین کار را انجام داده است ، بنابراین اینکه آنها این قالب های معمولی را شکسته اند ، آنها را بیشتر جذاب می کند.

برای دیدن این تعبیه شده ، باید کوکی های رسانه اجتماعی را تأیید کنید. تنظیمات برگزیده کوکی من را باز کنید.

وی گفت: “با هنجارشکنی روابط آنها برای ما هیجان انگیز می شود ، خصوصاً اینکه او برای اسکات دیسیک سابقش بسیار متفاوت به نظر می رسد. این ثابت می کند شما می توانید با هرکسی که دوست دارید قرار بگذارید ، به همین دلیل است که مردم برای ماندگاری آنها ریشه می زنند. “

در واقع ، این درسی است که میراندا معتقد است همه ما می توانیم یاد بگیریم. “اگر از آنچه می دانید خارج شوید ، ممکن است چیزی کاملاً شگفت انگیز و متفاوت کشف کنید. قرار ملاقات فقط این نیست که بفهمید چه کسانی را جذب خود می کنید بلکه باید بفهمید که به عنوان یک شخص کی هستید. “

جنبه جذاب دیگر رابطه آنها واقعیت دوستی آنها در ابتدا است. شاید من تماشا کرده ام 13 ادامه 30 بارها و بارها ، اما در اعماق وجود ما ، آیا همه ما ماتی نمی خواهیم؟

کریستوفرز توضیح می دهد که یک علم در پشت این تخیل وجود دارد: اگر کسی را از قبل می شناسید قبلاً آن کار احساسی را انجام داده اید.

“كورتني تراويس را از قبل مي شناخت. او او را به عنوان پدر می شناخت بنابراین ویژگی هایی در آنجا وجود دارد که احتمالاً برای او بسیار جذاب بوده است. به یاد داشته باشید ، شما همیشه می توانید در جنبه جنسی کارها با کسی کار کنید ، اما اساساً ارتباط عاطفی چیزی است که باعث ایجاد یا قطع رابطه طولانی مدت می شود. “

همچنین چیزی در مورد تراویس و خال کوبی های او وجود دارد که به آن پسر بد پسر می پردازد. به همین دلیل است که همه ما با وجود اینکه در واقع برای یکدیگر وحشتناک بوده اند ، در تمام آن سالها ریشه درگیر آدرینا و جاستین بابی داشته ایم.

در اینجا نحوه تماشای Keeping Up With The Kardashians فصل 20 (آخرین فصل همیشه – * هق هق *) در انگلیس از امروز مشاهده می شود

میراندا می گوید: “توانایی رد كردن یك پسر بد ، شخصی كه غیرقابل دستیابی به نظر می رسد ، باعث هیجان انگیزتر شدن اوضاع می شود.” با این حال ، اگرچه ممکن است او را پسر بد تصور کنیم ، اما بارکر در واقع یک گیاهخوار هوشیار است که احتمالاً اشتراکات زیادی با کورتنی دارد و وسواس محصولات ارگانیک او بیش از آن چیزی است که ظاهر بیرونی آنها باور دارد.

اساساً ، پس از تقریباً یک سال محرومیت از ارتباطات اجتماعی ، وسواس تراویس و کورتنی کاملاً منطقی است و همچنین ایجاد موازی با زندگی خودمان بر اساس روابط آنها.

برای دیدن این تعبیه شده ، باید کوکی های رسانه اجتماعی را تأیید کنید. تنظیمات برگزیده کوکی من را باز کنید.

شاید آنها ذهن شما را نسبت به نوع شخصی که در آینده با او قرار ملاقات دارید باز کرده اند ، شاید مثل من این باعث شده باشد که بفهمید چه چیزی قبلاً در روابط شما از دست رفته است و چه چیزی می خواهید ادامه دهید. یا شاید فقط باعث شده است که شما واقعاً عصبانی شوید که این اتفاقات هم اکنون رخ داده است همگام با کارداشیان پیچیده است

در هر صورت ، من خوشحالم که حداقل تا 21 ژوئن از طریق زوج جدید مورد علاقه خود به طور ناخوشایند زندگی می کنم.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>