رزی هانتینگتون-وایتلی فقط یک مجموعه کفش راه اندازی کرد

[ad_1]

روزی هانتینگتون-وایتلی با معرفی یک همکاری کاملاً جدید برای سال 2021 ، نام کوچک دیگری به CV خود که قبلاً با CV با مارک کفش ایتالیایی ، Gia Couture و بنیانگذار آن ، باربارا بورگینی ، پررنگ شده بود ، اضافه می کند.

این سوپرمدل و بازیگر 33 ساله با گربه بیگانه غریبه نیست و – اگر شما هم مثل ما باشید (و 12 میلیون فالوئر اینستاگرام او!) – او با تلاش بی دردسر خود چهره ای همیشه حاضر برای سبک سبک در اینستاگرام است. ، ظاهر اغلب غبطه انگیز و کمد لباس مجلل.

6 مورد از نکات مهم در مورد استایل Rosie Huntington-Whiteley (و بسیار آسان!)

او دنیای مد و زیبایی را تسخیر کرده است ، مرزهای بین مدل و زن تاجر را یکپارچه عبور می کند. CV وی تا به امروز شامل پلتفرم زیبایی Rose Rose (که در سال 2018 راه اندازی شده و بیش از 201000 مشترک YouTube در آن عضو شده است) ، نقش سفیر برند Hourglass Cosmetics ، برند مراقبت از بدن Resorè و البته امضای وی است. رزی برای خودنویس مجموعه های لباس زیر با M&S.

اگرچه ممکن است شما در مورد مارک کفش چیز زیادی ندانید ، اما برای کسانی که انگشتشان روی نبض مد است کاملاً تعجب آور نیست که روزی تصمیم گرفته است با پیوستن به Gia Couture که قبلاً در پاشنه های قابل شناسایی این برند دیده شده بود ، امپراطوری خود را گسترش دهد.

بنابراین همکاری RHW x Gia Couture چگونه است؟

برای دیدن این تعبیه شده ، باید کوکی های رسانه اجتماعی را تأیید کنید. تنظیمات برگزیده کوکی من را باز کنید.

ما مطمئنا ناامید نیستیم. به طور كلی Rosie ، همانطور كه ​​انتظار می رفت ، هر كفش مترادف با مدل مینیمالیستی بدنام مدل است. زیبا و پیچیده با پیچ و تاب مدرن.

با وجود تنها چهار سبک در این مجموعه ، این زمین بسیار زیادی را پوشش می دهد و دارای یک گوه ، یک پاشنه و یک تخت است که با هر کفش یک عنصر متنوع و متناسب برای هر موقعیتی را ارائه می دهد.

برای دیدن این تعبیه شده ، باید کوکی های رسانه اجتماعی را تأیید کنید. تنظیمات برگزیده کوکی من را باز کنید.

این مجموعه با مارک تجاری گرم ، خاکی ، خنثی و علامت تجاری Rosie مهر خورده است و از مواد طبیعی مانند چرم بافته و چوب رادیکا استفاده می کند. این طرح ها همچنین بسیاری از لهجه های طراحی معاصر مورد علاقه او را شامل می شوند ، با انگشتان پا مربع ، پاشنه های مجسمه ای ، پاشنه های مایل و انگشترهای انگشتان پا.

فروخته شده؟ ما هم شما را به صندوق بیاندازد.

مجموعه را در Gia Couture یا FWRD بخرید.

برای دیدن این تعبیه شده ، باید کوکی های رسانه اجتماعی را تأیید کنید. تنظیمات برگزیده کوکی من را باز کنید.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>