راهنمای نهایی برای پرداخت بدهی

[ad_1]

من یکی دو چیز را در مورد پرداخت بدهی می دانم. چند سال پیش ، من بین کارت های فروشگاه ، کارت های اعتباری و اضافه برداشت بیش از 27 هزار پوند قرمز بودم و این برای همه زمینه های زندگی من آسیب دید. اما حتی اگر مقداری بدهی وجود داشته باشد ، یا اینکه هنوز مطمئن نیستید که با پرداخت آن باید از کجا شروع کنید ، حتی مقدار کمی بدهی نیز می تواند در ذهن شما نقش ببندد.

من در طی یک سال 10 هزار پوند بدهی خود را حذف کردم – و این هک های صرفه جویی در هزینه است که قسم می خورم

از نظر من ، بهتر است برنامه خود را برای پرداخت هر بدهی ناخواسته به اهداف و سبک زندگی خود تنظیم کنید ، اما در اینجا چند راهنما برای شروع وجود دارد:

همه را جمع کنید

شروع کار برای رسیدن به هر نوع هدفی بسیار دشوار است تا زمانی که بدانید در حال حاضر واقعاً کجا هستید ، بنابراین بهتر است بدانید دقیقاً چه چیزی متعلق به شماست ، به چه کسی و چه میزان سود پرداخت می کنید. همه چیز را در یک دفتر یادداشت کنید ، یا یک صفحه گسترده ایجاد کنید تا پیگیری شود.

به یاد داشته باشید که پایان جهان نیست که بدهی داشته باشید

جامعه ما تمایل به نگاه کم نور به اعتبار و بدهی دارد ، اما داشتن آن نباید باعث شود شما احمقانه یا کوچک باشید. سعی کنید آن را به عنوان یک مشکل که باید آن را حل کنید ، به جای یک قسمت جذاب از شخصیت خود ببینید. اگر خود را با بدهی خود تعریف کنید ، پرداخت آن و ادامه کار بسیار سخت تر خواهد بود.

“درآمد منفعل” راز پول ساز ثروتمندان است و شما می توانید در حالی که می خوابید انجام دهید. در اینجا چگونگی …

با شرکت بانکی یا کارت اعتباری خود صحبت کنید

این می تواند دلهره آور باشد ، اما ممکن است واقعاً ارزشمند نیز باشد. بررسی کنید که آیا نرخ بهره بهتری برای شما در نظر گرفته شده است یا اینکه می توانید تعادل را به کارت سود 0٪ انجام دهید. این می تواند صدها پوند شما را پس انداز کند و به شما کمک کند تا سریعتر بدهی خود را پرداخت کنید. برای بررسی صلاحیت کارتهای انتقال مانده می توانید از www.moneysavingexpert.com استفاده کنید ، اما مطمئن شوید که موجودی را منتقل نمی کنید و هزینه های بیشتری را برای هر دو کارت جمع می کنید (آن را از شخصی که می داند بگیرید).

در مورد یک روش تصمیم بگیرید

اگر بیش از یک کارت اعتباری یا حساب اضافه برداشت دارید ، بهتر است روشمند باشید و یکی پس از دیگری روی آنها تمرکز کنید. ارزان ترین و سریع ترین راه برای پرداخت بدهی ها به ترتیب سود ، از بالاترین تا پایین ترین است. مطمئناً شما باید حداقل حداقل بازپرداخت ماهانه همه حسابهای خود را پرداخت کنید ، اما پول اضافی را روی پول با بیشترین سود و سپس بالاترین مقدار بعدی و غیره تمرکز کنید تا اینکه کارتان تمام شود.

مطمئن شوید بودجه شما کار می کند

یک دلیل وجود دارد که من تقریباً در همه زمینه های بودجه شخصی به بودجه بندی اشاره می کنم و این بدان دلیل است که اگر بودجه شما شکسته شود ، دستیابی به هر یک از اهداف مالی شما واقعاً دشوار است. شما برای اینکه بتوانید ببینید چقدر توانایی پرداخت ماهانه بدهی های خود را دارید ، به یک بودجه در حال کار نیاز دارید. اگرچه می توانید ، پس انداز خوبی هم برای لذت بردن از این ایده خوبی است. پرداخت بدهی سخت است و ممکن است مدت زیادی طول بکشد ، بنابراین انتظار زندگی بدون هیچ معالجه ای در این بین غیرواقعی است.

راهنمای مبتدی بدون BS برای سرمایه گذاری

آن را به قطعات قابل کنترل تقسیم کرده و پیشرفت خود را کنترل کنید

وقتی نوبت به دستیابی به یک هدف مالی می رسد ، من کاملاً به تکنیک های تجسم قسم می خورم. هنگامی که من برای اولین بار پرداخت بدهی خود را شروع کردم ، من یک شبکه 10 made 10 ، در مجموع با 100 مربع ایجاد کردم. من کل بدهی خود را بر 100 تقسیم کردم تا 1٪ پیدا کنم ، و هر بار که آنقدر پول پرداخت کردم در یک مربع رنگی کردم. تماشای شکوفایی رنگ ها در صفحه که هرچه بیشتر به هدف خود نزدیک می شوید احساس شگفت انگیزی است.

در صورت نیاز اطمینان حاصل کنید که به دنبال کمک هستید

اگر از دست دادن درآمد یا تغییر شرایط ، پرداخت بدهی شما را دشوار یا حتی غیرممکن می کند ، یا اگر پس از هزینه های اساسی به راحتی جایی در بودجه شما وجود ندارد ، سازمان هایی هستند که می توانند به شما کمک کنند. برای مشاوره و همدلی بدون قضاوت ، می توانید با StepChange یا مسیحیان در برابر فقر در ارتباط باشید.

بیت کوین بازده لرزه ای ایجاد کرده است ، بنابراین WTF این است و آیا باید سرمایه گذاری کنید؟

نقاط عطف خود را جشن بگیرید

این ممکن است احساس کند شما مجاز نیستید که بدهی خود را مانند هر هدف دیگری جشن بگیرید ، اما کاملاً باید! لازم نیست چیز بزرگی یا پر زرق و برق باشد ، اما صرف یک لحظه آرام برای ضربه زدن به پشت خود مهم است. پرداخت بدهی سخت است و اگر موفق شوید ، لیاقت تجلیل را دارید!

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>