رنگ موی پارچه ای سفید شده ویروسی می شود

[ad_1]

شما فکر می کردید که همه روندها را دیده اید – اما پس از آن ظاهر موهای پارچه ای سفید شده در رسانه های اجتماعی ظاهر می شود.

هنوز دیده نشده؟ خوب ، این اخبار ما را جارو می کند. این یک روش منحصر به فرد برای رنگ آمیزی مو است ، به گونه ای که نوارها و اشکال نامتقارن مانند نوار پارچه هنگام بستن مو به نظر می رسد.

راهنمای نهایی شما در مورد آرایشگاه زنانه برای اطمینان از داشتن ظاهری دقیق که آرزوی آن را داشته اید (از flob تا کراتین)

اگر فکر می کردید که نگاه های آزمایشی فقط یک مسئله قفل کننده است (درصورتی که آزادی زندگی در آن وجود داشته باشد که در خانه با آن بی سر و صدا زندگی کنید) در این صورت اشتباه می کنید – سرگرمی و لرزش های بازی بخشی از روح زندگی پس از قفل شدن است.

این سبک را می توانید از یک حساب محتوای مو در اینستاگرام به نام HOLYHAIR ببینید.

برای دیدن این تعبیه شده ، باید کوکی های رسانه اجتماعی را تأیید کنید. تنظیمات برگزیده کوکی من را باز کنید.

در TikTok ، #tiedyehair 922.1k بازدید دارد و مملو از افرادی است که ظاهری مشابه به خود می دهند ، نشان می دهد که چگونه رنگ را به صورت صلیب به موهای خود راه می دهند.

استفاده از سفید کننده به این ترتیب ، به خصوص روی موهای تیره ، یک پایان چشمگیر و مبهم ایجاد می کند.

اما این فقط مربوط به سایه های سفید نیست – شما می توانید این ظاهر را با پرش های رنگی سرگرم کننده که به طرز جسورانه اعمال می شوند یا به آرامی در زیر لایه بالایی مو قرار می گیرند ، به دست آورید تا از بین برود.

برای دیدن این تعبیه شده ، باید کوکی های رسانه اجتماعی را تأیید کنید. تنظیمات برگزیده کوکی من را باز کنید.

راهنمای نهایی شما برای آرایش مو 2021 ، به گفته آرایشگاه کارداشیانز

گرایش های زیبایی از ایده کمال گرایی و داشتن “ترکیب عالی” دور می شوند ، در عوض هنرمندان از رنگ و آزمایش استفاده می کنند که نشانه ای از زمانه ای است که ما در آن هستیم.

شاید احساس نکنید که می توانید چیزی را بکشید مانند بیانیه به عنوان این ، اما ما را به فکر انداخت که چگونه می توانیم ظاهر خود را تغییر دهیم.

در زیر این رنگ های جذاب و جذاب مو ، طرفداران با بسیاری از شکلک های قلب عشق خود را نشان می دهند و اظهار نظر می کنند که این چقدر “شگفت انگیز” به نظر می رسد.

پارچه سفید رنگ مویی است که ما هرگز نمی دانستیم به آن نیاز داریم.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>