راهنمای بازنشستگی | Glamour انگلستان

[ad_1]

از بین همه مواردی که در مورد امور مالی شخصی وجود دارد و می تواند کمی انتزاعی و دور از دسترس باشد ، راحت تر است که حقوق بازنشستگی فراموش می شود یا فکر کردن در مورد آن به تعویق می افتد. در بیست و سی سالگی ، بازنشستگی هنوز فاصله زیادی دارد و احساس می کنیم اولویت های دیگری نیز داریم ، از اهداف بزرگ مالی مانند مالکیت خانه ، تا لذت بردن از گذراندن تعطیلات و سرگرمی ها. قرار دادن بیشتر حقوق بازنشستگی معمولاً در ذهن ما نیست و ما می توانیم حداقل مبلغی را که حداقل توسط خود کارگران تعیین می کنیم یا برای افراد خود اشتغالی ، اصلاً به حقوق بازنشستگی کمک نکنیم.

تا اینجا ، خیلی خشک اما در اینجا چند نکته مهم برای یادآوری وجود دارد:

بنابراین ، حقوق بازنشستگی چیست؟

به نظر می رسد یک سوال بسیار اساسی است ، اما بسیاری از مردم واقعاً حقوق بازنشستگی را درک نمی کنند. حقوق بازنشستگی شما پولی است که هنگام تصمیم به توقف کار ، هر زمان که باشد ، مجبور خواهید شد با آن زندگی کنید. بیشتر صندوق های بازنشستگی اساساً سرمایه گذاری های بسیار طولانی مدت هستند که شامل تخفیف مالیاتی زیادی از دولت می شود. همانطور که در محل کار یا حقوق بازنشستگی خصوصی شما ، بازنشستگان در حال حاضر مستمری ایالتی (175.20 پوند در هفته) دارند ، به شرطی که حداقل حداقل هزینه های بیمه ملی را در طول عمر خود پرداخت کرده باشند.

صدراعظم ریشی سوناک این طرح را تا سپتامبر تمدید کرده است – این بدان معنی است که برای شما چیست

اگر شاغل باشید و بیش از 10 هزار پوند در سال درآمد داشته باشید ، به طور خودکار حقوق بازنشستگی محل کار را انتخاب می کنید ، جایی که 5 درصد از حقوق قبل از مالیات شما به حقوق بازنشستگی شما پرداخت می شود ، با کارفرمای 3 درصد. می توانید به صورت دستی انصراف دهید ، اما در آغاز هر سال مالیاتی مجدداً ثبت نام خواهید کرد و باید دوباره انصراف دهید. اگر انصراف دهید ، کارفرمای شما هیچ مشکلی در بازنشستگی شما نخواهد داشت.

اگر خود اشتغالی داشته باشید ، تنها فردی هستید که به حقوق بازنشستگی خود کمک می کنید – اما ارزش ایجاد صندوق بازنشستگی خصوصی برای محافظت از آینده خود را دارد و به شما کمک می کند تا اطمینان حاصل کنید که هنوز مقاله نمی نویسید ، ابروهای لایه بردار یا بروشور طراحی نمی کنید. در 90 سالگی

چه مقدار باید به حقوق بازنشستگی خود بپردازم؟

این س Askال را از اکثر مردم بپرسید ، و آنها خواهند گفت ، “تا آنجا که ممکن است”. برخی از ارقام که معمولاً به صورت متغیر منتشر می شوند ، می توانند کمی دلهره آور باشند – به عنوان مثال ، بسیاری از کارشناسان می گویند که اگر قبل از این هرگز حقوق بازنشستگی پرداخت نکرده اید ، یک قانون خوب این است که سن خود را به نصف کاهش دهید و درصدی از درآمد خود را به حقوق بازنشستگی شما تا زمان بازنشستگی به عنوان مثال ، من سی و یک ساله هستم ، بنابراین اگر قبلا هرگز مستمری پرداخت نمی کردم ، سود ایده آل من 5/15 درصد از درآمد من خواهد بود.

5 درس مالی ضروری که ما از TikTok آموخته ایم و شما * باید * بدانید

اگر به نظر خیلی زیاد می رسد ، که برای بسیاری از افراد به نظر می رسد ، به آنچه می توانید بپردازید نگاه کنید. اگر می توانید یک درصد اضافی از درآمد ماهانه خود را بگذارید ، آن را امتحان کنید. شما همیشه می توانید به تدریج افزایش دهید.

در صورت اشتغال می توانید در این باره با منابع انسانی یا اداره مالی شرکت خود صحبت کنید – بسیاری از شرکت ها از ارائه دهندگانی استفاده می کنند که با خوشحالی وارد سیستم می شوند تا برنامه بازنشستگی خاص خود را به تیم ها توضیح دهند.

اگر خودم اشتغال داشته باشم چه می شود؟

برای مدت طولانی ، حقوق بازنشستگی هیولای زیر تخت برای افراد خود اشتغالی بوده است. تحقیقات منتشر شده در گاردین در سال 2019 نشان داد که 60٪ از افراد خود اشتغالی ، در مقایسه با 30٪ از کارکنان ، هیچ چیزی را به پس انداز طولانی مدت یا برنامه های بازنشستگی پرداخت نمی کنند.

با هزینه های ایجاد شده برای راه اندازی مشاغل شخصی و ایجاد لیست مشتری های شما ، و با در نظر گرفتن ماهیت ناپایدار درآمد مستقل ، به راحتی می توان فهمید که چرا حقوق بازنشستگی مواردی است که تمایل به حذف لیست اولویت دارند ، اما اخیراً افزایش مکالمات پیرامون حقوق بازنشستگی فریلنسر. شرکت هایی مانند Penfold ، Wealthify و Pensionbee به شما امکان می دهند که به راحتی و با رابط ها و ماشین حساب های دوستانه ، یک مستمری بازنشستگی تنظیم کنید تا به شما کمک کند تا تصمیم بگیرید که چقدر باید کمک کنید. انتقال در گلدان های دیگر بازنشستگی که ممکن است طی این سال ها جمع کرده باشید نیز معمولاً آسان است ، اگر اگر می خواهید این کار را انجام دهید همیشه ارزش بررسی هزینه ها و شرایط خاص را دارد.

یک راهنمای واقعا ساده برای ISA و نحوه انتخاب یک روش مناسب برای پس انداز خود

آیا حقوق بازنشستگی من می تواند اخلاقی باشد؟

به خصوص با پس انداز و سرمایه گذاری طولانی مدت ، نیاز فزاینده ای به ما وجود دارد که ما استفاده از پول خود را هنگام سرمایه گذاری در نظر بگیریم. بیشتر ارائه دهندگان یک گزینه سبز یا اخلاقی دارند ، جایی که پول شما به دور از چیزهایی مانند سوخت های فسیلی و اسلحه ، و به سمت چیزهایی مانند انرژی پاک هدایت می شود ، اما شما ممکن است مجبور شوید که به طور خاص این را درخواست کنید ، به خصوص اگر حقوق بازنشستگی شما در یک صندوق محل کار نگهداری می شود .

نکته مهم: اگر رابطه متعهدانه ای دارید و دارایی ها و مسئولیت های خود را با شریک زندگی خود تقسیم می کنید ، واقعاً ایده خوبی است که اطمینان حاصل کنید که از حقوق بازنشستگی بین خود برخوردار هستید – مخصوصاً اگر برای نگهداری از فرزندان تصمیم به تعطیلات شغلی دارید ، یا سایر مسئولیتهای مراقبت پرداخت نشده را انجام دهید. شکاف بازنشستگی در سال 2020 40.3٪ گسترده بود و زنان مطلقه بیشتر تحت تأثیر قرار می گیرند.

حقوق بازنشستگی شما احتمالاً بزرگترین سرمایه گذاری شما در طول زندگی شما خواهد بود ، جدا از شاید ملکی که ممکن است بخرید. ارزش این را دارد که وقت بگذارید و مطمئن شوید که هرچه بیشتر برای شما کار می کند ، پول شما مطابق با ارزش های شما سرمایه گذاری می شود و می توانید در آینده یک روز با آرامش بازنشسته شوید.

برای مشاوره مالی ، به گروه فیس بوک GLAMOR Money Matters ما بپیوندید.
ستون Money Matters را دوست دارید؟ آیا نگران امور مالی خود هستید؟ یا فقط می خواهید در زمینه دستیابی به اهداف مالی خود به کمک متخصص کمک کنید؟ از طریق [email protected] با ما در تماس باشید تا دفترچه یادداشت پول خود را برای دستیابی به مشاوره متخصص و متناسب با امور مالی ما ارسال کنید! این ارسال ها می توانند ناشناس باشند

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>