راهنمای مبتدیان برای سرمایه گذاری

[ad_1]

با علاقه به پس انداز در پایین ترین سطح تاریخی ، زنان جوان و بیشتری شروع به فکر کردن در مورد سرمایه گذاری به عنوان راهی برای رشد پول خود می کنند – اما هنوز هم یک رمز و راز کوچک برای دنیای سرمایه گذاری وجود دارد ، که می تواند به عنوان یک مانع عمل کند ، یا مردم را از فرو بردن انگشت شست در آب عصبی کنند.

بنابراین ، اگر مشتاق سرمایه گذاری هستید ، اما مطمئن نیستید از کجا شروع کنید یا همه چیز به چه معناست ، در اینجا یک راهنمای سریع برای گزینه های خود ، و همچنین یک اصطلاح اصطلاحات اصطلاحات خاص برای برخی از اصطلاحات معمول سرمایه گذاری:

ابتدا صندوق اضطراری داشته باشید

اگر می خواهید سرمایه گذاری خود را شروع کنید ، بهتر است ابتدا یک شبکه ایمنی مالی راحت در یک حساب پس انداز با دسترسی آسان داشته باشید. آخرین چیزی که می خواهید این است که یک وضعیت اضطراری یا از دست دادن درآمد داشته باشید ، و متوجه شوید که همه پول نقد یکبار مصرف شما در سرمایه گذاری گره خورده است و ممکن است در کوتاه مدت ارزش خود را از دست بدهد یا دسترسی به آن زمان بر باشد. یک صندوق اضطراری خوب برای اکثر افراد 3-6 ماه هزینه زندگی را تأمین می کند – ممکن است با کمتری احساس راحتی کنید ، یا ممکن است کمی بیشتر با احتیاط اشتباه کنید.

سرمایه گذاری سرمایه ای که ممکن است در 12 تا 24 ماه آینده به آن نیاز داشته باشید ایده خوبی نیست ، زیرا سرمایه گذاری بیشتر یک تعهد بلند مدت است.

WTF سرمایه گذاری سبز است و آیا شما باید آن را انجام دهید؟ روش جدید پول سازی که باعث نجات کره زمین نیز می شود

پس اندازهای مدت دار را برای نرخ های بهتر در نظر بگیرید

قبل از شروع سرمایه گذاری ، بهتر است به حساب های پس انداز مدت دار نیز مراجعه کنید تا ببینید آیا از این طریق می توانید بازده مناسبی داشته باشید. برای مبالغی که ممکن است طی یک یا دو سال به آن نیاز داشته باشید ، این گزینه واقعاً خوبی می تواند باشد.

شما می توانید کار خود را با سرمایه گذاران روبو شروع کنید

فراتر از هر پس انداز کوتاه مدت و میان مدت ، شروع کار با سرمایه گذاری می تواند واقعاً هیجان انگیز باشد. به اصطلاح “سرمایه گذاران روبو” مانند Wealthify ، Moneybox ، Nutmeg و Plum مبتنی بر برنامه هستند و انواع مختلفی از حساب های سرمایه گذاری را ارائه می دهند ، به شما اجازه می دهد “وجوه” را انتخاب کنید (اصطلاحات اصطلاحات زیر را ببینید) برای سرمایه گذاری پول خود. اینها معمولاً بسیار کاربرپسند هستند و درک آنها آسان است ، اگرچه معمولاً درصد کمی به عنوان هزینه مدیریت صندوق پرداخت خواهید کرد. بیشتر این امکان را به شما می دهد که با مبلغ کمی حساب سرمایه گذاری باز کنید تا بتوانید بدون به خطر انداختن مقادیر زیادی پول نقد ، از سیستم عامل احساس راحتی کنید. اگر شرایط آب و هوایی در دستور کار شما قرار دارد ، بیشتر صندوق های اخلاقی یا سبز دارند که می توانید در آنها سرمایه گذاری کنید و برنامه تخصصی سرمایه گذاری پایدار Clim8 Invest نیز امسال راه اندازی می شود.

سیستم عامل هایی مانند Freetrade هزینه ای دریافت نمی کنند ، اما از نظر تجارت کمی به تخصص بیشتری نیاز دارند ، بنابراین با اطمینان بیشتر می توانید به سراغ مواردی از این دست بروید.

برای دریافت مبالغ قابل توجه ، به یک مشاور مالی مراجعه کنید

اگر می خواهید یک وراثت ، پاداش یا بقیه عواید خسارت را سرمایه گذاری کنید ، واقعاً ایده خوبی است که با یک IFA (مشاور مالی مستقل) واجد شرایط و ثبت نام شده صحبت کنید ، که می تواند راهنمایی های متناسب تری به شما ارائه دهد. این واقعا هزینه دارد ، اما احتمالاً هزینه کمتری نسبت به گزینه های ضعیف سرمایه گذاری برای شما خواهد داشت!

WTF Angel Investing است (و آیا برای تقویت امور مالی خود باید این کار را انجام دهید؟)

به یاد داشته باشید که با سرمایه گذاری ، سرمایه شما در معرض خطر است

اگرچه ریسک پذیری بیشتر در بین ما ممکن است عدم قطعیت در سرمایه گذاری را بیش از حد ارزیابی کند و بیشتر وجوه از نظر ارزش رو به بالا روند ، اما پولی که شما برای سرمایه گذاری می گذارید همیشه خطر دارد. به همین دلیل همیشه بهتر است ابتدا صندوق اضطراری داشته باشید و در صورت عدم اطمینان از مشاوره تخصصی استفاده کنید.

اصطلاحات اصطلاحات معاصر

اوراق قرضه

دو نوع اصلی اوراق قرضه شرکت های بزرگ و اوراق قرضه دولتی است. یک اوراق قرضه را به عنوان وامی در نظر بگیرید که به یک شرکت یا دولت می پردازید تا بتواند هزینه های کلان را تأمین کند. سرمایه گذاران در اوراق قرضه می توانند انتظار داشته باشند که پس از یک سال مشخص ، سرمایه گذاری خود را به علاوه بیشتر پس بگیرند.

اوراق قرضه سرمایه گذاری با ریسک کمتری نسبت به سهام دارند ، اما بازده نیز معمولاً کمتر است.

سهام (سهام)

نوع اصلی دیگر سرمایه گذاری برای سرمایه گذاران خصوصی سهام است که اساساً سهام یک شرکت است. ارزش آنها بر اساس میزان خوب یا بد بودن شرکت افزایش یا کاهش می یابد – به عنوان مثال ، اگر شرکت دچار یک رسوایی شود ، قیمت سهام معمولاً کاهش می یابد.

منابع مالی

وجوه یک روش محبوب برای سرمایه گذاری است ، به ویژه اگر از یک برنامه سرمایه گذاری استفاده می کنید. بودجه افراد زیادی را جمع می کند و آنها را در انواع مختلف سرمایه گذاری قرار می دهد. آنها اغلب مضمون دارند. صندوقهای “سبز” تعیین شده اند ، جایی که پول با اخلاق بیشتری سرمایه گذاری می شود ، صندوقهای “فناوری” که پول در فناوری سرمایه گذاری می شود و غیره. هر صندوق همچنین دارای یک هدف سرمایه گذاری است ، که اغلب مبتنی بر ریسک و رشد است.

راهنمای هزاره برای برنامه ریزی و سرمایه گذاری مالی پس از قفل

نمونه کارها

پرتفوی شما اساساً مجموعه دارایی شماست و می تواند شامل همه چیز از پول نقد در حساب جاری شما تا سهام موجود در شرکتهایی باشد که ممکن است در اختیار داشته باشید و البته وجوهی که در آن سرمایه گذاری کرده اید.

متنوع سازی

متنوع کردن پرتفوی سرمایه گذاری به شما کمک می کند خطرات را به حداقل برسانید – به عبارت “همه تخم مرغ ها را در یک سبد قرار ندهید” فکر کنید. با سرمایه گذاری در صنایع و ارزهای مختلف و قرار دادن پول خود در سهام و اوراق قرضه می توانید در جایی که پول شما سرمایه گذاری می شود تنوع ایجاد کنید.

برای مشاوره مالی ، به گروه فیس بوک GLAMOR Money Matters ما بپیوندید. ستون Money Matters را دوست دارید؟ آیا نگران امور مالی خود هستید؟ یا فقط می خواهید در زمینه دستیابی به اهداف مالی خود به کمک متخصص کمک کنید؟ از طریق [email protected] با ما در تماس باشید تا دفترچه یادداشت پول خود را ارائه دهید تا به مشاوره متخصص و متناسب با امور مالی ما دسترسی پیدا کنید! این ارسال ها می توانند ناشناس باشند

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>