راهنمای مدیریت پول به عنوان والدین شاغل

[ad_1]

اگر ما درمورد مواردی صحبت کنیم که پتانسیل آن را دارد که امور مالی شما را وارونه جلوه دهد ، هم بچه دار شدن و هم بیماری های همه گیر جهانی در لیست قرار می گیرند. بنابراین تعجب آور نیست که ممکن است متعادل کردن کتاب از ابتدای سال 2020 برای ما دشوار باشد. کاملاً تردیدی نیست که والدین شاغل سال سختی را پشت سر گذاشته اند ، بسیاری از آنها – به ویژه مادران – مجبور به به دلیل تعطیلی متناوب مدارس و جلسات مراقبت از کودکان ، در مورد کار و درآمد خود تماس های سختی برقرار کنید ، و در این موارد از جدا شدن از خود در لحظه سرفه یا درجه حرارت بالا صحبت نکنید.

7 مادر جدید هک های عملی مشترکی را که برای زندگی در یک زندگی جداگانه با نوزاد متولد می شوند ، به اشتراک می گذارند

یافتن تعادل مناسب در هنگام کار ، هزینه های مراقبت از کودک و وقت با فرزندانتان موضوعی است که قبل از همه گیری وجود دارد و مدتها پس از از بین رفتن محدودیت های پوکی ، همچنان یک شعبده بازی خواهد بود. در اینجا چند نکته و راهکار برای کارکردن موارد وجود دارد:

مطمئن شوید که مدعی مددکاری هستید

تعدادی از طرحهای مزایای دولت برای سهولت و مقرون به صرفه تر کردن زندگی والدین شاغل طراحی شده است. اولین و ساده ترین ، مزایای فرزند است – که می توانید آن را مطالبه کنید به شرطی که سالانه بیش از 50 هزار پوند نه شما و نه یک شریک زندگی نمی کنید. اگر واجد شرایط هستید ، احتمالاً این را قبلاً ادعا نمی کنید ، اما اگر شرایط شما تغییر کرده باشد ، باید اولین چیزی باشد که برای آن درخواست می کنید.

برای کمک به مراقبت از کودکان ، خدمات مراقبت از کودکان بدون مالیات برای هر خانواده ای که هیچ یک از والدین بیش از 100000 پوند درآمد ندارند ، در دسترس است. وجه نقد را به حساب مراقبت از کودک بدون مالیات خود واریز کنید ، و دولت 25٪ هزینه اضافی به شما اضافه می کند ، در واقع 20٪ تخفیف در قبض مراقبت از کودک شما تا حداکثر 500 پوند در هر ترم به شما تعلق می گیرد.

بعد از سه ساله شدن فرزندتان با توجه به همان معیارهای درآمد ، می توانید حداکثر تا 30 ساعت مراقبت از کودک “رایگان” را بپردازید. ویرگول های معکوس به این دلیل است که بسیاری از ارائه دهندگان خدمات مراقبت از کودکان استدلال می کنند که در این ساعت برای پرداخت یارانه از دولت کمبودی وجود دارد ، بنابراین ممکن است روزانه از شما هزینه اضافی گرفته شود یا مجبور شوید هزینه های جداگانه مانند وعده های غذایی ، پوشک و گردش را پرداخت کنید . اگر واجد شرایط خاصی هستید یا فرزندتان نیازهای آموزشی اضافی دارد ، ممکن است از دو سالگی به این ساعات یارانه دسترسی داشته باشید.

می توانید در اینجا درباره بسیاری از گزینه های پشتیبانی دولت بیشتر بدانید.

من یک مادر دو فرزند مشغول کار هستم و اینها هک هایی هستند که باعث صرفه جویی در سلامت عقل می شوند و ما را از قفل خارج می کنند

از فعالیت ها و تخفیف های رایگان استفاده کنید

با شروع باز شدن کشور ، تقریباً قادر خواهیم بود که آه آسودگی خاطر والدین را بشنویم ، زیرا سایر فعالیتهای رایگان و کم هزینه در دسترس است ، تا ما را از این که کودکان بی علاقه خود را در یک پیاده روی سرگرم کننده دیگر بکشیم ، نجات دهیم. ” اطمینان از اینکه در گزینه های روزهای رایگان و ارزان روز کاملاً مسلط هستید کاملاً ضروری است ، اما برنامه ریزی در اینجا نیز واقعاً کمک می کند. اگر یک جاذبه محلی درخشان مانند باغ وحش ، پارک سافاری یا موارد مشابه دارید ، ممکن است به فکر درخواست کمک بلیط فصلی به عنوان کریسمس و هدیه تولد از خانواده باشید ، که باعث صرفه جویی در شلوغی می شود.

برای مادران تازه به دنیا آمده و تلاش برای یافتن نقطه شیرین بین کم بودجه و دیوانه نشدن از خستگی ، سیستم عامل هایی مانند Sprout یک نجات دهنده زندگی هستند. برای همه مواردی که ممکن است در طول بارداری و اوایل مادری نیاز داشته باشید و همچنین یک جامعه دوست داشتنی از تخفیف ها در دسترس است.

سعی کنید برای تسکین ‘گناه مادر’ هزینه نکنید

از مادران غالباً انتظار می رود که به گونه ای کار کنند که گویی فرزند و والد نداریم و گویا کار نمی کنیم ، و احساس کشش مداوم در بسیاری از جهات می تواند از نظر جسمی و روحی طاقت فرسا باشد. بیشتر والدین شاغل وقتی می بینند افراد دیگری که می توانند وقت بیشتری را با فرزندان خود بگذرانند یا وقتی فرزندشان گریه کرده است در مدرسه یا مراقبت از کودک گریه می کند ، احساس فشار در قلب آنها شده است. این وسوسه وجود دارد که سعی کنید هر غیابی (یا مزاج کوتاه تر) را با خرید هدیه ، پاشیدن در سفرهای روزانه مکرر و دادن هر وقت که کودک شما با اشتیاق به یک مجله اخاذی در سوپرمارکت نگاه می کند جبران کنید.

داشتن کودک در وسط بیماری همه گیر به سختی ایده آل است اما در واقع محیط * عالی * را برای والدین اولین بار فراهم می کند

اگرچه یک شگفتی هر از گاهی می تواند یک چیز دوست داشتنی باشد ، اما عادت دادن آن برای هیچ کس از خانواده خوب نیست. ببینید آیا می توانید مدتی را برای گذراندن با آنها صرف کنید ، کاری که آنها توجه شما را جلب نکرده و ایمیل های کاری آخر هفته را شنیده اند. این همان چیزی است که اکثر بچه ها واقعاً برای آن ارزش قائل هستند.

به یاد داشته باشید که این برای همیشه نیست و هیچ پدر و مادری کامل نیستند

هزینه های مربوط به داشتن فرزندان خردسال – درآمد از دست رفته از طریق مرخصی زایمان و کار نیمه وقت ، همراه با مراقبت از کودکان گران و در واقع تغذیه و پوشاک آنها – می تواند یک شوک واقعی برای سیستم باشد. اما مهم است که به یاد داشته باشید که اکثر مردم از نظر اقتصادی این یک دوره دشوار را می بینند و با بزرگتر شدن و شروع مدرسه ، می توانند برای قرارهای بازی به دوستان خود بپیوندند ، کارها معمولاً آسان تر می شوند. با پول عالی ، یا پس انداز مبالغ هنگفتی درمقابل مطالبات اجاره یا رهن ، اسکناس و مراقبت از کودکان. بعضی اوقات فقط برای مدتی اختلاط مالی خوب است.

ستون Money Matters را دوست دارید؟ آیا نگران امور مالی خود هستید؟ یا فقط می خواهید در زمینه دستیابی به اهداف مالی خود به کمک متخصص کمک کنید؟ با ما در تماس باشید [email protected] دفترچه یادداشت پول خود را ارائه دهید و به مشاوره متخصص ما که متناسب با امور مالی شماست دسترسی پیدا کنید! این ارسال ها می توانند ناشناس باشند.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>