راه اندازی پایدار H&M: نخ چرم کاکتوس و نخ روغن کرچک

[ad_1]

در حالی که به نظر می رسد بسیاری از مارک های خیابان های بزرگ چشم خود را بر روی مکالمه مداوم – و تقاضا برای – پایداری در صنعت مد می بندند ، H&M همچنان آن را محکوم می کند.

H&M با پرداختن به موضوع از طریق مجموعه ای از پرتاب های ابتکاری ، همچنان کتابی باز در طول مسیر خود برای استفاده از 100٪ مواد پایدار تا سال 2021 است. تاکتیکی که اغلب مارکها از یک مسیر مشابه طفره می روند ، از ترس اینکه همزمان بخواهند صدا شوند کمتر خطوط آگاهانه

با توجه به یک برچسب بزرگ که این چالش را بر عهده دارد ، این همان چیزی است که برای یک برند 100٪ پایدار لازم است

خریداران خود را نه تنها مشخصات لازم برای تصمیم گیری آگاهانه در خرید ، بلکه همچنین فرصتی برای یادگیری پیچیدگی های فرآیندهای پیچیده ای که در تبدیل یک مارک جهانی محبوب خیابان های محبوب به یک برچسب آگاهانه و ارزش های پایدار حفظ می شود ، بیاموزند.

زیرا ، فقط با آموزش در این زمینه ، می توانیم درک کنیم که به چه معقول می توان انتظار داشت و بنابراین درصورت صحیح ، در تجدیدنظر در هزینه های به دست آمده سخت خود برای مارک هایی که به وضوح کار کافی ندارند ، تجدیدنظر کنیم.


H&M با معرفی یک مفهوم کاملاً جدید برای سال 2021 ، این هفته “داستان های نوآوری” را راه اندازی می کند که مجموعه ای از مجموعه ها را در طول سال برای جشن گرفتن روندهای پایداری آینده نگرانه کاهش می دهد.

اولین مجموعه این مجموعه “داستان علمی” است که “ادای احترام به ذهن درخشان موجود در جعل آینده” است و از 18 مارس برای خرید آنلاین در دسترس خواهد بود.

به همین دلیل است که شما باید به مد پایدار توجه کنید (و اینها مارک هایی هستند که باید به دنبال آنها باشید)

Ann-Sofie Johansson ، مشاور خلاق در H&M توضیح داد: “برای این مجموعه ، ما می خواستیم مشتریان را به داستان پایدار درخشان در پشت هر یک از این طرح ها نزدیک کنیم.” “هر قطعه از مواد تحریک کننده هیبت ساخته شده است که دانشمندان و مبتکران سالها صرف آزمایش آن کرده اند. مجموعه مجموعه داستان علمی زیبایی آن سفر را جشن می گیرد.”


داستان علمی – پارچه ها:

  • جدید: EVO توسط Fulgar® – یک نخ بیوئی که از روغن کرچک گرفته شده باشد.
  • جدید: دسر – یک جایگزین گیاهی گیاهی برای چرم ایجاد شده از گیاهان کاکتوس.
  • پس فرستادن: Agraloop ™ کنف Biofibre – ضایعات محصولات غذایی را ، در این مورد مواد باقیمانده از کنف دانه روغنی ، به یک فیبر طبیعی جدید تبدیل کنید.
  • پس فرستادن: ایستمن نایا ™ فیبر سلولزی را تمدید کنید – پارچه ای که در سیستم شیمیایی حلقه بسته از 60٪ خمیر چوب و 40٪ پلاستیک زباله بازیافتی تولید می شود
  • پس فرستادن: Texloop – نوعی پنبه بازیافتی به نام RCOT که با استفاده از ضایعات پنبه پیش مصرف کننده برای ایجاد مواد جدید و با حفظ کیفیت اصلی آن برای بازیافت بیشتر ، فرآوری می شود.

در حالی که داستان ساختگی البته در صف مقدم این مجموعه است ، اما به هیچ وجه در مورد زیبایی شناختی هیچ گونه دلهره ای وجود نداشته است. تناسبات شدید ستون فقرات این مجموعه را تشکیل می دهد ، لباس های بدن تنگ پوست در کنار شلوار جین پا گسترده و عرق های گشاد نشسته اند.

چرا همه ما باید به شیوه ای که به ویروس کرونا پاسخ می دهیم به تغییرات آب و هوایی پاسخ دهیم

برش های مد روز در همه چیز از پیراهن های عربی گرفته تا دستبند ، شلوار جین گرفته تا جلیقه پاشیده می شود ، در حالی که پالت رنگ ترد و تمیز با سفیدهای تند ، بلوز آسمانی و سبزیجات نعناع نرم است که با لهجه های گاه به گاه نئون نشانه گذاری می شوند.


الا شوكورسي ، طراح مفهوم در H&M توضيح داد: “طي سال ها ، تيم طراحي H&M به دنبال توسعه شگفت انگيز و كارهايي كه در پس خلق مواد با پايداري وجود دارد ، با دانشمندان رابطه جذابي برقرار كرده است.”

“برای آزمایش آنها شعر وجود دارد و ما در تلاش برای ایجاد دموکراتیک سازی مد پایدار در تلاش برای آینده مثبت مشارکت داریم. ما می خواستیم این فداکاری را در این مجموعه با هر قطعه ساخته شده در بهترین مواد آینده نگر با منابع پایدار بدست آوریم. ”

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد مجموعه داستان علم ، به پایین بروید و در 18 مارس در hm.com قرار گرفت.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>