روز پدر بدون پدر چگونه است

[ad_1]

انتظار ندارید که وقتی در یک فروشگاه کارت ایستاده اید ، بر احساسات غلبه کنید. اما آنجا بود که بی اشک و بی حرکت جلوی کارتهای روز پدر وقتی اشک ناخوشایند و مهار نشدنی آمد. لحظه ای داشتم به سمت کارتهای تولد می رفتم و لحظه دیگر ، به همان نقطه ریشه می خوردم ، و احساس جدیدی از ضررهای اخیر را متحیر کرده بود.

پدر من چهار ماه پیش ناگهان درگذشت. حال وی خوب نبود و پس از مدتها انتظار جراحی ، دچار عوارض تهدید کننده زندگی شد و در نهایت تحت مراقبتهای ویژه به حمایت از زندگی رسید. وقتی دو هفته بعد از کما خارج شده بود ، قفل قفل شروع شده بود و همه ملاقات ها لغو شد. او در جهانی برای عمل جراحی رفت و در جهانی دیگر از خواب بیدار شد.

در برابر احتمالات ، او به خوبی بهبود یافت و به نظر می رسید خوشحال تر و سالم تر از هر زمان دیگری است که تقریباً یک سال به روز بعد از عمل درگذشت. و با یک پیچش غیرقابل درک سرنوشت ، آخرین تعامل ما شبیه چیزی از یک فیلم ریچارد کورتیس بود. ما در ماههای آخر پدرم با پدر و مادرم “حباب” کرده بودیم ، بنابراین من و فرزندان و شوهرم ساعتی را در شرکت پدر و مادرم سپری کردیم و پس از چنین سال سختی از عادی بودن اوقات با هم لذت بردیم.

اگر شخصی را به دلیل ویروس کرونا ویروس از دست داده اید ، ممکن است در صورت شروع زندگی به حالت عادی ، مقابله با غم و اندوه بسیار سخت باشد. در اینجا نحوه کنار آمدن با آن آمده است

من در حال عجله بودم که کاری انجام دهم همانطور که آنها ساعت 6 عصر رفتند اما پدرم من را برای دست انداختن آرنج وداع کرد. آن لحظه لطیف و خنده دار خانوادگی معلوم شد آخرین باری است که او را دیده ام. تا ساعت 9 شب او در خانه ایست قلبی داشت و تا نیمه شب ما بدون او بیمارستان را ترک می کردیم.

غم و اندوه فقط مانند یک مهمان ناخواسته وارد زندگی شما نمی شود. موذی تر از آن است. در کنار شما در یک فروشگاه کارت به طرفین می رود و ویرانی به بار می آورد. از دست دادن پدرم به طور غیرمنتظره در طی یک بیماری همه گیر سخت ترین چیزی است که من مجبور شده ام در آن گام بردارم ، اما وقتی حداقل انتظار دارید چالش واقعی باشد ، مواجه شدن با موج های جدید از دست دادن مواجه می شوید. جهان لحظات غم بزرگ را در خود جای داده است. مردم خانه شما را پر می کنند (یا آستانه درب منازل هنگام شیوع بیماری همه گیر) و از فرزندان شما مراقبت می کنند تا تابوت را انتخاب کنید. اما وقتی دیر به مدرسه می روید ، هیچ کس کمک هزینه نمی کند زیرا نمی توانید جاده را برای اشک ببینید.

من خوشبختم که یک سال را صرف استفاده از لحظات بیشتر با پدرم کردم ، آگاه از این که کنترل زندگی او سست است. اما ای کاش روز پدر را بیشتر سر و صدا می کردم. احمقانه ، واقعاً ، زیرا تولد در خانواده ما معامله بزرگتری بود. اما روز پدر مانند یک یادآوری تیز از آنچه در قلب غم و اندوه است احساس می شود: از دست دادن آنچه شما به عنوان یک امر بدیهی تصور کردید. کارت روز پدر قبلاً چیزی عجولانه خریداری شده بود که با عجله نوشته می شد و با بسته ای از Wine Gums تحویل داده می شد. اکنون ، دیوار کارتها و پیشنهادهای هدیه ای که هر بار با مراجعه به مغازه یا بررسی ایمیل هایم با من روبرو می شوند ، یادآوری روزانه چیزهای از دست رفته من است.

من از روز پدر وحشت داشتم. اما با کمک یک مشاور باورنکردنی یاد گرفته ام که انتظار داشته باشم غم و اندوه در چنین مواقعی بر من غلبه کند. این آسیب دائمی نخواهد داشت و من می آموزم که چگونه تعادل خود را پیدا کنم.

اخیراً پوشه ای از یادداشت های پدرم را پیدا کردم. اولین ویژگی منتشر شده من کارتی که از بچگی درست کردم. نامه ای که وقتی او در ICU بود نوشتم. کارت روز پدر. با علم به معنای این نشانه های ریز پیوند ما ، کاش می توانستم یک کارت دیگر بنویسم. من می دانم که خوش شانس هستم که تو را داشته ام. همه مثل من جک پات پدر نمی شوند ، من می نویسم. البته هنوز هم می توانستم ، اما این همانطور نخواهد بود. هیچ وقت

صبح روز بعد از مرگ او ، یک بسته Wine Gums در جعبه دستکش ماشین پدرم پیدا کردم. من از آن زمان رانندگی می کردم و نمی توانم خودم را جابجا کنم. آنها آخرین حلقه ارتباط من با جهانی هستند که وی هنوز زنده بود. دوست دارم به او فکر کنم که آنها را برای فردایی که فکر می کرد می آید دور کند. او قصد نداشت ما را ترک کند ، فکر می کنم این نشان می دهد. اما فکر نمی کنم هرگز کیف دیگری از Wine Gums بخرم.

49 هدیه لحظه آخری روز پدر برای هر نوع پدر یا شخصیتی پدر (که هنوز هم می تواند به موقع یکشنبه تحویل شود)

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>