راز Camila Mendes برای طبیعی و ابروهای کشیده یک تغییر دهنده بازی است

[ad_1]

برای کامیلا مندز ، اکنون که همه ما ماسک صورت زده ایم ، جمله “چشمانت پنجره روح شما هستند” هرگز درستتر از سال گذشته نبوده است. ستاره Riverdale و سفیر برند UD می گوید ، بنابراین راه اندازی جدیدترین و جسورانه ترین پالت سایه چشم Urban Line در خط فرشته آن برهنه ، تحت عنوان Wild West ، در زمان مناسب است.

مندس از ونکوور ، جایی که او در میانه فیلمبرداری فصل پنجم درام موفق CW است ، می گوید: “من 100٪ بیشتر چشمهایم را بازی می کنم.” “و من عاشق این هستم که پالت شخصیت دوگانه ای دارد. اگر بخواهم نگاه خنثی تری در روز داشته باشم ، می توانم این کار را انجام دهم ، و اگر می خواهم جسورانه تری انجام دهم و رنگ ها را آزمایش کنم ، می توانم با این کار لذت ببرم. “

Riverdale به طور رسمی برای سری ششم تأیید شده است – آنچه در اینجا می دانیم تا اینجا است

12 سایه – که از وسترن آفتاب تا نرم فیروزه ای متغیر است – از تپه های شنی ، ساکولنت های همیشه سبز و آسمان شب درخشان الهام می گیرند. به علاوه ، کاملاً وگان و بدون ظلم است.


الان بخرش

و حتی اگر ممکن است که مندس هزاران مایل از کویر فاصله داشته باشد ، او روح مبارزات جسورانه این پالت را در زندگی روزمره خود تطبیق داده و علنی تر از گذشته درباره استانداردهای زیبایی و بهداشت روان صحبت می کند. در ادامه صحبت های او ، همه چیز زیبایی و سلامتی را گپ می زند.

زرق و برق: یکی از گرایش های زیبایی که شما در حال حاضر وسواس دارید چیست؟

کامیلا مندس: صحبت از چشم ها است ، یک لحظه آستر است ، جایی که شما یک چشم گربه ای دارید اما یک خط بالاتر از درب ، به ویژه در گوشه داخلی بالای درب ، می کشید ، بنابراین متعادل است. شب دیگر من از Urban Decay 24/7 Glide On Pencil – مخلوطی از رنگهای آبی و بنفش – استفاده کردم و آنها را با هم مخلوط کردم تا لحظه ای چشم نواز را رقم بزنم ، چرا که دیگر کی فرصت جسارت را دارم؟

برای دیدن این تعبیه شده ، باید کوکی های رسانه اجتماعی را تأیید کنید. تنظیمات برگزیده کوکی من را باز کنید.


الان بخرش

به نظر شما چه قانون زیبایی BS است؟

این همه BS است ، زیرا با هر قانونی که کسی “ایجاد” می کند ، همیشه یک قانون مخالف وجود دارد. مثل اینکه اگر آنها بگویند شما نمی توانید این دو رنگ را مخلوط کنید ، مثل این است که ، شاید شما بتوانید به روشی خاص در محل کار خود عمل کنید. در مورد زیبایی نباید محدودیتی وجود داشته باشد.

بهترین توصیه زیبایی مادر شما تاکنون چه بوده است؟

مادرم از همان کودکی عادت های سالم خوب را تشویق می کرد. ما همیشه سعی می کردیم ارگانیک بخوریم و یک رژیم غذایی خوب و متعادل با سبزیجات زیادی داشته باشیم. این بهترین توصیه زیبایی است زیرا سالم بودن در داخل منعکس کننده نمای بیرونی است. هر زمان که خوب غذا می خورم و از خودم مراقبت می کنم ، پوست من براق و شل تر است.

برای دیدن این تعبیه شده ، باید کوکی های رسانه اجتماعی را تأیید کنید. تنظیمات برگزیده کوکی من را باز کنید.

اگر می توانید تا آخر عمر فقط از سه محصول زیبایی استفاده کنید ، چه کالاهایی خواهند بود؟

یک مرطوب کننده رنگی یا پایه سبک ، مانند HydratorManiac Tented Glow Hydrator Urban Decay [Camila wears shade 40]، زیرا این بهترین از هر دو جهان است. سپس یک مداد ابرو. من از Urban Decay’s Brow Blade استفاده می کنم. فقط قسمت بیرونی آن را پر می کنم و سپس ابروهایم را می کشم بالا. من از سایه ای به نام Cafe Kitty استفاده می کنم که تاریک ترین سایه ای نیست که می توانید با آن بروید ، اما به همین دلیل آن را دوست دارم. این رنگ روشن تر است که انتظار ندارید از آن با ابرو مشکی استفاده کنید ، اما خیلی زیبا ابروهای من را پر می کند ، مخصوصاً وقتی که آنها را بالا می کشم. فهمیدم که این روش حتی بهتر هم می خورد.

و سرانجام ریمل. من دوست دارم از ریمل ایلیا برای روز استفاده کنم ، زیرا برس واقعاً نازک و ساده ای به نظر می رسد و بسیار طبیعی به نظر می رسد. اما اگر می خواهم یک نگاه شبانه داشته باشم و بخواهم جسارت بیشتری داشته باشم ، از Urban Decay’s Lash Freak استفاده می کنم زیرا این واقعا جالب است.


Urban Decay HydroManiac Tinted Glow Hydrator ، 29 پوند ، پوسیدگی شهری

الان بخرش


مداد ابرو Blade Blade ابرو ، 20 دلار ، Urban Decay

الان بخرش


ریمل مژه بدون محدودیت ایلیا ، 27 پوند ، ایلیا

الان بخرش


ریمل مژه و ابرو Urban Decay ، 22 پوند ، Urban Decay

الان بخرش

شما اخیراً در توییتر خود ارسال کرده اید که ورونیکا در حال حاضر یک قسمت جانبی در Riverdale را تکان می دهد زیرا شما در قسمت جلوی قسمت مرکزی خود یک لکه برهنه ناشی از آلوپسی ناشی از استرس را پیدا کرده اید. چگونه استرس چیزی را که فکر می کنم بسیاری از ما بتوانیم در سال جاری میلادی با آن ارتباط برقرار کنیم کنترل می کنید؟

موهای من سالم است و من واقعاً به خوبی از آن مراقبت می کنم ، اما به یاد دارم که روزی از دوش بیرون آمدم و این سوراخ وجود داشت. خیلی بزرگ نبود و من اغراق نمی کنم و می گویم این بدترین چیز بود ، اما من یک حمله اضطرابی داشتم. من کاملا گریه کردم ، و مثل این بود که “چه خبره ؟!” من داشتم با مردم صحبت می کردم و آنها مانند “اوه بله ، این طبیعی است.” و ظاهراً در طی همه گیری کاملاً معمول است. بسیاری از مردم با تمام تغییراتی که در زندگی اتفاق می افتد واقعاً استرس داشته اند و من فکر می کنم این در واقع باعث آسیب به بسیاری از پوست های پوستی افراد شده است. من به متخصص پوست مراجعه کرده ام و آنها چیزی را به شما تزریق می کنند که به تحریک رشد کمک می کند. این در حال حاضر دوباره رشد می کند ، بنابراین من واقعاً خوشحالم زیرا شروع به دیدن پر شدن آن می کنم. اما به همین دلیل ، حالم این بود که ، خوب ، حدس می زنم الان یک قسمت جانبی انجام می دهم تا زمانی که دوباره رشد کند.

از هر پنج بازمانده Covid یک نفر ریزش مو را تجربه کرده است: آنچه شما باید بدانید در اینجا آورده شده است

روش مورد علاقه شما برای گرفتن لحظه ای برای خودتان چیست؟

من یک لحظه حمام را دوست دارم. من دوست دارم بعد از یک روز طولانی کار ، قرار گرفتن در وان ، انداختن بمب حمام ، پخش موسیقی و ماسک صورت. من از همه بمب های مختلف حمام Lush استفاده می کنم. و نوار کره آنها نیز برای مرطوب سازی پوست شما بسیار مناسب است. این لایه برداری است و بوی شگفت انگیزی دارد. من همچنین از لوسیون مرطوب کننده Aveeno Daily استفاده می کنم که فقط یک مرطوب کننده کلاسیک است.

برای دیدن این تعبیه شده ، باید کوکی های رسانه اجتماعی را تأیید کنید. تنظیمات برگزیده کوکی من را باز کنید.

هنگام حمام یا هنگام آماده شدن چه موسیقی را گوش می دهید؟

من در واقع یک لیست پخش حمام حباب دار دارم. بهش میگن حباب! این موسیقی آرامش بخش ، روح انگیز و خنک مانند Daniel Caesar ، Sabrina Claudio ، Corinne Bailey Rae ، و غیره است. اما موسیقی آماده من هنرمندی به نام Kali Uchis و آلبوم Sin Miedo او است. این یک فضای آماده سازی عالی است.

آیا ترجیح می دهید صورت یا ماساژ بگیرید؟

ماساژ. 100٪ صورت بسیار عالی است ، اما کارهای زیادی وجود دارد که می توانید به تنهایی انجام دهید ، در حالی که برای دسترسی به قسمت های خاصی از بدن خود به ماساژ نیاز دارید. و من فقط ماساژ را دوست دارم. من خیلی مرتب ورزش می کنم و متوجه می شوم که عضلاتم زیاد رنجیده می شوند ، بنابراین سعی می کنم تا جایی که ممکن است به داخل بروم ، اما واضح است که در یک بیماری همه گیر واقعاً ممکن نیست.

با راهنمای تایید شده توسط Beauty Editor ، آرامش خود را حفظ کنید ، چهره خود را در خانه ادامه دهید و به خود چهره دهید

شکلک مورد علاقه شما چیست؟

من عاشق ایموجی دلقک هستم. دوست دارم آن را در انتهای گفته های کنایه آمیز قرار دهم ، یا از آن به عنوان خط پانچ استفاده کنم.

اگر می توانستید یک چیز را در مورد درک زیبایی تغییر دهید ، این چه چیزی خواهد بود؟

من سعی می کنم از استاندارد زن سفید پوست اروپایی که تعریف نهایی زیبایی است دور شوم. حتی اگر همه چیز در حال تغییر است و در مسیر درست پیش می رود ، من هنوز هم می دانم که این اساس زیبایی است که به نظر می رسد همه به دنبال آن هستند.

در حال حاضر چه کسانی بیشتر از دیگران الهام بخش شما هستند؟

من واقعاً از جامعلا جمیل الهام گرفته ام. او بی شرمانه صریح است و من احساس می کنم او تنها سلبریتی است که در آنجا صحبت می کند به صراحت و صریح و صادقانه مثل خودش. من فقط عاشق روشی هستم که هر وقت او را برای چیزی صدا می کنند یا اگر اشتباه بخورد ، خودش را اصلاح می کند و عذرخواهی می کند. او بسیار تأیید می کند که مکالمه هایی که انجام می دهد دشوار است و مکالمه هایی است که همه ما دائماً در مورد آنها یاد می گیریم و مکالمه را بیشتر می کنیم. او بسیار مخالف فرهنگ لغو است و در این مورد صریح است. من فقط فکر می کنم او مدافع اخلاق ارزشمند بسیاری است. او تصدیق می کند که بخشی از انسان بودن این است که ما محصولات نهایی نیستیم. ما یک کار مداوم در حال پیشرفت هستیم و فکر می کنم این واقعا زیبا و توانمند است.

جسیکا رادلوف سردبیر Glamour West Coast است. می توانید او را در اینستاگرام @ jessicaradloff14 دنبال کنید.

همه ، سعی کنید و خونسردی خود را حفظ کنید ، اما فصل 5 Riverdale این هفته وارد Netflix می شود

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>