راهنمای انواع مختلف ارگاسم و نحوه دستیابی به آنها

[ad_1]

خوب ، بنابراین بله رابطه جنسی عالی است و احساس ارگاسم باورنکردنی است ، اما اگر چه پایبندی به روش آزمایش شده ای که باعث می شود همه شما را از آن اخراج کند بد نیست ، اما در واقع انواع مختلفی از ارگاسم ها بدن شما قادر به رسیدن است ، اگر دکمه های مناسب فشار دادن را بدانید ، هوم ،

نیل ویلکی ، متخصص روابط ، روان درمانگر و نویسنده کتاب سری پارادایم رابطه از کتابها ، به GLAMOR گفت ، “اعتقاد قدیمی این بود که تنها هدف از رابطه جنسی تولید مثل با شریک ایده آل شما و اطمینان از بقای نژاد بشر است. از آن زمان ، ما فهمیدیم که رابطه جنسی رابطه بسیار مهمی است و سرگرم کننده است. “

وی افزود: “من معتقدم که هدف اصلی ارگاسم زنانه و مردانه لذت بخشیدن از عمل جنسی بود. این امر به این منظور بود که ما بخواهیم در اقدامی عجیب و غریب از وارد کردن ضمیمه به سوراخ کردن و انجام دادن تکان دادن و غر زدن! ما اکنون چندین سال پیشرفت داریم و از آنچه مطلوب است و می تواند لذت بخش باشد آگاهی بیشتری داریم. “

در اینجا ، Wilkie کمک می کند تا انواع مختلف ارگاسم زنانه را در اینجا کشف کنید …

ارگاسم کلیتورال: این نسخه زن از آلت تناسلی مرد است و هنگام تحریک دچار انقباض و حساسیت می شود.

ارگاسم G-Spot: این مکان معمایی است که شرکای جنسی برای پیدا کردن به نقشه و مشعل احتیاج دارند.

ارگاسم A-Spot (درست زیر دهانه رحم): این یک بسته عصبی است که به تازگی کشف شده و دارای برچسب است و عملکردی وابسته به عشق شهوانی دارد.

ارگاسم O-Spot (در دیواره پشت واژن): همان داستان A-Spot.

ارگاسم نوک پستان: سینه ها و نوک پستان ها مناطق اصلی فرسایشی هستند و برخی از زنان می توانند فقط با لمس این ناحیه ارگاسم کنند.

ارگاسم مقعد: مقعد بسیار نزدیک به واژن و کلیتوریس است و بسیاری از اعصاب و عضلات را به اشتراک می گذارد بنابراین تحریک مقعدی می تواند یک ارگاسم ایجاد کند.

25 بهترین ویبراتور برای رابطه جنسی انفرادی یا لذت شریک برای خرید آنلاین و تحویل گویا

ارگاسم مخلوط: کوکتل متشکل از چندین محرک جسمی و احساسی می تواند یک ارگاسم فوق العاده شدید ایجاد کند.

ارگاسم squirting: بعضی از خانمها وقتی برانگیخته می شوند مایعات را از غدد مجرای ادرار منتشر می کنند.

کورگاسم: زنان می توانند از طریق تمرینات شدید و مبتنی بر هسته به ارگاسم برسند.

ارگاسم خواب: خواب های مرطوب در پسران بزرگسال معمول است و همچنین می تواند هنگامی رخ دهد که زنان رویاهای وابسته به عشق شهوانی داشته باشند.

ارگاسم موسیقی: موسیقی می تواند یک روشن شدن واقعی باشد. می تواند باعث ایجاد خارش در ستون فقرات و تحریک افکار و احساسات وابسته به عشق شهوانی شود.

ارگاسم چندگانه: این موارد برای زنان امکان پذیر است ، اگر بخواهند از ارگاسم اول بسازند و نه اینکه باور کنند همه چیز تمام شده است. برای مردان نادر است اما اگر آنها بتوانند از انزال جلوگیری کنند و آن را بالا نگه دارند نیز امری نادر است.

چگونه می توان به ارگاسم دست یافت

اگرچه ضربه زدن به نقاط مناسب همه خوب و خوب است ، اما در درک چگونگی رسیدن به اوج جنسی چیزهای بیشتری وجود دارد. ویکی هشدار می دهد ، “وقتی تمرکز روی مقصد ارگاسم باشد نه سفر اتصال ، برانگیختگی و رضایت متقابل ، در معرض خطر ناامیدی قرار می گیریم. اگر به دنبال آن هستیم که کدام قسمت از بدن را تحریک کنیم تا آنچه را که تحریک می کنیم ، تحریک کنیم. او فکر می کند و احساس ما را از دست می دهد ، ما لذت عمیق تر را نیز از دست می دهیم. “

ویلکی می گوید: “اولین مرحله برای رسیدن به ارگاسم میل یا تحریک است. این می تواند آهسته و حسی یا سریع و خشمگین باشد. مهمترین اندام در ارگاسم مغز است.”

“این بخش بیشتر از سایر اعضای بدن در سفر نقش مهمی دارد زیرا باعث ایجاد میل اولیه می شود ، تصمیم می گیرد که کدام قسمت های بدن در حال بازی هستند و ارگاسم را تحویل می دهد. مغز سیگنال های وسیعی را دریافت می کند که سعی می کند در آنها ایجاد کند. الگویی را انتخاب کنید و تصمیم بگیرید که آیا اینها احساس اروتیک دارند یا نه. ”

اما بارنت: زنان خواهان رابطه جنسی بهتر هستند. بنابراین ، اگر بخواهیم شکاف لذت جنسیتی را برطرف کنیم ، چه چیزی باید تغییر کند؟

این حواس عبارتند از:

منظره: چه چیزی می بینیم و این باعث تحریک ما می شود؟ آیا ما شمع و نور ملایم ، تاریکی یا دیدن همه چیز را دوست داریم؟

صدا: چه چیزی می شنویم و آیا این مناسب است. آیا موسیقی نقشی دارد؟

بوها: فکر می کنید وانیل ، یاسمن ، گل رز و سایر موارد می توانند تب برها باشند.

لمس كردن: این قوی ترین تأثیر را دارد و می تواند متنوع باشد

سلیقه ها: طعم و مزه پوست و مایعات کسی به طرز باورنکردنی وابسته به عشق شهوانی است

خاطرات: چه خاطرات آگاهانه و ناخودآگاه درگیر هستند و آیا اینها ما را به جای خوبی می برد یا مانع ما می شود؟

اندیشه ها: به چه چیزی فکر می کنیم و توجه ما چقدر قوی است؟ اگر حواس ما پرت شود و یک لیست خرید در ذهن خود بنویسیم ، ممکن است ارگاسم کاهش یابد یا وجود نداشته باشد. اگر واقعاً حضور داشته باشیم و در لحظه حضور داشته باشیم ، به احتمال بسیار زیاد یک ارگاسم عالی خواهیم داشت.

ارتباط: اگر ما با شخص دیگری رابطه جنسی برقرار می کنیم ، احساس می کنیم به چه شدت با او ارتباط داریم. اگر ما نباشیم ، این یک رابطه جنسی معامله ای خواهد بود. اگر در تمام سطوح عاطفی واقعاً با آنها ارتباط برقرار کنیم ، عشق ورزیدن خواهد بود و اوج لذت جنسی عمیق تر خواهد بود.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>