راهنمای هدیه Taurus: 25 ایده ایده آل برای سال 2021

[ad_1]

در GLAMOR ما عاشق مطالعه فال های خود هستیم و از علائم ستاره خود مطلع هستیم. چه برای تصمیم گیری در مورد تصمیمات مهم زندگی و چه چیزهای کوچک مانند دکوراسیون منزل ، می توانید از آن برای پیشبرد بازی هدیه دادن خود استفاده کنید. از آنجا که ماه مه خوب و واقعاً هستیم ، این یک معنی دارد: فصل ثور اینجاست. با نماد گاو نر ، به موقع برای کاهش محدودیت های قفل شدن وارد شده و نویسنده طالع بینی ما اما هاوارت ، توصیه می کند که بله را به همه آنچه می توانید بله بگویید.

ثورها ملکه های مراقبت از خود هستند ، بنابراین وقتی نوبت به جشن گرفتن ثور در زندگی شما می رسد ، زمان آن است که بزرگ شوید یا به خانه بروید. روغن های بدن مجلل ، شمع های معطر ، لباس های فوق العاده ملایم و مراقبت از پوست منحصر به فرد ، هدیه های عالی برای عزیزان شما خواهد بود.

این چیزی است که فال شما در ماه مه برای شما ذخیره کرده است ….

در تلاش برای کمک به شما در یافتن چیزهای خاص ، صرف نظر از اینکه بودجه شما چه بزرگ و چه کوچک باشد ، ما ویرایش بهترین هدایا را برای خرید یک ثور آماده کرده ایم. اعتماد به نفس ، همراه با تمایل ، چه در مد ، زیبایی ، سلامتی یا فضای داخلی ، به دلیل رفتار آرام ، مشهور شناخته شده است ، آنها را با چیزی رفتار کنید که ممکن است خودشان خریداری نکنند یا خرید آنها را متوقف می کنند. ما که می گوییم اسکرپ نکنید ، به جای آن چلپ چلوپ کنید.

از آنجا که تولد های سال 2020 تقریباً نوشتنی بود ، امسال را بزرگتر و بهتر از همیشه کنید. یک میان وعده بدون تهویه رزرو کنید ، یک روز از درمان های آبگرم در منزل را ترتیب دهید یا آنها را به راحتی با هدیه دوش بگیرید. برای اینکه شما را در مسیر درست قرار دهید ، این 25 گزینه برتر ما هستند ، برخی از موارد مورد علاقه ما شامل این روغن بدن براق کننده تام فورد ، یک روپوش وافل سبک سبک از The White Company و این ماسک چشم ابریشمی توت شرکت خواب خواب است.

این بهترین محل های اقامت برای هر نشان ستاره ای است – زیرا برج حمل و سرطان ایده های متفاوتی در مورد زمان خرابی دارند

عاشق طالع بینی هستید؟ فال ماهانه ما را اینجا بخوانید ، برای راهنمایی در مورد چگونگی انتخاب هدیه تولد بر اساس علامت ستاره کسی و در اینجا برای بهترین مکانهای اقامتی برای هر علامت ستاره ، این روش را دنبال کنید.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>